خانه / آخرین اخبار / دهمین سالگرد ازدواج شقایق دهقان و همسرش مهراب قاسمخانی + عکس

دهمین سالگرد ازدواج شقایق دهقان و همسرش مهراب قاسمخانی + عکس

مهراب قاسمخانی دهمین سالگرد ازدواج خود و شقایق دهقان را با ۳ ماه تاخیر به همسرش تبریک گفت.

همسر مهراب قاسم خانی همسر شقایق دهقان نیروانا قاسم خانی نویان قاسم خانی ازدواج شقایق دهقان
مهراب نوشت :شهریور امسال سالگرد ده سالگى ازدواج ما بود. میخواستم همون موقع یه عکس به این مناسبت بذارم که چون خنگم یادم رفت… ولى اشکال نداره. مثلا الان شهریوره… پس همسر جان مرسى به خاطر این ده سال خیلى خوب و مرسى که هستى. با عشق فراوان. همسرت و غبغبش… عکس از کوروش جوان عزیز

مهراب قاسم‌خانی صبح تا شب در شبکه های اجتماعی عکس و مطلب می‌گذارد و از آن طرف شقایق دهقان یا همان خانم شیرزاد سریال «ساختمان پزشکان» اصلا علاقهای به ارتباطهای مجازی ندارد.

همسر مهراب قاسم خانی همسر شقایق دهقان نیروانا قاسم خانی نویان قاسم خانی ازدواج شقایق دهقان

مهراب قاسم‌خانی (برادر پیمان) قبل از آنکه نویسنده باشد، نقاش است و کارشناسی ارشد نقاشی دارد. شقایق دهقان در پاییز سال ۱۳۸۱ پیشنهاد بازی در مجموعه طنز پاورچین ساخته «مهران مدیری» را پذیرفت و در پی آشنایی با مهراب قاسم‌خانی نویسنده و طراح صحنه این مجموعه زندگی مشترک خود را با او آغاز کرد. حاصل این ازدواج یک پسر به نام نویان است.

مهراب قاسم‌خانی متولد(۱۶ آذر  سال ۱۳۵۰ در تهران)است.

و شقایق دهقان چهارم اسفند ۱۳۵۷ در لان گسین آلمان متولد شد و سه ماه بعد هم‌زمان با اتمام تحصیلات پدرش به همراه خانواده به ایران بازگشت. مدت ۶ سال به دلیل کار پدرش در یکی از شهرهای شمال ایران ساکن شدند و سپس به تهران آمدند.

همسر مهراب قاسم خانی همسر شقایق دهقان نیروانا قاسم خانی نویان قاسم خانی ازدواج شقایق دهقان

شقابق دهقان همسر دوم مهراب قاسمخانی میباشد و دختری به نام نیروانا قاسم خانی از همسرش اولش دارد .

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. اه من که بدم اومد اگه شوهر من میگفت یادش رفته سه ماه با تاخیر تبریک میگه برام معنیش این بود که میخاد به همه بگه زنم همچین برامن هم مهم نبوده که یادم رفته و تازه تو بوق هم میکنم که دیگران بفهمن زنم برام مهم نیست . بدبخت شقایق شوهر کرده شعور این مسیله کوچیک تو هیکل ۱۳۰ کیلویی شوهرش نیست

  2. نازبانو خانم این چیزها مهم نیست. اگرمهم بود که ماباید هرسال یه جنگ اساسی باهمسرامون داشته باشیم. و اون وقته که زندگی از هم می پاشه. اصلاً سالگرد ازدواج معنایی نداره. راستی شقایق جون عجب زن بابای خوبی برای نیروانا هستی. عزیزم.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*