خانه / آخرین اخبار / 10 هزار وهابی ایران را فتح خواهند کرد

10 هزار وهابی ایران را فتح خواهند کرد

آيا مي داني که اعضاي خانواده و قبيله العريفي بيش از 10 هزار نفر است؟! آنان به قدري توان دارند و قدرتمند هستند که حتي مي توانند ايران را اشغال کنند!

وهابيت سقوط دولت شیعه آنلاین، اخبار رسيده از عربستان سعودي حاکي از آن است که يک شهروند ناشناس اماراتي، شيخ “محمد العريفي” چهره جنجالي وهابيت را تهديد کرد.

گفته مي شود اين شهروند اماراتي که خود را با نام “حمد المزروعي” معرفي کرده، با انتشار مطلبي تهديد آميز در صفحه شخصي خود در سايت تويتر، خطاب به العريفي نوشت: هر جا پيدايت کنم،‌ با ماشينم تو را زير خواهم گرفت.

ناگفته نماند المزروعي اولين شهروند اماراتي بوده که بعد از سقوط دولت “محمد مرسي” رئيس جمهور سابق مصر، با انتشار مطلبي در تويتر به مصري ها تبريک گفته و خوشحالي خود از سقوط دولت افراطي اخوان را اعلام کرد.

او همچنين در مطلب خود بعد از سقوط دولت مرسي، نوشت:‌ بنده شخصا يک ميليون جنيه (واحد پول مصر) براي کمک به ملت مصر به دولت جديد کمک خواهم کرد.

بررسي هاي انجام شده نشان مي دهد بيشترين متن هايي که المزروعي در صفحه توتير خود منتشر کرده، عليه جنبش اخوان المسلمين و شخصيت هاي سرشناس اين جنبش بوده است.

گفتني است تصوير صفحه تويتر و متن نوشته شده توسط المزروعي به طور گسترده در فضاي مجازي منتشر شده و در حال دست به دست شدن و بيش از پيش منتشر شدن است.

در همين حال هواداران المزروعي نسبت به تهديد وي واکنش نشان داده و خشم خود را بيان کردند. يکي از اين افراد با انتشار متبي در صفحه شخصي خود خطاب به المزروعي نوشت:‌ تو کي هستي که العريفي را تهديد مي کني؟! آيا مي داني که اعضاي خانواده و قبيله العريفي بيش از 10 هزار نفر است؟! آنان به قدري توان دارند و قدرتمند هستند که حتي مي توانند ايران را اشغال کنند!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*