پیش‌بینی قیمت خودرو در روز‌های آینده

0

اخبار خودرو

مجله خودرو ساتین– قیمت خودرو صفر داخلی در روز ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ با توجه به آمار‌ها و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد.
قیمت خودرو صفر داخلی امروز ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ در بازار ایران به شرح زیر است:
پراید ۱۱۱ به ۲۰۳ میلیون تومان رسید. پراید ۱۳۱ نیز با قیمت ۱۷۵ میلیون تومان عرضه می‌شود. دنا پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ هم‌اکنون در قیمت ۵۰۰ میلیون تومان در بازار خودرو کشور موجود است. اما دنا معمولی ۱۴۰۱ به ۳۹۲ میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو‌های پرطرفدار

نرخ خودرو تیبا هاچ‌بک پلاس هم‌اکنون به ۲۱۳ میلیون تومان رسید. پژو ۲۰۶ تیپ دو مدل ۱۴۰۱ نیز هم‌اکنون به قیمت ۳۰۴ میلیون تومان معامله می‌شود. ۲۰۶ تیپ پنج در بازار کشور به نرخ ۳۴۸ میلیون تومان رسید.


بیشتر بخوانید: احتکار و دپوی خودرو‌ها به بهانه نبود قطعات


پژو پارس اتوماتیک نیز به ۴۵۷ میلیون تومان رسید. تارا اتوماتیک نیز امروز در بازار در نرخ ۶۰۰ میلیون تومان ثابت شد.

پیش‌بینی قیمت خودرو در روز‌های آینده

عماد جعفری، کارشناس صنعت خودرو  گفت: در حال حاضر بازار در وضعیت رکودی قرار دارد. البته این رکود نسبت به روز‌های گذشته بیشتر شده است. زیرا بحث واردات خودرو به کشور در مرحله نهایی است و بازار منتظر نتیجه این واردات است. اما نوسان قیمت برخی خودرو‌ها در آگهی‌های فروش خودرو به این دلیل است که دلالان می‌خواهند خودور‌های خود را به بالاترین قیمت بفروشند. اما خرید و فروشی در بازار صورت نمی‌گیرد.
او توضیح داد: نکته قابل توجه این است که به دلیل اینکه تعرفه واردات خودرو به کشور مشخص نیست میزان کاهش قیمت‌ها در بازار نیز قابل پیش‌بینی نیست.

منبع: تجارت نیوز

پیش‌بینی قیمت خودرو در روز‌های آینده

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ