خانه / حوادث / ارتباط شوم جاسوس منافقین با زن شوهردار

ارتباط شوم جاسوس منافقین با زن شوهردار

عضو سابق گروهک منافقین که بعد از برقراری رابطه پنهانی با زنی جوان شوهر او را به قتل رسانده بود درحالی‌ که پیش از این در دادگاه انقلاب به اتهام محاربه و جاسوسی به اعدام محکوم شده بود این بار در دادگاه کیفری به اتهام قتل محاکمه شد.

به گزارش رکنا ،این جنایت روز هفتم مرداد‌ماه سال ۸۷ در شهرستان نهاوند اتفاق افتاد. آن روز زنی نزد مأموران پلیس رفت و گفت که ۲مرد ناشناس شوهرش را ربوده‌اند. یک روز بعد جسد مرد ربوده شده در دره‌ای واقع در اطراف نهاوند کشف شد اما معلوم نبود او با چه انگیزه‌ای به قتل رسیده ا‌ست.

در همین حال تحقیق از پسر نوجوان مقتول روند تحقیقات را به سوی دیگری سوق داد. او به مأموران گفت که مادرش با مردی به نام هوشنگ که در نزدیکی خانه‌ شان مغازه خدمات کامپیوتری دارد در ارتباط است. به این ترتیب همسر مقتول بازداشت شد اما هوشنگ گریخته بود. همسر مقتول به رابطه مخفیانه با هوشنگ اعتراف کرد اما گفت که او شوهرش را به قتل رسانده است. اطلاعات به ‌دست آمده حاکی از آن بود که متهم به قتل بعد از این جنایت به عراق گریخته و عضو گروهک تروریستی منافقین شده است.

رابطه نامشروع جنسی رابطه جنسی با زن شوهردار جنایات مجاهدین خلق جاسوسان آمریکا جاسوس انگلیسی اخبار نهاوند
با این حال مدتی بعد وقتی او به کشور بازگشت دستگیر شد. متهم در اعترافاتش گفت: مدتی بود که با زن جوان در ارتباط بودم تا اینکه شب حادثه وقتی برای دیدن او به پشت بام خانه‌شان رفته بودم شوهرش صدای ما را از کانال کولر شنید و سراغ مان آمد. من هم با لگد به قفسه سینه ‌اش کوبیدم و او بیهوش شد. سپس جسد را با کمک همسرش به اطراف شهر بردیم و رها کردیم. این مرد در شعبه ۷۱دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و به قصاص محکوم شد.
همچنین قضات دادگاه همسر مقتول را به اتهام معاونت در قتل به ۳ سال حبس محکوم کردند. این در حالی بود که هوشنگ به اتهام عضویت در گروهک منافقین، محاربه و جاسوسی به اعدام و تحمل ۷سال حبس محکوم شده بود. درحالی ‌که یک‌بار قصاص و یک ‌بار اعدام هوشنگ را به آخر خط رسانده بود اولیای دم مقتول او را بخشیدند.
به این ترتیب پرونده او به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده و او دیروز به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد. در این جلسه که در شعبه دوم به ریاست قاضی محسن زالی بوئینی و با حضور دکتر ابراهیم‌اسلامی برگزار شد متهم گفت: من در دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده‌ام و هر حکمی که برایم صادر شود می‌پذیرم چرا که قرار است به‌ زودی اعدام شوم. به‌دنبال دفاعیات متهم ختم جلسه اعلام‌‌ شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*