خانه / حوادث / قتل وحشیانه جوان شیرازی توسط مردان تبر به دست مقابل چشمان همسر باردارش +عکس

قتل وحشیانه جوان شیرازی توسط مردان تبر به دست مقابل چشمان همسر باردارش +عکس

جزئیات تازه ای از پرونده قتل هولناک یک مرد مقابل چشمان همسر باردارش در شیراز فاش شد.

این درگیری روز چهارشنبه رخ داد. زمانی که به درخشان، بازپرس جنایی شیراز خبر رسید مرد جوانی در یک درگیری در منطقه گلشن به قتل رسیده است، وی دستورات لازم را صادر کرد و تیمی از کارآگاهان راهی محل حادثه شدند.

مقتول جوانی بود که با اصابت ضربات تبر مقابل چشمان همسر باردارش به قتل رسید و برادر همسر مقتول نیز با ضربات تبر مجروح شد.

با توجه به حساسیت موضوع پرونده ای تشکیل و تحقیقات در این خصوص آغاز شد. در بررسی های صورت گرفته فاش شد که زن و شوهر در یکی از خیابانهای شیراز در حرکت بودند که ناگهان خودرویی با آنها تصادف می کند. همان موقع مرد جوان از خودرو پیاده می شود تا علت را جویا شود که ناگهان ۴ سرنشین عصبانی خودروی مقابل به شکل باورنکردنی از خودرو پیاده شده و به راننده جوان حمله ور می شوند.

قتل در شیراز دعوا و درگیری حوادث واقعی حوادث شیراز اخبار قتل اخبار شیراز اخبار جنایی

در این درگیری مرد جوان از ناحیه گردن به شدت زخمی و دقایقی بعد مقابل چشمان حیرت زده همسرش و مردم جان باخت. بر اساس اظهارات اولیه، همسر مقتول باردار بوده و این موضوع باعث سقط جنین شده است.

در حال حاضر پرونده ای در دادسرای جنایی شیراز تشکیل و تحقیقات در خصوص دستگیری عاملان این جنایت ادامه دارد.

یک نظر ثبت شده

  1. خانواده مقتول اگه رضایت بدن خیانت کردن درحق اون خدابیامرز متاسفانه نیروی انتظامی جواب دندان شکن به این مخلان امنیت نمیدهد بایدبدون هیچگونه اغماض وگذشتی باشدیدترین برخورد بااین کثافتها روبروبشه که سوراخ موش بخرن و مطمئن باشند که دراین موارد ملت وجامعه نهایت پشتیبانی راازاونامیکنند.بیچاره خانواده مقتول زندگیشون تباه شدوعملا هیچ اینده خوبی درانتظارشون نیست انهم بخاطر غرورولجاجت یک احمق روانی افسارگسیخته.
    لذا ازنیروی انتظامی درخواست برخورد قاطع با اینجور به ظاهرادم راداریم.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*