خانه / آخرین اخبار / زمان واریز یارانه نقدی مرداد ماه ۱۳۹۴ / چرا واریز یارانه هرماه به تعویق می‌افتد؟

زمان واریز یارانه نقدی مرداد ماه ۱۳۹۴ / چرا واریز یارانه هرماه به تعویق می‌افتد؟

پس از تاخیرات فراوان دولت در مورد پرداخت یارانه نقدی در چند ماه گذشته، زمان واریز یارانه نقدی مردادماه ۹۴ از سوی دولت اعلام گردید .

از ابتدای شروع به کار دولت تدبیر و امید هر ماه واریز یارانه نقدی با حاشیه هایی همراه بوده است.اتفاق تکراری در این میان تاخیر دولت در واریز یارانه ها می باشد که باعث شده مردم در اواسط و اوخر هر ماه به سایت ها مراجعه نمایند و احوال یارانه خود را در سایت های خبری جویا شوند.این در حالی است که سخنگوی دولت چندی پیش اظهار کرده بود که ما متعهد به پرداخت یارانه در تاریخ معین شده می باشیم و تمام تلاشمان بر سروقت واریز نمودن یارانه ها می‌باشد.اما این تاخیر ها و حذف شدن برخی مردم از میان یارانه بگیران بدون افزایش مقدار یارانه پرداختی این موضوع را تداعی می کند که دولت تدبیر و امید کم کم قصد حذف یارانه ها را دارد!

بر کسی پوشیده نیست که درست یا غلط ، همین یارانه ناچیز کمک خرج مهمی برای برخی خانواده های ایرانی است.و ثبت نام حداکثری مردم در ثبت نام جدید یارانه ها در دولت یازدهم به خوبی موید این موضوع بود.

لازم به ذکر است رئیس جمهور حسن روحانی قبل از انتخابات ۹۲ گفته بود:”اصل هدفمند کردن یارانه ​ها مورد اتفاق همه صاحب نظران و دولت​های گذشته و فعلی است. اصل هدفمندی یارانه ​ها باید دنبال شود و مراحل بعدی آن نیز اجرا شود. منتها باید برنامه ریزی شود که از آثار سوء جانبی آن جلوگیری شود. “اما پس از طی دو سال از عمر دولت یازدهم مردم اثری از برنامه ریزی دولت برای بهبود وضعیت یارانه ها مشاهد نمی کنند.

یارانه مرداد ۹۴ نیز طبق اعلام سازمان هدفمندی یارانه با تاخیر چند روزه نهایتا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۶ مردادماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و یارانه این مرحله نیز همانند ماه های گذشته ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان بوده که از صبح سه‌شنبه ۲۷ مردادماه ۹۴ قابل برداشت می باشد .

 حال باتوجه به اینکه هر ماه واریز یارانه ها با اما و اگر های فراراوان روبه رو است ، نظر شما در مورد سیاست پرداخت یارانه از سوی دولت تدبیر و امید چیست؟

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. به دولت تدبیر و امید بگویید انصاف کجا رفت کلید چه شد ایا این بود سرنوشت ما پول نفت و گاز چه شد …

  2. اگه بدونن چند میلیون نفر چشم انتظار این صدقه دولت هستن این کارو با مردم نمیکنن . البته آقایون چه خبر دارن چی میگذره جیبشون پره مردم کیلویی چنده…

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*