خانه / سیاسی / واکنش معاون احمدی نژاد به بیانات رهبر معظم انقلاب

واکنش معاون احمدی نژاد به بیانات رهبر معظم انقلاب

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی معاون پارلمانی دولت دهم، با اشاره به بیانات صبح امروز رهبر انقلاب در درس خارج فقه ضمن بیان اینکه هدایت رهبر انقلاب در مسائل کلان کشور همواره راهگشای مردم و نیروهای انقلابی بوده است گفت: بیاناتی که رهبر انقلاب در فضای صمیمی بیان کردند قطعا آثاری مثبت و برکاتی فراوان در جامعه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه رهبری آگاه‌ترین فرد به مسائل جاری مملکت هستند، اظهار داشت: ایشان رجال سیاسی و افراد مختلف نظام را بیش از همه می‌شناسند و اگر در موضوعی مصلحت دانستند که هدایت و توصیه‌ای داشته باشند همه باید به آن هدایت‌ها گوش دل بسپاریم و آن را به یک نکته وحدتبخش تبدیل کنیم.

میرتاج الدینی ادامه داد: بحث‌های مقام معظم رهبری ابتدا در فضای مجازی مطرح شد و عده‌ای نیز این صحبت‌ها را به اختلاف تبدیل کرده بودند ولی صحبت‌های امروز رهبری در اول درس خارج فقه همه بگومگوها را رفع کرد و نیروهای مومن و انقلابی باید در فضایی جدید خود را برای انتخابات سال آینده آماده کنند.

معاون پارلمانی دولت دهم با تاکید بر اینکه صحبت های رهبری در فضای جامعه وحدت بخش ترین مسئله بود گفت: همواره صحبت‌های این رهبر فرزانه و حکیم و کلماتی که بر زبانشان جاری می‌شود عامل ایجاد وحدت در جامعه بوده و اکنون نیز به این شکل است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هدایت‌های رهبری به افراد مختلف مسئله‌ای داخلی است و همه به مصلحت خود افراد و هم به مصلحت جامعه است و باید بگو مگوها کنار گذاشته شود و بستر اتحاد بین مردم و نیروهای انقلابی بیش از پیش تقویت شود.‌

 

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*