خانه / آخرین اخبار / سفارش 3۰هزار عروسک‌ «دارا و سارا» به چین

سفارش 3۰هزار عروسک‌ «دارا و سارا» به چین

مدیر بازرگانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از انجام مذاکراتی برای تولید عروسک‌های ایرانی در کشور خبر داد و گفت: برای رفع نیاز مخاطب تا پایان سال جاری حدود ۳۰ هزار عروسک «دارا و سارا» از کشور چین خریداری می‌شود.

مرتضی حیدری عروسک‌های ایرانی عروسک سارا عروسک دارا عروسک چینی دارا و سارا

 مرتضی حیدری، مشاور اقتصادی مدیرعامل و مدیر بازرگانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تولید عروسک‌های ایرانی در کشور، بیان داشت: برای تولید عروسک‌های ایرانی «دارا و سارا» کماکان مشغول مذاکره با تولیدکننده داخلی و واردکنندگان برای ورود این عروسک‌ها به داخل کشور هستیم.
مرتضی حیدری عروسک‌های ایرانی عروسک سارا عروسک دارا عروسک چینی دارا و سارا
وی در پاسخ به پرسشی دیگر که آیا تا پایان سال جاری شاهد تولید عروسک‌های ایرانی در کشور خواهیم بود، اضافه کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز امیدوار است تا پایان امسال به تولید عروسک‌های ایرانی بپردازد اما خرید هم از خارج خواهیم داشت.
حیدری ادامه داد: عروسک‌های «دارا و سارا» در گذشته در کشور چین تولید شده است به همین منظور تا انتقال دانش و تکنولوژی لازم برای تولید عروسک و اسباب‌بازی در کشور، نیاز خود را از این کشور تأمین خواهیم کرد.
وی در پاسخ به پرسشی دیگر که چه تعداد عروسک از کشور چین خریداری خواهد شد، افزود: حداقل 15 هزار عروسک «دارا» و 15 هزار عروسک «سارا» تا قبل از سال 93 از کشور چین خریداری و در فروشگاه‌ها و مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مخاطبان این عرصه، ارائه می‌شود.

چگونه یک رینگ اسپرت مناسب برای خودرو انتخاب کنیم؟

مقایسه پژو پارس LX TU5 با سورن ELX EF7

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*