خانه / مد و زیبایی / چگونه از ترک خوردن رژ روی لب جلوگیری کنیم؟

چگونه از ترک خوردن رژ روی لب جلوگیری کنیم؟

ترفند ترک نخوردن رژ لب روی لب و شیوه جلوگیری از ترک خوردن رژ روی لب

لب های ترک خورده فاجعه به نظر می رسند، ترک های روی لب که از آنها خون می آید و باعث می شود لب هایتان صاف به نظر نرسد. همچنین باعث می شود پیرتر از سن واقعی تان به نظر برسید. از بین بردن خشکی لب ها که باعث نمایان شدن خطوط دور لب تان می شود آسان است. پوسته پوسته شدن لب هایتان را با این روش ساده از بین ببرد.

متخصص طب سنتی زیبایی لب زیبایی زنان رژ لب درمان خانگی ترک لب درمان ترک گوشه لب جلوگیری از ترک خوردن

مراحل

  1. اگر لازم است پوسته های لب تان را بگیرید. لب های خشک باعث می شود که رنگ رژ لب تان ناهموار و رگه رگه به نظر برسد. اول از یک مسواک برای تمیز کردن لب هایتان استفاده کنید.
  2. به آرامی لب تان را زیرسازی کنید. مطمئن شوید که روی تمام لب تان را به طور مساوی با زیرساز آرایشی تان پوشانده اید. سپس کمی بیشتر روی لب تان از زیرساز استفاده کنید.
  3. کمی برق لب روی لب هایتان بزنید تا مرطوب شود. این مورد اختیاری است اما اگر لب های بسیار خشکی دارید مفید است؛ برق لب کمک می کند که رژ لب را راحت تر روی لب تان بکشید.
  4. رُژ لب بزنید. این کار را زیر نور انجام دهید تا کارتان را به درستی انجام دهید.
  5. در پایان کمی پودر شفاف روی رژ لب تان بزنید. ترکیبی از زیرسازی، برق لب و پودر، از ترک خوردن رژ لب تان جلوگیری می کند.
  • نکات

هنگامی که می خواهید خط لب بزنید از یک خط لب مدادی که نوکش تیز باشد استفادهکنید. سپس به آرامی نوک آن را روی دست تان بکشید تا قبل از استفاده سر آن کمی نرم شود. لب هایتان را با مدادی که ماندگاری طولانی ای دارد پر کنید. این کار هم می تواند به جلوگیری از ترک خوردن رژ روی لب تان کمک کند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*