تلاش بی ثمرِ بی‌بی‌سی برای ناامن نشان دادن زاهدان

0

ساتین نیوز: بعد از حضور نماینده رهبر انقلاب در استان سیستان و بلوچستان و پیگیری مسائل این استان و دیدار با اقشار مختلف مردم و مسئولان، زاهدان و دیگر شهرهای این استان روزهای نسبتا آرامی را پشت سر گذاشته‌اند، مسئله‌ای که گویا به مذاق بی‌بی‌سی فارسی خوش نیامده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساتین نیوز به نقل از فارس، بعد از حضور نماینده رهبر انقلاب در استان سیستان و بلوچستان و پیگیری مسائل این استان و دیدار با اقشار مختلف مردم و مسئولان، زاهدان و دیگر شهرهای این استان روزهای نسبتا آرامی را پشت سر گذاشته اند، مسئله ای که گویا به مذاق بی بی سی فارسی خوش نیامده است.

پس از سفر چند روزه محمد جواد حاج علی اکبری به زاهدان و اتفاقات پس از نماز جمعه هفته گذشته مسجد مکی زاهدان که آن هم تقریبا بدون وارد آوردن خسارت به اموال عمومی و خصوصی رقم خورد، فضای استان و شهر زاهدان عادی شده و مردم در حال گذران امور خود هستند.

مشاهدات در زاهدان هم نشان می دهد زندگی عادی مردم در جریان است، بازارها شلوغ و این هفته به نسبت هفته قبل فضای زاهدان بسیار آرام است؛ این شرایط نه تنها زاهدان که در تمام استان جریان دارد.

بامداد امروز اما بی بی سی فارسی با انتشار فیلمی کوتاه، از جدیدترین دروغ خود، با هدف تحریک مردم و ملتهب نشان دادن فضای زاهدان رونمایی کرد.

علی رغم اینکه بی بی سی فارسی در توضیح این فیلم (که نه خیابان آن مشخص است نه المانی در آن وجود که نشان دهنده شهر زاهدان باشد) نوشته است زمان این ویدئو را تأیید نمی کند اما با انتشار آن سعی کرده تا با ایجاد رعب و وحشت بواسطه صدای شلیک گلوله ناامنی را به مخاطب القا کند.

بررسی ها نشان می دهد تنها ۵ رسانه ضد انقلاب در ۴۶ روز ابتدایی آشوب های اخیر ۳۸ هزار دروغ را منتشر کرده اند. یکی دیگر از جدیدترین این دروغ ها فیلمی بود که روز گذشته در این رسانه ها منتشر شد؛ فیلمی که فرد به زمین می افتد و قبل از مرگ ساختگی خود پیراهن خود را مرتب می کند!

انسیه خزعلی: حجاب مانند کمربند ایمنی محدودیت ایجاد می کند اما مصونیت می آورد!

پایگاه خبری ساتین نیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ