خانه / آخرین اخبار / پژو ۳۰۷ در راه بازار ایران + قیمت و مشخصات

پژو ۳۰۷ در راه بازار ایران + قیمت و مشخصات

با قطعی شدن توقف تولید پژو ۴۰۵ در سال آینده، آبی‌های جاده مخصوص تصمیم دارد با همکاری همتای فرانسوی‌اش خودرو پژو ۳۰۷، که یک خودرو خانوادگی کوچک است را جایگزین این خودرو کند.
به گزارش مشرق، در حالی که هنوز خبری رسمی مبنی بر نهایی شدن و امضای قرارداد ایران خودرو و پژو منتشر نشده، خبر می رسد آبی های جاده مخصوص در حال آماده سازی خط تولید پژو ۳۰۷ هستند.
مشخصات پژو 307 قیمت پژو 307کار قرارداد ایران خودرو و پژو تمام شده و ظاهرا اولین محصولی که قرار است پس از تحریم‌ها در «جاده مخصوص» به تولید برسد، پژو ۳۰۷ است.

تولید این خودرو از سال ۲۰۰۱ شروع شده و توانسته در سال ۲۰۰۲ جایزه خودروی سال اروپا اروپا را به دست بیاورد. پژویی ها البته بعدها در سال ۲۰۰۷، مدل جدید این محصول را به نام پژو ۳۰۸، رونمایی کردند، هرچند تولید ۳۰۷ را در کشورهایی مانند چین همچنان تا سال ۲۰۱۴ ادامه دادند.

با این اوصاف باید منتظر ماند و دید ایران خودرویی ها قصد دارند همان پژو ۳۰۷ قدیمی را راهی خطوط تولید خود کنند یا اینکه محصولی جدیدتر از خانواده این خودرو به «جاده مخصوص» خواهد آمد.

از آنجاکه ایران خودرویی‌ها تاکید دارند پژو باید محصولات روز خود را در ایران تولید کند، قاعدتا باید مدل های جدید پژو ۳۰۷ راهی ایران شود نه همان که در سال ۲۰۰۱ رونمایی شده است.

این خودرو در چهار مدل هاچ بک، سدان، کروکی و استیشن به تولید می رسد که ایران خودرو مدل سدان (صندوق دار) آن را برای تولید در نظر گرفته است.

مشخصات پژو 307 قیمت پژو 307

یک فروشنده ایرانی یک مدل از این خودرو را برای فروش آگهی کرده است.

۲۰۰۵، پژو، ۳۰۷

قیمت ۷۵,۰۰۰,۰۰۰تومان

کارکرد ۱۷۰,۰۰۰ کیلومتر

گیربکس اتوماتیک

سوخت بنزین

بدنه بدون رنگ

رنگ نقره ای، داخل مشکی

اصل فرانسه تا ۲ سال پیش دارای پلاک سیاسی بوده و طی ۱۰ سال فقط ۱۷۰ هزار کیلومتر راه رفته, موتور۱۸۰۰ و ۱۶ سوپاپ زانتیایی و شتاب بسیار بالا و باز نشده,کولر و یخچال دار, سقف پانومرا,شیشه ها فتوکرمیک و دارای حسگر برخورد با مانع,۲ ایربگ, اینه برقی و جمع شو,دنده اتومات, لاستیکها در حد نو,سیستم صوتی dvd,لوازم یدکی قابل دسترس,دارای بیمه و معاینه فنی معاوضه با ماکسیما یا تویوتا یا ون
البته یه نگاهی که ما به سایت های خارجی انداخیم قیمت ۲۰۰۵ این خودرو به شرح زیر بود .
مشخصات پژو 307 قیمت پژو 307 Model: ۳۰۷ مشخصات پژو 307 قیمت پژو 307 Year: ۲۰۰۵ 

Buyer’s Price Guide

Most adverts are between
£۱,۵۵۰ and £۲,۴۵۰

At a dealer,aim to pay between £۱,۷۰۰ and £۲,۶۵۰
At a franchised dealer,expect to pay £۲,۲۵۰.
At an independent dealer,expect to pay £۲,۱۰۰.
From a private seller,aim to pay between£۱,۳۵۰ and £۲,۱۰۰
and expect to pay£۱,۷۵۰.
If selling in part exchange,expect to receive£۸۶۰.

مشخصات پژو 307 قیمت پژو 307

مشخصات پژو 307 قیمت پژو 307

مشخصات پژو 307 قیمت پژو 307

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*