خانه / آخرین اخبار / پیگیری پرونده قضایی با شماره پرونده و کد ملی

پیگیری پرونده قضایی با شماره پرونده و کد ملی

چگونه از رای دادگاه مطلع شویم ،پیگیری پرونده قضایی با کد ملی ، سامانه ثنا ابلاغ ، دریافت رمز شخصی پرونده قضایی ، دریافت خلاصه پرونده ، دریافت رمز پرونده ، دیوان عالی کشور پیگیری پرونده ، ابلاغ الکترونیکی قضایی سامانه سخا ، پیگیری ابلاغیه دادگستری ،شماره فرعی پرونده چیست ، adliran.ir

پیگیری الکترونیکی وضعیت پرونده قضایی

از تاریخ ۲-۸-۱۳۹۵ برای پیگیری پرونده ، ابتدا باید در سامانه ثنا ثبت نام کرده باشید.

۱- پیگیری پرونده قضایی (اطلاع از آخرین وضعیت پرونده در شعبه رسیدگی کننده) :

الف. درصورتی که کد ملی شما در پرونده ثبت شده باشد: برای اطلاع از آخرین وضعیت پرونده در شعبه رسیدگی کننده با ورود به سایت adliran.ir بر روی ”اطلاع رسانی برای اشخاص” کلیک کنید. برای ورود با استفاده از کد ملی و رمز شخصی(رمز ۱۰ رقمی) که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید، وارد شوید، پس از وارد نمودن رمز موقت، تیک گزینه مختومه شده و مختومه نشده را بزنید و بر روی بازیابی(جستجو) کلیک کنید. کلیه پرونده های شما نمایش داده می شود که با کلیک بر روی هر کدام می توانید از آخرین وضعیت آن مطلع شوید.

ب. در صورتی که کدملی شما در پرونده ثبت نشده باشد: برای اطلاع از آخرین وضعیت پرونده در شعبه رسیدگی کننده با ورود به سایت adliran.ir بر روی “اطلاع رسانی با رمز پرونده” کلیک کنید. برای ورود با کد ملی و رمز سامانه ابلاغ که هنگام ثبت نام دریافت کرده اید، وارد شوید و سپس با وارد کردن شماره پرونده و رمز شخصی مربوط به آن پرونده، از آخرین وضعیت پرونده خود مطلع شوید. لازم به ذکر است هر پرونده رمز مربوط به خود را دارد ولی رمز سامانه ثنا (۱۰رقمی) یک رمز است و ارتباطی به رمز مربوط به هر پرونده ندارد). لازم به ذکر است در قسمت”اطلاع رسانی برای اشخاص” برای پیگیری پرونده نیازی به رمز شخصی پرونده ندارید و با ورود کد ملی کلیه پرونده های شما در قوه قضاییه نمایش داده شده و با کلیک بر روی هر پرونده، بدون نیاز به رمز شخصی، قابل پیگیری است. (رمز مربوط به هر پرونده قضایی: برای پیگیری هر پرونده قضایی، شماره پرونده مربوطه و رمز ۵ رقمی آن پرونده برای شما ارسال می شود که با رمز سامانه ابلاغ متفاوت است و ارتباطی به یکدیگر ندارند.

اگر رمز مربوط به پرونده برای شما پیامک نشده، باید به شعبه مربوطه مراجعه و رمز را از شعبه دادگاه دریافت نمایید یا عدد صفر را به شماره ۳۰۰۰۹۶۹۹ یا ۵۰۰۰۹۶۹۹ پیامک نمایید. در صورتی که شماره همراه شما توسط شعبه در پرونده قید شده باشد رمز پرونده ارسال می گردد.)

(برای اطلاع از آخرین وضعیت پرونده در شعبه رسیدگی کننده اینجا کلیک کنید)

۲- پیگیری اظهارنامه و اطلاع از کیفیت ابلاغ، از طریق مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک قضایی و یا مراجعه به سایت adliran.ir امکان پذیر است. لازم به ذکر است گواهی ابلاغ می بایست ممهور به مهر دفتر خدمات قضایی باشد. (برای پیگیری آخرین وضعیت اظهارنامه اینجا کلیک کنید)

۳- پیگیری آخرین وضعیت دادخواست(قبل از ارجاع به شعبه) از طریق مراجعه به دفتر خدمات الکترونیک قضایی و یا مراجعه به سایت adliran.ir امکان پذیر است.(برای پیگیری آخرین وضعیت دادخواست اینجا کلیک کنید)

سامانه ثبت نام الکترونیک

سامانه ابلاغ الکترونیک

*********************

رمز شخصی مربوط به هر پرونده:

در هر پرونده قضایی، به تمامی اشخاص ذی سمت و مرتبط آن پرونده رمزی ۵ رقمی با عنوان رمز شخصی تخصیص داده می شود. پس از ارجاع پرونده به شعبه، در صورتی که شماره فرد در پرونده موجود باشد، رمز به خواهان پیامک می شود. فقط با داشتن این رمز است که یک شخص می‌تواند از خلاصه پرونده و روند کار پرونده ( اتفاقات و تصمیمات اخذ شده ) مطلع شود. در حال حاضر با ورود از طریق گزینه “اطلاع رسانی برای اشخاص” نیاز به داشتن رمز شخصی برای هر پرونده ندارید و بدون رمز شخصی پرونده ها هم می توانید آن ها را پیگیری کنیدرمز شخصی را می‌توان به دو بدست آورد:

۱- مراجعه حضوری به شعبه رسیدگی کننده به پرونده

۲- ارسال پیامک به شماره راهنمای پیام کوتاه ۵۰۰۰۹۶۹۹ (در صورتی که شماره همراه شما توسط شعبه در پرونده قید شده باشد)

همچنین به دلایل امنیتی و قضایی، اطلاع رسانی در پرونده‌های مدنی فقط به خواهان، خوانده و وکلای آن‌ها و در پرونده‌های کیفری فقط به شاکی، متهم و وکلای آنها انجام می‌شود.

اطلاع رسانی (شامل خلاصه پرونده و روند کار) بر اساس اطلاعاتی است که توسط کارمندان شعبه در سیستم کامپیوتری شعبه ثبت شده است. در صورتی که در ثبت اطلاعات اشتباهی رخ داده باشد، اطلاع رسانی نیز همان را منعکس می‌کند.

این سامانه الکترونیکی ( که توسط مرکز آمار و فن آوری قوه قضاییه طراحی و راه اندازی شده است)، فقط در حد اطلاع رسانی به اطلاعات پرونده‌ها دسترسی دارد و به هیچ وجه امکان تغییر در اطلاعات از این طریق وجود ندارد. برای اصلاح و یا تکمیل اطلاعات پرونده باید حضورا به شعبه مراجعه شود و یا از طریق دفاتر خدمات قضایی اقدام به ارائه لایحه شود.

وقتی پیام (اطلاع رسانی در این پرونده فقط به اشخاص ذی‌سمت و نمایندگان قانونی مجاز است) داده می‌شود که رمز وارد شده مربوط به شخصی باشد که هیچ یک از سمت‌های فوق را در پرونده نداشته باشد و یا سمت وی توسط شعبه اشتباه ثبت شده باشد.

ردیف فرعی و نحوه بدست آوردن آن چیست؟

چون ممکن است در رسیدگی به یک پرونده قضایی، پرونده از یک شعبه به شعبه دیگری ارسال شود، علاوه بر شماره ۱۶ رقمی پرونده، یک ردیف فرعی نیز تخصیص داده می‌شود که نشان می‌دهد این پرونده مربوط به کدام شعبه است. اولین بار ردیف فرعی یک (۱) به پرونده تخصیص داده می‌شود و اگر پرونده به شعبه دیگری ارسال شد، ردیف فرعی دو (۲) تخصیص داده می‌شود و به همین ترتیب ردیف‌های بعدی ( ۳، ۴، ۵ و …) هر جا در اطلاع رسانی، نیاز به ردیف فرعی باشد فقط باید عدد مربوط به آن ( مثلا ۱) وارد شود. در صفحه اطلاع‌رسانی، گزینه‌ای با عنوان مشاهده ردیف‌های فرعی در نظر گرفته شده است که تمامی ردیف‌های فرعی مربوط به یک شماره پرونده را نشان می‌دهد.

خلاصه مراحل ثبت نام الکترونیک

طبق قانون آیین دادرسی کیفری جدید مراجعان قوه قضائیه موظف هستند اطلاعات خود را از جمله کدپستی و شماره همراه خود با ثبت‌نام در سامانه ثنا در اختیار دستگاه قضا قرار دهند سپس برای احراز هویت کد ثبت‌نامی خود را به دفا‌تر خدمات قضایی ارائه می‌دهند و پس از احراز هویت صاحب حساب کاربری شده و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود می‌توانند به سامانه ابلاغ مراجعه کرده و ابلاغ‌های خود را مشاهده کنند که مشاهده یا عدم مشاهده توسط فرد نیز توسط سامانه ثبت می‌شود.

راهنمای ثبت نام در سامانه ثنا (ثبت نام الکترونیک ابلاغ قضایی)

جهت ثبت نام می توانید به دو روش ذیل اقدام نمایید:

۱) مراجعه مستقیم به دفتر خدمات الکترونیک قضایی

در این روش بهنزدیکترین دفتر خدمات قضایی مراجعه و با ارائه کارت ملی و اطلاعات شناسنامه ای و آدرس و شماره تلفن و کدپستی و اخذ امضای الکترونیک توسط دفتر، در سامانه ثبت نام الکترونیک جهت ابلاغ اوراق قضایی ثبت نام انجام شده و پس از آن می توان نسبت به طرح دعوا اقدام نمود.
۲) پیش ثبت نام در سامانه ثنا (در منزل) و سپس مراجعه به دفتر خدمات قضایی و یا مجتمع قضایی جهت تایید ثبت نام

۱-۲-مرحله اول: ورود به سامانه ثنا: جهت ورود به سامانه ثنا و پیش ثبت نام الکترونیک اینجا کلیک کنید

۲-۲- مرحله دوم: در صورتی که شخص حقیقی هستید، بر روی ثبت نام شخص حقیقی کلیک کنید

شماره فرعی پرونده چیست دریافت رمز شخصی پرونده قضایی دریافت رمز پرونده قضایی دریافت خلاصه پرونده قضایی چگونه از رای دادگاه مطلع شویم پیگیری پرونده قضایی با کد ملی پیگیری پرونده قضایی از طریق اینترنت پیگیری ابلاغیه دادگستری اطلاعات عمومی روز ابلاغ الکترونیکی قضایی

 

۳-۲- مرحله سوم: اطلاعات خود را اعم از کدملی، تاریخ تولد و شماره سریال شناسنامه وارد کنید.

۴-۲- مرحله چهارم: طبق مراحل مشخص شده در سامانه با دقت اطلاعات را وارد کنید. در انتهای مراحل دکمه اتمام ثبت اطلاعات اولیه را کلیک کنید.

۵-۲- جهت اخذ امضا و احراز هویت، با به همراه داشتن کارت ملی و شماره موبایلی که هنگام ثبت نام وارد کرده بودید، به دفتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه نمایید. در شهرستان هایی که دفتر خدمات قضایی ندارند می بایست به دادگستری حوزه قضایی مراجعه و شناسه کاربری و رمز عبور دریافت کنید.

۳) مشاهده ابلاغ الکترونیک در سامانه ابلاغ الکترونیک به آدرس eblagh.adliran.ir

پس از ثبت نام در سامانه ثنا، برای مشاهده ابلاغ الکترونیک می توانید به سامانه فوق رفته و یا اینجا کلیک کنید. (آدرس سامانه ابلاغ الکترونیک http://eblagh.adliran.ir می باشد )

راهنمای سامانه پیام کوتاه خدمات الکترونیک قضایی

شهروندان جهت دریافت راهنمای استفاده از این سامانه، می توانند عدد صفر را به شماره ۳۰۰۰۹۶۹۹ یا ۵۰۰۰۹۶۹۹ و یا ۵۰۰۰۴۹ پیامک نمایند. همچنین شهروندان می توانند برای دریافت هر بخش به شرح زیر، عدد مربوط را به شماره ۵۰۰۰۴۹ و یا ۳۰۰۰۹۶۹۹ یا ۵۰۰۰۹۶۹۹ پیامک نمایند.

 • راهنمای دریافت خلاصه پرونده، عدد یک،
 • راهنمای دریافت رمز پرونده، عدد دو،
 • راهنمای دریافت شعبه رسیدگی کننده و آدرس، عدد سه
 • راهنمای ارسال پیشنهاد و یا انتقاد، عدد نه

نحوه دریافت خدمات فوق الذکر به شرح زیر است:

۱- برای دریافت خلاصه پرونده می بایست کد زیر را از چپ به راست به شماره ۵۰۰۰۹۶۹۹ پیامک نمود:

رمز شخصی# شماره فرعی پرونده # شماره پرونده # ۱

مثال: چنانچه می خواهید از آخرین وضعیت پرونده شماره ۹۰۰۹۹۸۲۶۱۹۷۰۰۰۰۰شماره فرعی ۲ که رمز شخصی آن ۲۰۳۰ است مطلع شوید.
کد ۲۰۳۰ # ۲ # ۹۰۰۹۹۸۲۶۱۹۷۰۰۰۰۰ # ۱ را به شماره ۵۰۰۰۹۶۹۹ ارسال می نمایید

۲- برای دریافت رمز شخصی پرونده می بایست کد زیر را از چپ به راست به شماره ۵۰۰۰۹۶۹۹ پیامک نمود:

شماره پرونده # ۲

توجه:این خدمت تنها به افرادی ارایه می شود که شماره تلفن همراه آن ها در سیستم مدیریت پرونده قضایی ثبت شده باشد.

۳- برای دریافت شعبه رسیدگی کننده و آدرس می بایست کد زیر را از چپ به راست به شماره ۵۰۰۰۹۶۹۹ پیامک نمود:

رمز شخصی# شماره فرعی پرونده # شماره پرونده # ۳

۴- برای ارایه پیشنهاد و انتقاد نیز می توان متن مربوط را با الگوی زیربه شماره ۵۰۰۰۹۶۹۹ پیامک نمود:

متن پیشنهاد یا انتقاد # ۹

ساتین

۶۱ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. با سلام
  احتراما اینجانب داود عبدی جله کران کدملی ۱۴۶۶۹۹۹۳۸۱ تقاضا دارم این معمای قضایی برای من حل شود
  که برای پرونده کیفری من رای دادگاه صادر شده و اکنون در اجرای احکام میباشد. چون متشاکی به قید وثیقه از
  زندان آزاد شده بدلیل عدم معرفی متهم اکنون مورد وثیقه ضبط و به مزایده گذاشته شده است. جای سوال است
  که چرا مازاد وثیقه جهت پرونده من بازداشت نشده است؟ آیا حتما باید یک واسطه وکیل باشد تا این کار انجام
  شود؟لطفا پاسخ دهید متشکرم ./

  باتشکر داود عبدی جله کران-تلفن همراه

  • سلام.وثیقه گذار تنها برای معرفی متهم می باشد .ماذاد وثیقه آزاد می شود

  • با سلام..قرار دادگاه و میزان تعیین شده قرار وثیقه متناسب با جرم متهم و خواسته شاکی می باشد..البته میزان خواسته شما رو قاضی تشخیص میده..این مقدار مصادره و متعاقبا مزایده ملک توقیف شده بنفع و له شما می باشد دیگر نیازی به مصادره مازاد ملک توسط شما نمی باشد.چرا که شما دیگر نسبت به مازاد ملک حق یا ادعایی نداشته و ندارید..

 2. مهری نصیریان آذر

  باسلام مهری نصیریان آذرهستم.برایم ۵پیامک ازسامانه ثناآمده که اخطاری برای مشاهده ابلاغیه ام باشماره ابلاغیه ۹۶۱۰۱۰۴۱۳۰۵۰۰۷۴۹میباشد.بنده چندین بارواردسایت شدم اماابلاغیه بااین شماره مشاهده نکردم.شماره ملی ۱۳۶۲۰۸۲۰۶۶میباشد.لطفاپاسخ دهید.

 3. مهدی نریمان زاده

  با سلام ،با توجه به مقدار ساعت نفر کار شده بر. روی این برنامه .وبا علم در اختیار مهندسین علوم وفنون ایجاد چنین سایت اطلاع رسانی مهمی حتی قطع شدن چند دقیقه ای هم خسارات زیان باری دارد برای عرضه بهترین ها باید بهترین ها را بکار. گرفت .دوام .بقای این سایت می‌تواند سپاس شمااز اعتمادمردم باشد .

 4. سلام ۱۸ماه پیش عمل ساده دیسکمر به گفته خوددکتر انجام دادم ولی هنوز راه نمی رم قرار بود دوروز راه برم!!جراح بنده رئیس علو پزشکی هستش ونظام پزشکی جرات نمی کنه از ایشون سوال بکنه .شکایت کردم.ولی جواب گونیستن دوبار اعتاض دادم ولی کارشناسان همکاراش هستن .من مودم .لطفا راهنماییم کنید .ممنونم.

 5. سلام چرا سایت عدل ایران باز نمیشه؟

 6. سلام نه سامانه ثنا کار میکنه نه عدل ایران کدشخصی وارد شده تو پیامک نامعتبره یکار درست نمیشه انجام به تو این کشور دادگستری میگه سایت سایتم باز نمیشه کی جواب مارو باید بده

 7. با عرض سلام وخسته نباشید برای خط همسرم مجتبی آباقری به کد ملی ۰۰۶۲۶۷۱۰۶۵ اطلاع رسانی نوبت دوم شماره ابلاغیه ۹۶۱۰۱۰۳۶۲۴۷۰۰۳۲۹به تاریخ ۲۵/۰۳/۹۶ آمده اما از طریق گوشی نمیتونیم ابلاغیه را مشاهده کنیم سایت عدل ایران باز نمیکنه اگه میشه مثل قبل سایتتون را باز کنید یا مشکلش را حل کنید با کمال تشکر

 8. سلام چرا سایت بسته است؟

 9. سلام قبلا با گوشی همراه میشد ابلاغیه خودمونو باز کنیم الان دیگه نه چرا؟ شاید یکی دسترسی به کافی نت نداشته باشه لطفا رسیدگی کنند……

 10. بعضی وقت ها میتوانم ابلاغیه های پدرم ودایی ام را براشون بازکنم وبیشتروقت هانمیتونم باز کنم .لطفا کمکم کنید.

 11. ابلاغیه نصبت ب رای نهایی دادکاه

 12. با سلام
  خاهشن روی هرموضوع مثل راه اندازی این سایت همیشه اول راحتی ووقت مراجعه کنندرو در نظر بگیرید وتا کاملن موردش حل نشده از بزرگترین چیز که وقت ادم سرمایه گذاری نکنید اگه نمیتونید همون کار قبلو انجام بدید که واسه یه جواب ساده درروز ١٠٠ مرتبه ارباب رجوع وقتشو وکارشو حروم نکنه

 13. باسلام درود.من ساکن شهریارتهران بودم وازشوهرم ب دلیل ضرب وشتم طی بارداریم شکایت کردم ودرشهرستان خانه پدری ب سرمیبرم.برام ابلاغیه اومدکه بایدبری دادگاه شهریارتوضیح بدی ب دادیارولی ب دلیل استراحت مطلق نتونستم برم ولایحه نوشتم وگواهی پزشکی دادم.آیاب پرونده رسیدگی میشه یابایدحضوری برم¿¿¿

 14. سلام من در شورای حل و اختلاف ۷ کرمان پرونده دارم شاکی قبلا در محله ما سوپر مارکت داشت ویه حساب دفتری مختصر داشتیم سوپر و جابه جا کرده و ۶ ماه بعد از من شکایت کرده که حدود ۲ میلیون پول میخواد و شورا هم حکم داده باید من این پول و بدم بدون هیچ مدرک و سند.با اینکه مغازه هم سیستم کامپیتر و هم دوربین مدار بسته داشته چه جوری شورا با یه دفتر دست نویس همچین حکمی داده .و فروشندگان سوپر که پدر و پسر و خواهر زاده بودن شهادت دادن خدا رو خوش نمیاد من تازه کلیه عمل کردم چون شاکی بنده آشنا بوده در شورا باید همچین ظلمو نا حقی بکنن؟شماره پرونده
  ۹۵۰۹۹۸۳۴۶۶۷۰۰۴۶۳

 15. یعنی وژدانان آدم رو به وجد میاره سرعت عمل این سایت جادارد از همین تریبون بین المللی بگم جمعش کنید باوووووووو این دیگه چه سایتیه؟؟ کبوتران نامه بر ابلاغیه رو زودتر دست صاحبش میرسانند

 16. … اگه اشنای نداشته باشی به حق حقوقتونمیرسی که هیچ شایدمحکوم همبشی اقادادخواستی دادم دادگاه ازمسکن مهرازمدیرعاملش که واحدی توی جانمای برایم مشخص شده بودروبعدازسه ماه ازمن گرفتن واگذارکردن به یه وکیل پایه یک دادگستری که پدرش عضو هیت مدیره شرکت بودوبعددادخواست بنده وکالت شرکتو قبول کردوازشرکت دفاع کردکه بایداین دادخواست به اتاق تعاون ارجاع بشه رفتم اتاق تعاونوداوری یک ملیون ازم پول خواستن برای رسیدگی باقرض فراهم کردم به امید رسیدن به حقم داورمحترم فیشهای واریزکل اعضاع روخواست ولی شرکت به بهانه مشمول زمان بودن نفرستادبازداوررای دادوازپروزه دیگه اولویت دادکه یک واحد دیگری که اماده نبودالان دوساله این رای داوری روتوی دادگاه به اجراع گذاشتم هنوزهم اجراع نشده واون اقای وکیل ازبنده به عنوان تصرف عدوانی واجرت المتل شکایت کردوپنج ملیونوچهارصدهزارتومن پول گرفت وواحدشرو هم فروخت هرشخصی اگرخواست مدارکهامو ببینه شماره ۰۹۱۱۹۷۱۷۴۵۰تماس بگیره براش میفرستم رفتم حق بگیرم تا الان پول یک خونه رزخرج کردم

 17. سلام.برای من رمز پرونده پیامک شده و آن را وارد کرده ام.
  اما باز هم با پیام زیر مواجه میشوم.
  (اطلاع رسانی در این پرونده فقط به اشخاص ذی‌سمت و نمایندگان قانونی مجاز است)
  علت چیست؟

 18. سلام این رمز بیامکی جوابی نمیاد اگر رمز شخصی دادید چرااطلاع رسانی برونده انجام نمیشود که میگه فقط نمایندگان قانون مجاز هست

 19. من یه ابلاغیه برام صادر شده که هرچی میرم توی سامانه عدل ایران چیزی بالا نمیاد …راهنمایی کنین چه کار کنم

 20. هرچی کد شخصی رو پیامک میکنم …میگه نامعتبر

 21. سلام
  سامانه بسیار عالی است لیکن مسئولان دفاتر مقداری مطالب خود را شفاف تر در سایت بنویسند
  چون بعضی مواقع ننوشتن یک کلمه هزینه های زیادی برای شخص در پی خواهد داشت

 22. سلام.بعضی افرادی که شکایت میکنن ادرس روبه عمد اشتباه میدن و رای غیابی به نفعشون صادر میشه وحکم جلب میگیرم وجلب میکنن وتا شخص مقابل متوجه بشه رای قطعی میشه دراین باره باید چیکار کرد .ممنون

 23. باسلام لطفا از افشای شماره های پرونده تان خود داری کنید

 24. سلام خسته نباشید امروز برام شماره پرونده ای اومده که گفته به دادیاری ارجاع شد خواستم خلاصه پرونده رو از طریق پیامک بگیرم در جواب گفت که فقط افراد ذی سمت ونمایندگان قانونی مجاز هستندبه شعبه مراجعه کنید.الان چه پرونده ای هستش چون به دادیار شهری که گفته دسترسی ندارم

 25. با سلام …دوستان نازنین ..جهت آگاهی راهنمایی لطفا ..پرونده این حقیر با توافق شاکی و رضایت طرفین از طریق مراجعه قانونی …شعبه های قضایی…بسته شده ۲۰ روزه و هنوز برای من ابلاغ و اخطار…ارسال میشه …..چه باید کرد برای لغو….

 26. باسلام لطفن مردم رو مسخره خودتون نکنید اگه قصدی دارید برای پول جمع کردن رک بگید ده هزارتومن دادم ثنا ثبت کردم الان یکساله نمیتونم پرونده ام رو بعلت مشکل در سایت باز کنم ابلاغ کتبی هم بخاطرش جمع شده یکی بهم بگه چه خاکی بر سرم کنم بابا بالا پایین کردن پله های دادسرا ، سر دوندن و … بس نبود حالام فرستادین مارو دنبال نخود سیاه ، این سایت رو یکی یا درست کنه یا جمعش کنه ، ماکه مسخره نیستیم عههههه

 27. باسلام بنده عباس بترانی باکدملی۱۹۸۸۸۳۱۹۱۱وشماره کلاسه ۹۶۰۹۹۸۶۱۱۶۳۰۰۲۰۰اخرین وضعیت پرونده ام رامیخواستم هرچه میخواستم داخل سایت محکومین دادگاه انقلاب اهوازبشم نشدلطفاخودشمااقدام نمایید

 28. سلام ایا از طریق سامانه ابلاغ الکترونیک میشود دادخواست ارائه داد چگونه؟

 29. واقعا راهنمایی هاتون جامع و بی نقص بود.خیلی راحت تونستم کارام رو انجام بدم.ممنون

  • با سلام و عرض ادب اینجانب یوسف برشان هستم از تبریز شکایتی به دیوان عدالت اداری ارسال کردم که سه مورد شکواییه بود متاسفانه فقط یک مورد را جواب دادن و دو مورد شکایت هنوز بی جواب مانده است لطفا راهنمایی فرمایید از کجا پیگیری نمایم و نحوه پیگیری را راهنمایی فرمایید . با تشکر

 30. سلام ببخشید چندین پیام از طریق سامانه اومده دوباره ما هم باید در سامانه ثبت نام کنیم؟؟؟؟؟

 31. خاک برسرتون که هیچ کارتون مثل ادم نیست بااین سامانه مزخرف

 32. یعنی‌متاسفم‌واسه این که هیچ کارش‌درست و حسابی نیست
  … با این سایتشون اه اه‌

 33. سلام
  به جز پیامک هایی که با عنوان صدور ابلاغیه ارسال میشه، پیامک هایی با عنوان : رای صادر شد هم ارسال میکنن، که من نتونستم این رای رو توی سامانه ثنا ببینم، فقط روند کار و خلاصه پرونده رو نشون میده. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .با تشکر

 34. سید ضیاالدین خاتمی

  به هیچ عنوان نه بنده ۸۰. درصد مردم از قوه قضاییه ناراضی هستند شما باعث سردرگمی جوونهای روستایی شده اید اول باید شفاف سازی شود وای کار ایران ۲سال زمان لازم است ولی برای پول گرفتن نظیر ندارید خداوند کمک درماندگان باشد

 35. با سلام من در حدود یک ماه قبل با پسری آشنا شدم که معتاد بود و به همین خاطر بازداشت شد. حالا به من میگویند که او اعدام شده است آیا این خبر صحت دارد؟ نام پسر ابراهیم جمال پور بود

 36. باسلام بزگوار چرا سهامداران عمده فرشتگان که پول ملت را بالا کشیده اند محاکمه نمی شوند وبه سزای اعمال خود نمی رسند .

 37. نسبت به رای دادگاه در خصوص پرونده اعتراض دارم شلاق زدن و زندانی به درد من نمی خوره پول گوشی رو بهم بده باتشکر

 38. حسین محسنی روچی

  سلام
  پیامی مبنی بر صادر شدن رای دادگاه برای من امده ولی نمیتوانم در سایت ان را ببینم
  لطفا راهنمایی بفرمائید
  ممنون

 39. سلام .چند در یکی از شعب تهران پرونده دارم با توجه به اینکه بچه خوزستان هستم وسامانه ثنا ثبت نام کردم ولی تا الان هیچ ابلاغیه ای نه در خونه اومده نه در سامانه است باید چکار کنم هرچند روز یکبار مجبورم با این هزینه های بالا برم تهران اونجا ههم کسی درست جوابمو نمیده باید چکار کنم با تشکر

 40. فقط بخاط ابلاغیه ها مجبورم هر چند روز یکبار به شعبه وپروند سر بزنم .کارکنان شعبه هم درست جواب نمیدهند وبعضی مواقع مجبورم چند روز تهران بمونم بخاطر یک جواب .وپرونده مال سه سال پیش میباشد .

 41. یکی چکی از من مورد جعل قرار گرفته،و متهم هم محکوم گردیده و حکم قطعی هم صادر شده،،که چک حقیر امانت بوده و از ان سوء استفاده شده،..و از سوی دیگری چک فوق از طرف شخص دیگری اقدام شده،علیه حقیر و ان شخص که چک را جعل کرده و ظهر نویس بوده،،..من هم اطلاع از قوانین نداشتم،تا اینکه برایم اجراییه صادر شده،،،در ان لحظه اعاده دادرسی دادم،قاضی رای داده که از وقت اعاده دادرسی گذشته است،و باید مبلغی که در چک است و بدهی من نیست پرداخت کنم،….من هم قادر به پرداخت ان نیستم، چکار باید انجام بدهم،ایا راهی وجود دارد،یا باید به ناحق محکوم به پرداخت باشم

 42. سلام چرا دادگاهها همیشه از متهمین دفاع میکنند.انهم متهمی که ایرانی نیست.چرا قاضی ها دنبال نقطه ضعف شاکی میگردن.طرف کلاه برداره خودش قبول داره.دوسال از سررسید چکش میگذره میگه من نقدی ندادم.قاضی میگه راست میگه اقا .بعد دوسال اخه این چه سوالی هست.قاضی باید بگه اقا یاپولو بده یا اونقد توزندان بمون که بمیری تمام.ولی عین بی عدالتی داره اجرا میشه.خدا ازتون نگذره قضات بیدین

 43. با سلام
  چندین پیامک دریافت کردم مبنی بر اینکه پرونده ی شما با فلان شماره به شعبه ی دادیاری ارجاع شد یا قرار نهایی صادر شد. امروز هم پیامکی دیگر مبنی بر اینکه پرونده ام به دادگاه کیفری ارجاع شده دریافت کردم آیا اینها فقط جهت اطلاع رسانی است یا باید خودم هم به دادگاه مراجعه کنم. آیا فقط در صورت گرفتن ابلاغیه حضور فرد لازم است. لطف کنید جواب بدید ممنون میشم

 44. باسلام خدمت رهبرعزیزترازجانم آیت الله خامنه ای وریاست محترم قوه قضاییه اینجانبمبلغ یک میلیون ودویست هزارتومن دیه برای پسرم دادگستری سبزواراعلام کرده که مبلغ ۶۰۰۰۰۰تومن اونوشش ماه پیش مقصرداده وقراره بقیه اونو سال ۹۷بده تکلیف ۶۰۰۰۰۰تومن بقیه آن کی مشخص میشه وچرابه من باپیام کوتاه اعلام نمیکنندآیا۱۲۰۰۰۰۰تومن چقدره که تودودفعه بده ودیه دندان جلوخیلی بیشتر ازاین نیست با این مبلغ میشه دندان دائمی پسرمودرست کردآیااین درسته

 45. سلام بنده سجاد کرمی بشماره ملی ۳۹۷۹۸۰۳۱۶۳اصلا اطلاعی از شکایاتی ک برعلیه ام شده ندارم و درشهرستان مشغول کارهستم ک مطلع شدم حساب بانکیم ومحروم ازخدمات دولتی شدم و اصلا اطلاع ندارم براچیه فقط میگن دادگاه ملارد بسته کسی ک این پاراف و میخونه خواهشن ی جواب بهم بدیدجرم من چیه.و چیکارکنم حل بشه.اینم خطمه

 46. بدون شک مسولین ودست اندرکاران سامانه “ثنا”باهدف راحتی وسرعت عمل استفاده کنندگان ازآن اقدام به راه اندازی این سامانه کرده اند و این یک امرطبیعیه که مشکلات وایراداتی هم توسامانه وجودداشته باشه که مثل هر سامانه ی دیگه ای کم کم این مشکلات برطرف میشن فقط در کل پروسه ی قضایی اون بخشی که باعث کندی کار و بی اعتمادی و نارضایتی مردم نسبت به کل سیستم قضایی شده برخورد بسیار زشت ونادرست برخی از کارکنان شاغل در دستگاه قضاییه و تا وقتی این عده نوع نگاهشون به مراجعین که با همه مانند یک مجرم برخوردمیکنن رو تغییر ندن و کرامت همه مردم و درنظرنگیرن نارضایتی مردم نه تنها تموم نمیشه که روزبه روز بیشترهم میشه

 47. سلام چرا سایت عدل ایران باز نمیکنه؟برای من پیام اومده اخرین یاد اوری ابلاغیه اس ولی سایت ابلاغ عدل ایران باز نمیشه .چطور باید ازابلاغیه مطلع بشم؟؟

 48. اینجانب حسن نجفی فرزنده علی مدت ۳سال است که شکایت کرده ام اولین تاریخ۱۳۹۶/۰۸/۲۸دادگاه داشتم که نوشته بود به علت ذیغ وقت به تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ تعیین شد.باز دوباره دادگاه غیر حضوری تشکیل شده و به تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ موکول گردیده است در صورتی که همکاران اینجانب رای برای آنان صادر شده و حق و مزایای خود را دریافت کرده اند.خواهشمند است دستورات لازم را مبذول فرمایید.از همکاری شما کمال تشکر را دارم.

 49. سلام
  چرا سایت ابلاغیه‌ام باز نمیشه با اینکه تمام مدارکه خودم را دادم؟؟؟

 50. …. دهتا بیشتر نامه نوشته ام ونمی خواهند حرف مرا بفهمند وخرابکاریها را اصلاح کنندوفقط نصیحت می کنندو بنده هم توسط احکام دادگاه یا اهمال در انجام وظیفه در دادگاهها وقوه قضائیه دچار غرامت بی خانمانی شده ام وبر مسببش داعم لعن می فرستم – انشاءالله امام زمان تقاص ما را بکند ومظلومان را از دست ظالمان نجات دهد .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*