خانه / حوادث / دومین خودکشی در شهرک آتی‌ ساز تهران در یک ماه

دومین خودکشی در شهرک آتی‌ ساز تهران در یک ماه

دختر جوان که در تصمیمی وحشتناک تصمیم به خودکشی گرفته بود، بامداد امروز از طبقه ۱۶ یکی از برج های آتی ساز خود را به پایین پرتاب کرد.

این حادثه ساعت ۶ دقیقه بامداد به وقوع پیوست. به گفته شاهدان عینی ماجرا، دختر جوان در شهرک آتی ساز مقابل هتل آزادی که محل استقرار میهمان های خارجی است در تصمیمی ناگهانی از طبقه ۱۶ خود را به پایین پرتاب کرد و در دم جان سپرد. منزل این دختر در طبقه ششم قرار داشت.

بر اساس این گزارش، عوامل پلیس و اورژانس در محل حادثه حاضر شدند و بعد از تایید مرگ وی، جسد با دستور بازپرس کشیک به پزشکی قانونی منتقل شد.

به دستور بازپرس تحقیقات جنایی در باره علت وقوع این حادثه در دستور کار کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

گفتنی است؛ این دومین مرگ خود خواسته است که در شهرک آتی ساز رخ می دهد.

۱۴ مرداد سال جاری نیز دختری جوان با پرت کردن خود، خودکشی کرد.

یک نظر ثبت شده

  1. … وَلَا تَقْتُلُوا أَنفُسَکُمْ ۚ إِنَّ اللَّـهَ کَانَ بِکُمْ رَ‌حِیمًا ﴿٢٩﴾ «نساء» … و خودتان را مکشید، زیرا خدا همواره با شما مهربان است. (۲۹)
    وَتَوَکَّلْ عَلَى الْحَیِّ الَّذِی لَا یَمُوتُ وَسَبِّحْ بِحَمْدِهِ ۚ وَکَفَىٰ بِهِ بِذُنُوبِ عِبَادِهِ خَبِیرً‌ا ﴿۵٨﴾ «فرقان»و بر آن زنده که نمى‌میرد توکل کن و به ستایش او تسبیح گوى؛ و همین بس که او به گناهان بندگانش آگاه است. (۵۸)
    وَتَوَکَّلْ عَلَى الْعَزِیزِ الرَّ‌حِیمِ ﴿٢١٧﴾ «شعراء »و بر [خداىِ‌] عزیزِ مهربان توکل کن، (۲۱۷)
    وَیَرْ‌زُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ ۚ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّـهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ۚ إِنَّ اللَّـهَ بَالِغُ أَمْرِ‌هِ ۚ قَدْ جَعَلَ اللَّـهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرً‌ا ﴿٣﴾ «طلاق» و از جایى که حسابش را نمى‌کند، به او روزى مى‌رساند، و هر کس بر خدا اعتماد کند او براى وى بس است. خدا فرمانش را به انجام‌رساننده است. به راستى خدا براى هر چیزى اندازه‌اى مقرر کرده است. (۳)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*