خانه / آخرین اخبار / اظهار نظر جنجالی جواد هاشمی در دفاع از برهنگی گلشیفته

اظهار نظر جنجالی جواد هاشمی در دفاع از برهنگی گلشیفته

سید جواد هاشمی باز هم جنجالی شد، اینبار با گلشیفته فراهانی…

ماجرا از این قرار است که از جواد هاشمی که اغلب فیلم های انقلابی و مقاومتی بازی میکند و به حاجی و سید سینما معروف است اعلام میکند که اقدام گلشیفته فراهانی قابل احترامه، و این احترام همانطور که برای الهام چرخنده هست باید برای وی نیز باشد.

همسر سید جواد هاشمی عکس برهنه گلشیفته فراهانی درامد جواد هاشمی دختر جواد هاشمی خانواده سید جواد هاشمی بیوگرافی گلشیفته فراهانی بیوگرافی سید جواد هاشمی بیوگرافی حسن رحیم‌ پور ازغدی اینستاگرام گلشیفته فراهانی

حسن رحیم پورازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی عصر دیروز در دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اظهارات یکی از بازیگران سینما و تلویزیون در رابطه با گلشیفته فراهانی گفت: اخیرا در جایی دیدم که یکی از هنرمندان  اظهارنظری در خصوص شخص دیگری که به خارج از کشور رفته، کرد و گفت من به انتخاب این شخص احترام می‌گذارم. جواب ما این است که آیا باید به انتخاب کسی که تجاوز کرده یا معتاد شده هم احترام بگذاریم؟ اینها مصادیق کلاهبرداری است. مگر می‌شود ما هم به گناه و هم به حق احترام بگذاریم. بگذاریم؟ ، احترام می‌گذاریم.

وی افزود: می‌گویند نباید راجع به افراد قضاوت کرد مثلا یکی از مسئولان گفته بود که هنرمند ارزشی و غیرارزشی نداریم مهم این نیست که سر حق و باطل چه می‌آید. برای برخی مهم این است که در قدرت خود بمانند مهم نیست سر بقیه چه می آید.

ازغدی در ادامه با اشاره به یکی از آیه های قران، گفت: در ایین آیه خطاب اصلی قرآن به صاحبان قدرت و صاحبان رسانه است که مال حرام می‌خورید اسم خوب می گذارید، اختلاس می کنید اسم اضافه حقوق و فیش حقوقی می گذارید روی آن، در مسائل بانکی کشورمان حساب و کتابی نیست با همین اسم هایی که می گذارند رشوه و اختلاس می کنند کسانی که این اسم های مذهبی را می گذارند قرآن می فرماید اینها ملعون هستند.

 وی ادامه داد: در جلسات بارها دیدیم که مسئله‌ای مطرح می‌شود اما به جای پاسخگویی می‌گویند حالا که چی مجلس دستگاه قضائی و یا هر جایی که هستی وقتی نمی توانی به وظیفه ات عمل کنی برو کنار چرا مشکلات را توجیه می کنید. اختلاس می کنید می گویید اضافه حقوق گرفته است.

دانلود فیلم/ اظهارنظر عجیب جواد هاشمی درباره گلشیفته فراهانی و الهام چرخنده

۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. سلام ازچنین بازبگر ارزشی بعیدبود عاقبت به خیری تواین دنیا خیلی لیاقت می خواد که بعضی ها باگفتاروافکارغلطازخودشون سلب می کنند

 2. اصلاً خوشم نمیاد از این آقای ازغدی که شبیه علامه دهر حرف میزنه!
  در صورتی که بیخودی بزرگش کردن!

 3. این یارو تو جام جهانی برزیل با شورت رفته بود تو جام جهانی روسیه میخواد همون شورتش رو هم در بیاره.

 4. خوب اگر گلشیفته بازیگر نبود و کسی نمیشناختش رفتنو لخت شدنش مهم نبود
  اما وقتی بازیگری و تو کشور میشناسنت و فیلمی مثل میم مثل مادر بازی میکنی مسئولیت به گردنته
  من تنها فیلمی که ازش دیدم همین بود
  حالا کسی که این نقشو میپذیره در مقابل جامعه خودش مسئوله و رفتار ناشایستش حق الناس رو ضایع میکنه و محدود به خودش نمیشه که برای افراد جامعه مهم نباشه
  بنظرم در شان این آقا نبود این حرف

 5. حالا چون کار برای بازیگرا کم شده و بی پول شدن دارن این حرفارو میزننو دین و وطن خودشو میفروشن وگرنه اگر شکمشون سیر بود این حرفارو نمیزدن.

 6. وقتی یک عده ای پول هنگفت می گیرند در حالی که بعضی ها ارزو دارند بچه شأن کار داشته باشه با دو سه میلیون تا زندگیش رو بگذرونه حق دارند اقایون دنیا زیر دندونشون مزه کنه و از خدا بی خبر شوند . این نتیجه بی عدالتیست

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*