خانه / آخرین اخبار / شوخی مجری خندوانه با تشابه فامیلی ابوالفضل پورعرب و فریبرز عرب‌نیا/ شایعاتی که برای آقای بازیگر دردسرساز شد

شوخی مجری خندوانه با تشابه فامیلی ابوالفضل پورعرب و فریبرز عرب‌نیا/ شایعاتی که برای آقای بازیگر دردسرساز شد

شب گذشته خندوانه میزبان ابوالفضل پورعرب بازیگر سینما و تلویزیون بود.

در آغاز این گفت‌وگو، رامبد جوان درباره اولین حضور خود در پشت صحنه فیلم سینمایی «چهره» و تماشای ابوالفضل پورعرب از نزدیک گفت. اتفاقی که برایش بسیار هیجان‌انگیز بوده است.

سپس، ابوالفضل پورعرب درباره حال و هوای این روزهای خود و کم‌کاری‌اش در این سال‌ها گفت: مدتی بیماری داشتم که با دعای مردم و خانواده بهتر هستم؛ اما روحیه‌ام خوب نیست. در این پنج سال رفتن به بیمارستان و عمل جراحی، خیلی روحیه من را ضعیف کرد.

وی درباره دلیل دیگر کم ‌کاری‌اش افزود: علاقه‌ای به بازی پشت سر هم ندارم. بیشتر دوست دارم فیلم بسازم. من بیشتر در فیلم دوستانم بازی می‌کنم و قرار است در سریال جدید کیانوش عیاری نقشی را ایفا کنم.

جوان پیرامون شروع فعالیت حرفه‌ای پورعرب سوال کرد.

همسر ابوالفضل پورعرب فرزندان ابوالفضل پورعرب سرطان ابوالفضل پورعرب رایکا پور عرب دختر ابوالفضل پورعرب خندوانه دیشب پوریا پورعرب بیوگرافی ابوالفضل پورعرب بیماری بازیگران

او پاسخ داد: من دانشجوی هنر بودم. پدرم دوست داشت، ویولن بزنم و از طریق دانشسرای هنر وارد رشته موسیقی شدم؛ اما یکی از استادهایم به من گفت دنبال علاقه خودت برو. من آن موقع تئاتر را تخصصی کار می‌کردم. قرار نبود به عرصه سینما بیایم تا اینکه به مرور در چند فیلم به عنوان دستیار کارگردان حضور پیدا کردم. حتی در فیلم «دزد نویسنده» از کارگردان خواهش کردم خودم دنبال آقای نصیریان بروم تا یک سوال از ایشان بپرسم تا شاید تجربه‌ام بیشتر شود.

در بخشی از این گفت‌وگو جوان درباره تشابه فامیلی ابوالفضل پورعرب و فریبرز عرب‌نیا صحبت کرد. چیزی که برای خود پورعرب هم جالب بود. در این بخش لطیفه‌هایی که مردم در این باره ساخته بودند، خوانده شد.

جوان در ادامه درباره فروش فیلم سینمایی «عروس» و نرگس صحبت کرد و پورعرب گفت: ۳۴ میلیون فروش داشتند. در فیلم نرگس نقش عادل را بازی می‌کردم و نقش مقابل من خانم فرجامی بود. من از همکارانم تشکر می‌کنم که این فرصت را دادند تا در خدمت مردم باشم.

این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به فرزند خود بیان کرد:من پسری به نام پوریا دارم و تلاش کردم که از هنر دور باشد. به این دلیل که می دانستم در این کار جریحه دار خواهد شد. یک هنرمند باید در نقشی که بازی می کند احساساتی بروز دهد که در خانه هم با همسر خود به آن شکل برخورد می کند. این امر باعث می شود که حتی خانواده هنرپیشه ها بگویند که احساسات واقعی نیست و هنرپیشه هستی. همچنین پسر من در این مدت می دید که لحظات سختی دارم. برای مثال ما به مهمانی یا عروسی نمی رفتیم و با عکس گرفتن در مهمانی ها مشکل داشتیم.

پورعرب با اشاره به شایعاتی که درباره او در زمان بیماری اش شده بود، اظهار کرد:زمانی که من بیمار بودم شایعه شد که من اعتیاد یا ایدز دارم به همین دلیل من مجبور شدم که مدارک پزشکی خود را چاپ کنم و نشان دهم و بگویم که بیمار بوده ام. من نمی خواستم که مادرم از بیماری من مطلع شود اما زمانی که سر فیلمبرداری سریال «وضعیت سفید» بودم خانم افسانه بایگان به من گفتند که قیافه ات عوض شده است به همین دلیل آقای نعمت الله دکتری را آوردند و او گفت که من مریض هستم. یک روز از سرکار به دلیل حال بدی که داشتم به بیمارستان رفتم و بستری شدم. بعد از آن نیز نتوانستم سر فیلمبرداری سریال «وضعیت سفید» بروم و از آقای نعمت الله عذرخواهی کردم.

او اضافه کرد:گاهی افرادی که به شما نمی رسند می خواهند که تو را پایین بیاورند و این مساله بسیار بدی است. زمانی مرگ من را شایعه کردند اما من گوشی خود را خاموش کردم. در آن زمان پسرم به برخی ها جواب می داد و برای من این سوال ایجاد شده بود که پسر من یک دانشجو است آیا می خواهید او را به این شکل وارد اجتماع کنید؟ گناه ما چیست که باید به این شکل تنبیه شویم. اگر فردی مانند جمشید مشایخی یا علی نصیریان از کار من ایراد می گرفتند من می پذیرفتم اما بیماری دست من نیست و اتفاق می افتد.

 

گزارش از الهام قبادی / باشگاه خبرنگاران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*