خانه / آخرین اخبار / شهادت یک پلیس در درگیری مسلحانه در اصفهان

شهادت یک پلیس در درگیری مسلحانه در اصفهان

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار ایرنا جزئیات درگیری با یک گروه قاچاقچی و اشرار مسلح را در کویرنائین تشریح کرد . 

سردارعبدالرضا آقاخانی عصر جمعه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: در این درگیری که ظهر جمعه رخ داد، جان برکفان نیروی انتظامی، یک گروه قاچاقچی مواد مخدر و اشرار مسلح را درشهرستان نائین منهدم و ۵۲۷ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک وحشیش، سه قبضه سلاح کلاشینکف مقادیر زیادی مهمات، سه دستگاه خودرو و تجهیزات مخابراتی از این باند کشف و ضبط کردند.

وی افزود: در این عملیات که چندین ساعت بطول انجامید یک مامور جان برکف انتظامی شهید و دو مامور دیگر زخمی شدند.

سردارآقاخانی اضافه کرد: این درگیری درساعت ۱۳٫۱۵ روز جمعه ۲۰ فروردین رخ داد و با تلاش فرماندهی انتظامی نایین و یگان تکاوری اصفهان به انهدام و دستگیری اعضای این گروه مسلح انجامید.

وی افزود: علاوه برکشف و ضبط مواد مخدر و تجهیزات این گروه، پنج نفر از این اشرار مسلح دستگیر که دو نفر از آنان به ضرب گلوله مامورین مجروح شدند.

وی ضمن تجلیل از رشادت و فدارکاری ماموران حاضر در این عملیات گفت : مراسم تشییع مامورجان برکف نیروی انتظامی، فردا در نایین و سپس در اصفهان تشییع خواهد شد .

فرمانده انتظامی استان اصفهان تاکید کرد: ماموران این نیرو مصمم هستند تا آخرین قطره خون خود با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر مبارزه کنند.

شهرستان کویری نائین در شرق استان اصفهان یکی از مناطق تردد قاچاقچیان مواد مخدر و کالا از شرق به سایر مناطق کشور است .

هرساله چندین تن مواد مخدر و مقادیر زیادی کالای قاچاق در این منطقه کشف و توقیف می شود.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*