خانه / حوادث / نزاع خونین در پمپ بنزین زرند

نزاع خونین در پمپ بنزین زرند

شامگاه جمعه ۲۷ شهریور دو جوان زرندی با نام‌های «علی. م» و «علی. ز» بر سر موضوعی نامعلوم در پمپ‌بنزین درگیری لفظی پیدا کردند. از آنجا که هر دو طرف دعوا چاقو همراه داشتند، وقتی دیدند زورشان به یکدیگر نمی‌رسد و آرام نمی‌گیرند، روی یکدیگر چاقو کشیدند که «علی. م» از ناحیه گردن و جوان دیگر از ناحیه سینه آسیب دیدند.

به گزارش دادستان زرند، جوانی که با نام «علی. ز» شناسایی شده است، با وجود خونریزی جراحت سینه‌اش از محل متواری شد و جوان مجروح دیگر با کمک امدادگران به بیمارستان سینای زرند انتقال یافت اما به دلیل شدت جراحات جان باخت. با مرگ این جوان، پرونده با دستور قضایی در اختیار مأموران انتظامی کرمان قرار گرفت و پلیس با انجام تحقیقاتی گسترده در کمتر از پنج ساعت مخفیگاه قاتل را در حوالی کرمان پیدا کرد و موفق به دستگیری او شد. این جوان پس از دستگیری در حالی که به دلیل زخم سینه‌اش حال خوبی نداشت، به قتل اعتراف کرد و پرونده برای تحقیقات تکمیلی ادامه یافت.

دادستان زرند درباره این حادثه گفت: «طبق قانون، حمل چاقوهای نامتعارف جرم محسوب می‌شود و نحوه برخورد و میزان مجازات آن نیز تعریف شده است.» «سید‌مهدی قویدل» ضمن نامعلوم بودن انگیزه درگیری این دو جوان افزود: «در نظر داریم برخوردهایمان را با دارندگان سلاح‌های سرد غیر‌متعارف در شهرستان زرند افزایش دهیم تا دیگر شاهد چنین اتفاقات خونینی نباشیم

منبع: روزنامه ایران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*