پایان تلخ ازدواج دختر ایرانی با مرد افغانستانی

0

ساتین نیوز: مرد افغانستانی که زن ایرانی را در خانه اجاره‌ای به قتل رسانده بود در ادامه تحقیقات به قتل همسر خود در ایالت کاپیسا نیز اعتراف کرد.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از خبرفوری، ساعت ۲ بعد از ظهر ۲۸ خرداد گزارش قتل زن جوان در خانه اجاره ای به بازپرس محمد تقی شعبانی اعلام شد.

تیم جنایی با ورود به محل در بررسی ها دریافتند که مردی این خانه را برای ۲۴ ساعت اجاره کرده بود اما وقتی مالک برای تحویل خانه اش رفت با جسد این زن در اتاق خواب رو به رو شد.

در ادامه مشخص شد قاتل از اهالی افغانستان است، اما با هویت ایرانی در کنار خودروهای مدل بالا و ساختمان های لوکس عکس انداخته و آن را در فضای مجازی منتشر کرده است. او با این شیوه و شگرد با دختران و زنان جوان ارتباط برقرار کرده و تحت عنوان خواستگار با آنها طرح دوستی ریخته و درنهایت از آنها اخاذی می کرده است.

با برملایی هویت متهم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت در یک قرار صوری او را بازداشت کردند. متهم در تحقیقات اولیه مدعی شد که حدود ۱۰۰ میلیون تومان از حقوقش را به مقتول سپرده بود اما زمانی که قصد گرفتن پولش را داشته، مقتول منکر ماجرا شده و همین مسأله باعث اختلاف و درگیری و در نهایت قتل شده است.

با اعتراف به جنایت به دستور بازپرس جنایی او در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و در ادامه تحقیقات به دومین جنایتی که در پرونده خود داشت اعتراف کرد و گفت: همسرم را در ایالت کاپیسای افغانستان به قتل رساندم. ۶ ماهی بود که با یکی از دختران روستایمان ازدواج کرده بودم. یک روز که به خانه آمدم، احساس کردم که کسی در خانه بوده است. همین مسأله باعث شد که با همسرم درگیر شوم و او را با ضربات چاقو به قتل برسانم.

او ادامه داد: بعد از جنایت، خانواده همسرم به خانه ام حمله کردند و آنجا را به آتش کشیدند. من که ترسیده بودم، از روستای نجلا در ولایت کاپیسا فرار کردم و به ایران آمدم.

با اعتراف متهم به دومین جنایت، بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران، دستور احضار خانواده مقتول به ایران و تحقیقات در رابطه با سایر جرایم احتمالی متهم را صادر کرد.

قطع انگشتان زن مشهدی با قمه شرور ۱۹ سال

پایگاه خبری ساتین نیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ