خانه / آخرین اخبار / انتقاد پدر سردار آزمون از صحبت‌های فردوسی‌پور

انتقاد پدر سردار آزمون از صحبت‌های فردوسی‌پور

مربی پیشین والیبال گنبد و پدر مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که عادل فردوسی‌پور صحبت‌های خوبی در خصوص سردار آزمون و علیرضا جهانبخش انجام نداده است.

سردار آزمون خانواده سردار آزمون بیوگرافی سردار آزمون بیوگرافی خلیل آزمون
خلیل آزمون پدر مهاجم جوان تیم ملی فوتبال در خصوص انتقاد عادل فردوسی‌پور از عملکرد سردار آزمون در بازی با امارات و اینکه گفته بود این بازیکن به دلیل پیشنهادهای کاذب اروپایی تمرکزش را از دست داده است، گفت: پیش از هر چیزی باید بگویم سردار اکنون اصلاً در جریان پیشنهاداتش نیست و به این موضوع اهمیتی نمی‌دهد، چون فقط تمرکزش روی تیم ملی و بازی‌های جام ملت‌های آسیاست. کارهای مربوط به وضعیت باشگاهی‌اش را نیز مدیربرنامه‌هایش انجام می‌دهد.
وی افزود: این حرف فردوسی‌پور که گفته پیشنهادهای سردار آزمون کاذب است، درست نیست. پیشنهادات به صورت رسمی به باشگاه روبین‌کازان رسیده و واقعیت هم دارد اما اکنون زود است که او به لیگ‌ها و تیم بزرگتری برود. سردار باید یک سال دیگر در لیگ روسیه تجربه کسب کند و سپس راهی تیم‌های بزرگتر شود تا بتواند با تجربه‌ای که کسب کرده به صورت ثابت برای تیمش بازی کند. صحبتی هم که با فردوسی‌پور دارم این است که چگونه می‌گوید پیشنهادات رسیده به آزمون کاذب است؟ رسانه‌های خارجی مانند گاردین، دیلی‌میل، بلیچر ریپورت و … که از بستگان من نیستند تا از خودشان خبری بنویسند.
مربی پیشین والیبال گنبد و پدر سردار آزمون با بیان اینکه خوب نیست یک مجری مانند فردوسی‌پور در برنامه زنده تلویزیونی و در شرایط حساس تیم ملی از بازیکنان جوانی مانند آزمون و علیرضا جهانبخش انتقاد کند، اظهار داشت: من خودم مربی هستم و می‌دانم بازیکن یک روز خوب است، یک روز معمولی است و یک روز هم شرایط خوبی ندارد. بهتر است دست از سر این بازیکنان جوان برداریم و بگذاریم کارشان را انجام دهند. اینکه بیاییم در یک برنامه زنده تلویزیونی بگوییم آزمون خوب نبود، جهانبخش خوب نبود و فقط انتقاد کنیم چیزی را درست نمی‌کند، چون این بازیکنان جوان هستند و نیاز به روحیه دارند نه تخریب.
خلیل آزمون تأکید کرد: فردوسی‌پور این را در نظر بگیرد که اگر بازیکن یک روز خوب نبود شروع به تخریب او نکند. انتقاد خوب است اما نباید بازیکن را تخریب کرد. آن هم در شرایط فعلی که بازیکنان با تیم ملی در جام ملت‌های آسیا هستند و صحبتی که فردوسی‌پور درباره سردار و جهانبخش کرد خوب نبود

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*