خانه / حوادث / قتل مرد ۵۳ ساله به خاطر تذکر به دو جوان

قتل مرد ۵۳ ساله به خاطر تذکر به دو جوان

مردی که دو سال پیش به دو جوان برای عدم تجمع در ابتدای کوچه تذکر داده بود در پی درگیری با آن دو نفر به قتل رسید.

در ساعت ۱۸ مورخه ۲۵ مرداد ۹۴ فردی با مراجعه به کلانتری ۱۱۱ هفت چنار به مأموران اعلام کرد برادرش طی یک نزاع و درگیری توسط دو جوان بنام های مشخص و با اصابت ضربه جسم سخت به ناحیه سر مجروح و به بیمارستان منتقل شد و در نهایت با وجود انجام عمل جراحی فوت کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

برادر مقتول پس از حضور در اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ساعت ۲۴ مورخه ۲۳ مرداد ۹۴ برادرم به هویت جمشید . ع ( ۵۳ ساله ) در حین تردد در محل سکونتش واقع در خیابان قاسم فرهنگ با دو تن از بچه های محل بنام های محمدرضا (۲۱ ساله) و مهدی (۲۶ ساله) که از قبل با آنها خصومت داشت، درگیر شده که این دو نفر وی را غافلگیر کرده و با زدن ضربه به سرش باعث به کما رفتن برادرم می شوند؛ برادرم بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت اما با این وجود در ساعت ۰۹:۱۵ مورخه ۲۵ مرداد ۹۴ فوت کرد.

کارآگاهان اداره دهم با مراجعه به محل سکونت مقتول و در تحقیقات از اهالی محل اطلاع پیدا کردند که دو سال پیش مقتول به خاطر تذکر دادن به محمدرضا و مهدی مبنی بر عدم تجمع در ابتدای کوچه با آنها درگیر شده و این خصومت در طی این مدت و به بهانه های مختلف ادامه داشته است؛ در ادامه، کارآگاهان با مراجعه به محل سکونت محمدرضا و مهدی در منطقه دوراهی قپان، هر دو نفر آنها را در مورخه ۳۱ مرداد ۹۴ دستگیر و به اداره دهم منتقل کردند.

محمدرضا و مهدی در اظهارات اولیه منکر هرگونه درگیری منجر به مرگ مقتول شده اما در ادامه تحقیقات با اعتراف صریح به حضور خود در درگیری منجر به مرگ مقتول، دیگری را عامل مرگ مقتول معرفی کردند.

محمدرضا در اظهاراتش به کارآگاهان مدعی شد: با مقتول در حال صحبت کردن بودم که ناگهان مهدی به ما نزدیک شد و با ضربه محکمی که به صورت مقتول زد باعث شد تا او بر روی زمین افتاده، از ناحیه سر با زمین برخورد نماید و بیهوش شود؛ مهدی نیز در اظهاراتش عنوان داشته است که در زمان درگیری محمدرضا با مقتول در محل حضور داشته اما نقشی در ضرب و جرح مقتول نداشته است.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح هر دو متهم به حضور در درگیری منجر به جنایت و به جهت شناسایی عامل اصلی ارتکاب قتل، دستور بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و هر دو متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته اند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*