برد پاریسی‌ها با گل مسی/ طارمی تنها دلخوشی پورتو در شب تلخ مقابل لیورپول/ باخت عجیب رئال‌مادرید/ میلان بدجور کامبک خورد

0

ساتین –

شب اول از هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی قاطع لیورپول، برتری پاری‌سن‌ژرمن در نبرد بزرگ با منچسترسیتی، توقف میلان و شکست عجیب رئال‌مادرید به پایان رسید.


در گروه A نبرد تیم‌های پرستاره پاری‌سن‌ژرمن و منچسترسیتی در ورزشگاه پارک‌دوپرنس با ۲ گل به سود میزبان پایان یافت. خیلی زود منچسترسیتی در نیمه نخست با شوت گِیه در دقیقه ۸ که به گوشه دروازه ادرسون نشست، پیش افتاد. سیتی در این نیمه نتوانست از موقعیت‌های خوبش استفاده کند و بازنده به رختکن رفت. نیمه دوم هم تیم موفق‌تر میزبان بود و مسی سرانجام دقیقه ۷۴ اولین گلش را برای تیم جدیدش به زیبایی به ثمر رساند.

پاری سن ژرمن نیوز

در دیگر دیدار این گروه لایپزیش که میزبان کلوب بروژ بود که ۲ بر یک شکست خورد. ابتدا انکونکو دقیقه ۵ برای لایپزیش گل زد، اما واناکن و ریتس در دقایق ۲۲ و ۴۱ تیم بلژیکی را به ۲ گل دیگر رساندند.

پاری سن ژرمن نیوز

در این گروه پاری‌سن‌ژرمن با ۴ امتیاز صدرنشین است و بروژ با همین میزان امتیاز دوم است. منچسترسیتی ۳ امتیازی هم در رده سوم جای گرفت.


در گروه B لیورپول مهمان پورتو بود و در این دیدار با نتیجه سنگین ۵ بر یک شکست خورد. تیم برتر بازی در نیمه نخست لیورپول بود که ۲ مرتبه توسط صلاح و مانه در دقایق ۱۲ و ۴۵ هم به گل رسید. در نیمه دوم گلزنی‌های لیورپول ادامه پیدا کرد. صلاح دقیقه ۶۰ گل سوم را زد، اما پورتو دقیقه ۷۵ با ضربه سر طارمی به یک گل رسید. با این حال فیرمینو به میدان آمد و دقایق ۷۷ و ۸۳ موفق شد دو گل دیگر برای قرمزهای مرسی‌ساید بزند.

پاری سن ژرمن نیوز

میلان در دیگر بازی حساس این گروه به مصاف اتلتیکومادرید رفت و با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

لیائو دقیقه ۲۰ با شوتی زیبا روسونری را پیش انداخت. با این میلان دقیقه ۲۹ با کارت قرمزی که کِسیه گرفت خیلی زود ۱۰ نفره شد. سرانجام دقیقه ۸۴ گریزمن کار را به تساوی کشاند. اما این پایان کار نبود و دقیقه ۷+۹۰ سوارس از روی نقطه‌پنالتی اتلتیکو را به گل دوم رساند.

پاری سن ژرمن نیوز

لیورپول ۶ امتیازی شد و در صدر جدول این گروه جای گرفت. اتلتیکوی ۴ امتیازی هم تیم دوم جدول است.


در گروه C دورتموند به مصاف اسپورتینگ‌لیسبون رفت و با یک گل پیروز شد. تنها گل زنبورها را در دقیقه ۳۷ مالن ستاره هلندی به ثمر رساند.

پاری سن ژرمن نیوز

در این گروه آژاکس و دورتموند که هردو بازی ابتدایی‌شان را برده‌اند با ۶ امتیاز اول و دوم هستند.


در گروه D رئال‌مادرید میزبان حریفی کمتر شناخته‌شده به نام شِریف رفت و در نهایت ۲ بر یک شکست خورد.

قهرمان مولداوی با ضربه سر زیبای یاخشیبائف در دقیقه ۲۵ به گل رسید و همه را شگفت‌زده کرد. رئال فقط توانست یک گل در نیمه دوم توسط بنزما در دقیقه ۶۵ از روی نقطه پنالتی بزند. اما دقیقه ۸۹ تیل با شوتی مهارناپذیر برای مهمان گل زد تا شکستی عجیب برای شاگردان آنچلوتی رقم بخورد.

پاری سن ژرمن نیوز

در میان ناباوری همه، شریف در اولین تجربه‌اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با ۶ امتیاز صدرنشین این گروه است و رئال‌مادرید با ۳ امتیاز در رده دوم جای گرفت.

پاری سن ژرمن نیوز

برد پاریسی‌ها با گل مسی/ طارمی تنها دلخوشی پورتو در شب تلخ مقابل لیورپول/ باخت عجیب رئال‌مادرید/ میلان بدجور کامبک خورد

منبع : خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ