خانه / حوادث / جوان ۲۰ ساله در جوزجان به خواهر ۲۲ ساله اش تجاوز جنسی کرد

جوان ۲۰ ساله در جوزجان به خواهر ۲۲ ساله اش تجاوز جنسی کرد

برای دومین بار در ولایت جوزجان، یک پسر جوان بر خواهر جوان خود تجاوز جنسی کرد.

فیلم تجاوز جنسی عکس رابطه جنسی عکس تجاوز جنسی تجاوز به دختر

فرزانه ۲۲ ساله که سه سال پیش به خاطر خشونت ها خانوادگی از شوهرش طلاق گرفت، مدعی است که در خانه پدرش از سوی برادرش مورد تجاوز جنسی قرار گرفت.

فرزانه می گوید که خواهر بزرگترش که زندگی خوشی در خانه شوهرش نداشت همرای پسر دیگری از خانه شوهر فرار کرد و پس از این رویداد فرزانه جوان به عقد شوهر قبلی خواهرش در آورده شد.

او ادعا می کند که در خانه شوهرش مورد خشونت قرار می گرفت و همواره از سوی اعضای آن خانواده لت و کوب می شد و حتی گاهی برایش آب و نان داده نمی شد.

عبدالجمیل ولیزاده مدیر اداره مبارزه با جرایم جنایی فرماندهی پلیس جوزجان افغانستان ضمن تایید این رویداد می گوید فرد متجاوز یک پسر ۲۰ ساله است که پس از نوشیدن مشروب الکولی بر خواهرش تجاوز جنسی کرده است.

آقای ولیزاده گفت که فرد متجاوز دستگیر شده و اعتراف کرده است که تحت تأثیر الکول دست به این عمل زده است. او افزود که دوسیۀ این قضیه به ارگان های عدلی و قضایی راجع شده است.

افزایش خشونت ها

درهمین حال مغفرت صمیمی مسئول سازمان حقوق بشر در ولایات جوزجان، سرپل و فاریاب با ابراز نگرانی می گوید که میزان خشونت علیه زنان نسبت به سال گذشته تا مرز ۸۰ درصد افزایش یافته است.

صمیمی افزود که موارد خشونت شامل لت و کوب زنان در خانواده بوده و نگران کننده تر اینکه از آغاز سال تا کنون در این سه ولایت ۱۶ مورد قتل و خودکشی زنان به ثبت رسیده است.

روز گذشته نیز پلیس جوزجان جسد یک زن را از شهر شبرغان به دست آورد و پیشتر از آن یک زن دیگر به دلیل خشنونت های خانوادگی به ضرب گلوله به زندگی اش پایان بخشید.

یک نظر ثبت شده

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*