اعترافات دکتر سایان پس از دستگیری +عکس و فیلم

1

دکتر سایان کشته شد ، لحظه دستگیری دکتر سایان ، مرگ دکتر سایان ، فیلم دستگیری دکتر سایان ، جسد دکتر سایان ، آخرین کلیپ دکتر سایان حکومت تاج و ریش ، جنازه دکتر سایان ، دکتر سایان زنده است

سربازان گمنام امام زمان عج از هدف گرفتن یک تیم تروریستیِ خرابکار و کشتن سرکردهٔ این گروه خبر دادند. این فرد محمد حسین پور معروف به دکتر سایان است. ‏سایان، در ادعایی مضحک خود را امام زمان و منجی عالم خواند و در فضای مجازی فراخوان می‌داد. ادعای تالیف دایره‌المعارف، ابداع رشته ورزشی «ساکاری یو» و در نهایت ادعای ظهور به عنوان منجی عالم، همگی نشان دهنده شخصیت او بود.

دانلود

محمد حسین‌پور معروف به دکتر سایان

محمد حسین‌پور معروف به دکتر سایان پدیده این روزهای فضای رسانه‌ای است. او با طرح مسائل مختلف و چاپ چند کتاب و ادعای تاسیس سبک رزمی جدید با آداب و مناسک خاص و نوشتن دایره‌المعارف هنر خود را مطرح کرده و پایش به رسانه ملی نیز باز شده است.

عکس امام زمان قلابی دکتر سایان کیسن دکتر سایان کجاست جنازه و جسد دکتر سایان

بیوگرافی محمد حسین پور (دکتر سایان)

محمد حسین پور معروف به «دکتر سایان» متولد ۱۳۶۷ در سراب است. ادعا می کرد دکترای استاتیک پاتولوژی (آسیب شناسی) از دانشگاه سابانجی استانبول ترکیه دارد و علاوه بر افتخارات ورزشی نویسنده چند کتاب مرجع نیز می باشد. طبق ادعای محمد حسین پور، گریمور سری اول سریال آلمانی هشدار برای کبری ۱۱ نیز بوده است.

سایان و ابداع سبک ورزشی ساکاریو

محمد حسین پور ادعا می کرد اولین نفری است که یک سبک ورزشی مختص ایرانی ها به نام «ساکاریو» در سبک سایان اختراع کرده است که بیش از ۴ هزار تکنیک دارد. او مدعی بود این سبک زیرنظر هیئت های رزمی در جهان نیز ثبت شده است.

نویسندگی ۵ کتاب

دکتر سایان ادعا کرده است تابحال ۵ جلد کتاب نوشته است، اقیانوس غم (در وصف اهل بیت)، مادر غم ها (در وصف حضرت فاطمه)، مجرمان بهشی (اجتماعی)، و دایره المعارف هنر در جامعه و رسانه های جهانی با ۲۲ فصل و ۶۰۰ صفحه و یک دایرت المعارف رشته ساکاریو ها دو زبان انگلیسی – فارسی می باشد

ادعاهای او پوشش رسانه عجیبی در تمام شبکه های تلویزیون ایران در اوایل سال ۹۷ داشت بطوری که او در بیش از ۱۰ها برنامه حضور داشت

عکس امام زمان قلابی دکتر سایان کیسن دکتر سایان کجاست جنازه و جسد دکتر سایان

از حالا خورشید تا شبکه خبر

محمد حسین پور توسط رسانه ملی به سمبل فردی موفق در حوزه ورزش و نویسندگی به جامعه معرفی شد در حالی که کسی او را نمی شناخت

حضور در برنامه «حالا خورشید» رضا رشیدپور و پخش اخبار وی در «شبکه خبر» در حالی صورت گرفت که نامبرده با جعل عناوین خود را به اوج شهرت رسید.

سایان آنقدر مشهور شد که در برنامه رضا رشیدپور از کتاب‌هایی که نوشته سخن می‌گوید و از دو جلد دایره‌المعارف سخن گفته که نوشته است؛ یکی دایره المعارف «هنر در رسانه‌های جهانی» در ۲۲ فصل و دیگر دایره المعارف دو زبانه «آموزش ساکاریوها» در ۴ فصل.

در همان برنامه حالا خورشید، سایان توضیح می‌دهد که دانشگاه هند گفته کتاب‌هایش را ترجمه کنند! آقای رشیدپور هم این موضوع را تایید می‌کنند اما دقت نمی‌کند که این جمله تا چه اندازه نامربوط است، چراکه هند هزاران دانشگاه دارد و مشخص نیست منظورش کدام دانشگاه بوده تا آن را راستی‌آزمایی کرد؛ مثل اینکه کسی بگوید کتابش در دانشگاه ایران ترجمه شود.

دکتر سایان در برنامه رشیدپور اعتراف می‌کند که هزاران نسخه از کتاب را در خانه دارد و فروش نرفته است و وقتی از میزان علمی بودن کتاب از او سوال شد، پاسخ داده بود که در یک دانشگاه علمی کاربردی، این کتاب تدریس می‌شود.

دکتر سایان و خبرگزاری صدا و سیما سال ۹۴

خبرگزاری صدا و سیما سال ۹۴، تالیف یکی از کتاب‌های او را اینگونه پوشش داده بود «دکتر محمد حسین پور سایان بعد از تلاشی چهار ساله موفق به تالیف یکی از مهمترین منابع هنری کشور شد. وی با اشاره به این موفقیت گفته تربیت هنرمندان متعهد و متخصص و آشنایی آنان با قوانین علمی و عملی هنر از اهداف تالیف این دایره المعارف است.

این جوان نخبه البرزی که دارای دکترای استاتیک گرایش پاتابیولوژی از دانشگاه سابانجی استانبول ترکیه است، در خصوص ضرورت و اهمیت تالیف این کتاب، اظهار داشت: با توجه به گسترش روزافزون هنر‌های زیبا در جامعه و کمبود نیروی انسانی متخصص در این زمینه، خوانندگان این کتاب با تغذیه علمی خواهند توانست در گسترش هنر صحیح، نقش عمده‌ای در رشد و شکوفایی کشورمان داشته باشند.

دکتر سایان که گریمور سری اول سریال آلمانی هشدار برای کبری ۱۱ نیز بوده است از کشور هند و شبکه‌های غربی و ضد ایرانی من و تو و فارسی وان نیز برای ثبت این اثر به نام آن‌ها دعوت‌نامه‌هایی دریافت کرده، ولی با وجود حس میهن پرستی به همه آن‌ها پاسخ منفی داده است»

محمد حسین پور و روزنامه جوان

روزنامه جوان هم بدون توجه به منبع خبر، ادعا‌های سایان را بازنشر داد و او را با این ادبیات معرفی کرد «دکتر محمد حسین پور که از افتخارآفرینان کشور با کار نامه درخشان علمی و ورزشی به شمار می‌رود و خود به عنوان قهرمان در مبارزات آزاد المپیک در سال ۲۰۱۶ میلادی روسیه نشان طلا را به گردن آویخت. محمد حسین پور مشهور به دکتر سایان که بنیانگذار این رشته عظیم می‌باشد با شماره مجوز ۳۰۰۳۵۳ سبک علمی ورزشی در تاریخ دهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ در ایران است و آوازه شهرتش در جهان پیچیده است. تاکنون قهرمانان بسیاری از طبقات ضعیف جامعه را به صورت رایگان آموزش و پرورش داده است و بیشترین شاگردان رزمی در ایران توسط او آموزش دیده و به مقام‌های بزرگی دست یافته‌اند.»

عکس امام زمان قلابی دکتر سایان کیسن دکتر سایان کجاست جنازه و جسد دکتر سایان

دکتر سایان و مستند”مرگ با هزار چاقو”

در مستند”مرگ با هزار چاقو”ی صدا و سیما، ادعا شده که این چهره توسط رسانه‌های غربی مشهور شده بود، اما دست‌کم درباره شبکه‌های تلویزیونی، این ادعا درست نیست. حضور او در شبکه‌های صدا و سیمای ایران، باعث شهرت او شده است. لااقل شبکه‌های مشهور تلویزیونی خارج از کشور (من و تو، بی‌بی‌سی، ایران اینترنشنال و صدای آمریکا) مصاحبه‌ای از این چهره منتشر نکرده‌اند.

هرچند در روز‌های اخیر، فیلم حضور او در برنامه حالا خوشید مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است، اما او در برنامه‌های دیگری نیز حضور یافته بود. پیش از این شبکه خبر، جام جم، شبکه یک و سلامت در قالب برنامه‌های مختلف و سخنرانی و … او را به صدا و سیمای جمهوری اسلامی آورده بودند. اما یکی از دلایل شهرت فیلم حالا خورشید، این بود که در همان ایام این فرد شروع به طرح ادعا‌های جالب کرد.

عکس امام زمان قلابی دکتر سایان کیسن دکتر سایان کجاست جنازه و جسد دکتر سایان
محمد حسین پور سایان

محمد حسین پور و ادعای امام زمانی

دکتر سایان تقلبی در سال ۱۳۹۷ محمد حسین پور ایران را به مقصد کشور ترکیه ترک کرد و بیانیه داد. محمد حسین پور آنقدر به تلویزیون دعوت شد و در برنامه‌های مختلف به عنوان کارشناس و نخبه معرفی شده بود، که عاقبت جو او را گرفت. او فیلمی از اسب‌سواری خود منتشر کرد و وعده داد که در چند روز آبانماه رنگ آسمان به خاطر او تغییر خواهد کرد. این گونه ادعای «امام زمان» بودن کرد و در آن فیلم از مانیفست خود سخن گفت و به پیروانش هم توصیه کرد کتاب «ساکاریوها» را بخوانند!

او ادعا کرد من همان دکتر سایانی هستم که با نام و لقب جعلی به سختی خود را در جامعه معرفی کردم تا پنهان شوم از دسیسه ها و آشکار شوم در قلب شیفته گان …

عضوگیری و اعلام حکومت دکتر سایان

این دکتر قلابی در طی سه سال اخیر مشغول عضوگیری و جمع آوری به قول خود «ارتش» بود. سایان که بسیاری از حرکات و رفتار و سیمایش را از روی شخصیت «جومونگ» کره ای کپی کرده بود، ناگهان از جومونگ به «مختار» تغییر حالت داد و خود را منجی و امام زمان شیعیان خواند و بعد از آن ادعا‌های دیگری هم مطرح کرد.

او وعده داد ۱۴ آبان ۱۴۰۰ با انقلاب سفید، اعلام حکومت خواهد کرد و از هوادارانش خواسته بود خود را به سلاح گرم و سرد مجهز کنند.

بازگشت مخفیانه دکتر سایان به ایران

بعد از سه سال دکتر سایان قلابی خود را مخفیانه به ایران رساند. او با انتشار چند ویدیویی نیروی های اطلاعات و سپاه را به مبارزه رو در رو دعوت کرد

چند روز نگذشته بود که در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ وزارت اطلاعات با انتشار بیانیه ای از شناسایی و انهدام سرکرده یک گروه تروریستی در شمال غرب کشور خبر داد.

عکس جسد و جنازه دکتر سایان

عکس امام زمان قلابی دکتر سایان کیسن دکتر سایان کجاست جنازه و جسد دکتر سایان

این تصویر (جسد دکتر سایان) ی است که در سایت های خبری از کشته شدن دکتر سایان و جنازه محمد حسین‌پور معروف به دکتر سایان منتشر کرده اند.

منبع : سایت نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. منصور می گوید

    اشغال کثیف کم ظرفیت پس چی شد . دقیقا اولین باری که ادعای امام زمان بودنت را شنیدم اخرین لحظه ات را پیش بینی کردم و همان شد که گفته بودم . نه اینکه من نابغه باشم خیر . پازل ها این را میگویند . دو بات دو چند میشود ای امام زمان