خانه / بازار / ساندروهای پارس خودرو را مردم خریدند یا دلالان ؟ قیمت فروش حواله ساندرو

ساندروهای پارس خودرو را مردم خریدند یا دلالان ؟ قیمت فروش حواله ساندرو

این روزها بازار خرید و فروش خودروی “ساندرو استپ وی” بسیار داغ است و همین امر باعث شده تا همچنان این خودرو اختلاف قیمتی ۸ میلیون تومانی را در بازار نسبت به قیمت کارخانه داشته است .

شرکت سایپا برای تأمین نیاز بازار چندین بار اقدام به پیش فروش این خودرو کرده است به نحوی که در آخرین دور فروش ساندور استپ وی که دو روز پیش به اتمام رسید ظرف کمتر از یک ساعت ۵۵۰۰ خودرو به فروش رسید اما ابهامات این طرح های پیش فروشی بنا به قول نمایندگی و فعالان بازار خودرو بسیار است زیرا به محض آغاز پیش فروش ها حواله های این خودرو در بازار سرازیر شده و با قیمت های مختلف مورد معامله قرار می گیرد.

مشخصات ساندرو استپ وی قیمت محصولات پارس خودرو قیمت ساندرو استپ وی فروش ویژه سایپا فروش حواله ساندرو شرایط فروش پارس خودرو حواله خودرو چیست

البته ایرادات پیش فروش ساندرو باعث شده بود تا شورای رقابت چند ماه پیش به سایپا اعلام کند که در روند پیش فروش مقررات و مدیریت لازم را انجام دهد اما گویا هنوز این مشکلات برطرف نشده است. در حال حاضر دو روز از پایان پیش فروش ساندرو استپ وی توسط این شرکت می گذرد و فروش حواله های سال ۹۶ این خودرو با تحویل خرداد و تیر ماه ۹۶ در بازار رونق پیدا کند.

در یکی از این تبلیغات اعلام شده که حواله خودروی ساندرو استپ وی اتوماتیک با قیمت ۲۹ میلیون تومان تحویل تیرماه ۹۶ به فروش می رسد که مشتری باید در زمان تحویل ۲۴ میلیون دیگر پرداخت و در نهایت خودرو را بنا به اذعان آنها با قیمت ۵۳ میلیون تومان خریداری کند. در این تبلیغات به اختلاف قیمت این خودرو در بازار اشاره شده که مشتریان با خرید این حواله ها می توانند سرمایه گذاری خوبی را انجام دهند.

در تبلیغ دیگری زمان تحویل ساندرو استپ وی اتوماتیک اردیبهشت ۹۶ اعلام شده که مشتری باید ۳۰ میلیون حواله را خریداری و در زمان تحویل ۲۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دیگر بدهد که در نهایت این خودرو برای آنها ۵۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تمام می شود.

برخی از فروشندگان خودرو معتقدند این حواله را خود نمایندگی ها فروش خودرو به طرق مختلف خریداری و از طریق این تبلیغات و اختلاف قیمت بازار تا کارخانه در صدد کسب سود بسیار هستند که در این میان نبود نظارت بخش های متولی بسیار کم رنگ است این در حالی است که قرار بود برای رعایت حقوق مصرف کنندگان و کاهش شکاف قیمتی در بازار اقدامات لازم در سطح بازار از سوی مسئولان مربوطه انجام شود.

در حال حاضر قیمت کارخانه ساندور استپ وی اتوماتیک ۵۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است اما در بازار با قیمت ۶۳ میلیون به فروش می رسد. همچنین مدل دنده ای این خودرو هم در کارخانه ۴۶ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و در بازار ۵۴ میلیون تومان است

یک نظر ثبت شده

  1. خودروهای جدید و مدل بالا رو هر کس یک خودرو می تونه پیش خرید کنه

    وانت آریسان ایران خودرو رو میشه صد هزار تا هم سفارش داد

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*