خانه / آخرین اخبار / دروغ بزرگی آمریکا برملا شد؛ اسامه بن لادن زنده است

دروغ بزرگی آمریکا برملا شد؛ اسامه بن لادن زنده است

ادوارد اسنودن، مقاطعه کار سابق آژانس امنیت ملی آمریکا که به افشاگری‌های بی‌پرده‌اش از اقدامات و جاسوسی‌های ایالات متحده مشهور است در مصاحبه‌ای با مسکو تریبیون اعلام کرده که اسامه بن لادن همچنان زنده است و در باهاماس زندگی می‌کند و همچنان از حقوق بگیران آژانس اطلاعاتی آمریکا (سیا) محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: من اسنادی دارم که نشان می‌دهد بن لادن همچنان در فهرست حقوق بگیران سازمان سیا قرار دارد و هر ماه مبلغ ۱۰۰ هزار دلار برایش از طریق سازمان‌ها و اقدامات تجاری و به صورت مستقیم به حساب بانک “ناسائو” (مرکز باهاماس) پول واریز می‌شود.

اسنودن در ادامه این مصاحبه گفت: مطمئن نیستم که بن لادن در حال حاضر دقیقا در کجا زندگی می‌کند اما در ۲۰۱۳ او به صورت مخفیانه در ویلایی با پنج تن از همسران و تعداد بسیار زیادی از فرزندانش در باهاماس زندگی می‌کرد.
چهره واقعی آمریکا جنایات آمریکا بیوگرافی اسامه بن لادن ادوارد اسنودن اخبار اسنودن

نقشه باهاماس در دریای کارائیب
ادوارد اسنودن که یک فراری تحت تعقیب به دلیل افشاگری‌هایش از جاسوسی‌های آمریکاست، قبلا مسائلی را درباره زنده بودن بن لادن مطرح کرده بود و در حال حاضر نیز اعلام کرده که سیا به صورت جعلی گزارشی درباره مرگ بن لادن منتشر کرد و مدعی شده که رهبر سابق القاعده خانواده خودش را به یک مکان نامشخص در باهاماس منتقل کرده است.

گزارش مسکو تریبیون به نقل از اسنودن را “ورلد نیوز دیلی ریپورت” گزارش کرده و در آن آمده است: اسامه بن لادن یکی از عاملان اصلی و موثر سیا در مدت زمان طولانی محسوب می‌شد. دولت آمریکا با انجام اقداماتی با همکاری سرویس‌های مخفی پاکستان مرگ جعلی اسامه بن لادن را منتشر کرد و باعث شد تا او به صورت مخفیانه زندگی کند. از آن زمان تاکنون همه فکر می‌کنند که بن لادن کشته شده و هیچ کس به دنبال او نیست اما مساله جور دیگری است، او بدون ریش و لباس نظامی قابل شناسایی نیست و می‌تواند به راحتی مخفی شود.

در تاریخ ۱ مه (۲ مه به ساعت محلی پاکستان) ۲۰۱۱ میلادی، باراک اوباما، رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که یک گروه کوچک از یگان فوق ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا طی عملیاتی اسامه بن لادن، بنیان‌گذار و رهبر گروه القاعده و عامل حملات یازده سپتامبر را در یک ویلا در پاکستان کشته‌اند. وی اضافه کرد که هم‌اکنون جسد اسامه بن لادن در اختیار آمریکا است.

ولی جسدی که هیچ عکس و فیلم واقعی از آن منتشر نشد.

جالب است بدانید که این همه لشکری کشی به افغانستان و قتل و عام مردم بی گناه فقط به خاطر اسامه بن لادن بود .

به گفته مقامات آمریکایی جسد بن لادن  به دریا انداخته شد.
این خالی بندی آمریکایی ها را حتی ۱۰ درصد از مردم این کشور هم باور نکردند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*