خانه / سیاسی / عباس آخوندی: پسرم “محمدمهدی” دانشمند جنین شناسی است

عباس آخوندی: پسرم “محمدمهدی” دانشمند جنین شناسی است

وزیر راه و شهرسازی گفت: محمدمهدی آخوندی یکی از دانشمندان ایران در حوزه جنین‌شناسی است و در دولت قبل می‌خواستند برای او محافظ بگذارند.
عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در جلسه عصر مجلس شورای اسلامی و در دفاع از عملکردش در وزارت راه و شهرسازی، با اشاره به نطق برخی موافقان استیضاح، اظهار داشت: آقای فرهنگی اعلام کردند اعضای هیئت مدیره راه‌آهن غیر متخصص است، در حالی که در سوابق این افراد سابقه راه‌آهن وجود دارد.

وی در ادامه درباره دخالت نزدیکانش در امور وزارتخانه گفت: حتی یک نفر از نزدیکان و وابستگان من در هیچ قراردادی در وزارتخانه مداخله نداشته و شرکت نداشتند.

محمدمهدی آخوندی فرزند عباس آخوندی شغل فرزند وزیران خانواده عباس آخوندی بیوگرافی عباس آخوندی استیضاح عباس آخوندی

وزیر راه و شهرسازی درباره ابهامات درباره مداخله فرزندش در قراردادها نیز گفت: این موضوع در استیضاح قبلی نیز اتفاق افتاد، محمدمهدی آخوندی یکی از دانشمندان ایران در حوزه جنین‌شناسی است و در دولت قبل می‌خواستند برای او محافظ بگذارند و هم‌اکنون رئیس جهاد دانشگاهی ابن‌سیناست و شرکت رجا با جهاد دانشگاهی ابن سینا قرارداد بسته نه شخصی.

وی افزود: حتی اگر یک مورد داشتید که فرزند من در قراردادی دخالت داشته به نهادهای نظارتی، رئیس مجلس، کمیسیون اصل نود، سازمان بازرسی و غیره بدهید. حتی یک درصد از اینها واقعیت ندارد.

آخوندی ادامه داد: در قراردادهای داخلی اعلام کردم که همه مشاوران و پیمانکاران باید اظهارنامه دهند که این قرارداد با رشوه نبوده است.
منبع: تسنیم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*