خانه / آخرین اخبار / خرید و فروش سپرده‌های موسسه آرمان ٣٠ درصد زیر قیمت

خرید و فروش سپرده‌های موسسه آرمان ٣٠ درصد زیر قیمت

گویا قرار نیست وضعیت اسف‌بار موسسات مالی به‌ویژه در مشهد سر و سامانی بگیرد، یک روز سپرده‌گذاران میزان که البته هنوز هم مشکل این موسسه تمام نشده است و روز دیگر موسسات مالی دیگر هستند که سپرده‌گذارانشان را در مقابل موسسات خود می‌بینند.
این‌بار قرعه به نام موسسه مالی و اعتباری آرمان در آمده است. روز گذشته برخی سپرده‌گذاران در مقابل یکی از شعب این موسسه در بولوار سجاد مشهد تجمع داشتند و خواستار پس‌گرفتن سپرده‌های خود از این موسسه شدند البته از این آب گل‌آلود گویا جمشید بسم‌ا…‌هایی سر برآورده‌اند و از مشکلات به نفع خود یا عده‌ای دیگر سوءاستفاده می‌کنند.
به گزارش شهرآرا، خبرنگار ما نیز برای بررسی اوضاع به مقابل این شعبه رفت و با برخی سپرده‌گذاران به گفتگو پرداخت.
یکی از سپرده‌گذاران در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه بنده ۴میلیارد تومان نزد این موسسه سپرده‌گذاری کرده‌ام به امید اینکه سود بیشتری نصیبم شود، اظهار می‌دارد: متاسفانه ٨ماه است که این موسسه پول سپرده‌گذاران را بلوکه کرده است و به هیچ یک از سپرده‌گذاران مبالغشان را عودت نمی‌دهد.
وی می‌افزاید: متاسفانه در چند ماه گذشته هیچ‌کس جوابگوی ما نبوده است، درحالی که ما دیگر از خیر سود و سپرده‌گذاری گذشته‌ایم اما این موسسه حتی حاضر نیست اصل پول ما را پس دهد.
یکی دیگر از سپرده‌گذاران که گویا از همه بیشتر در جریان اوضاع است و به‌نوعی لیدر تجمع‌کنندگان است با اشاره به اینکه پس از ٨ماه که مردم پول خود را می‌خواهند هنوز هیچ جوابی از مسئولان موسسه نگرفته‌ایم، می‌گوید: متاسفانه تنها امید مردم این است که هر روز ساعاتی را در مقابل این موسسه تجمع کنند تا شاید حرفمان را بشنوند اما دریغ، زمانی که مردم می‌آیند متصدیان موسسه شعبه را تعطیل می‌کنند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون عده‌ای به پول‌های خود رسیده‌اند یا نه؟ می‌افزاید: بنده اطلاعی از این موضوع ندارم اما در این رابطه گویا موسسه می‌خواهد وقت را تلف کند تا مردم از خیر سود و قسمتی از اصل خود بگذرند تا خسارت‌های کمتری ببیند.این سپرده‌گذار با بیان اینکه به نظر بنده موسسه توانایی بازپرداخت پول مردم را دارد، ادامه می‌دهد: در چند روز اخیر افرادی با سپرده‌گذاران تماس می‌گیرند و اعلام می‌کنند که اگر می‌خواهید به پول خود برسید با ما قراردادی امضا کنید و با دادن ٣٠درصد از اصل پول، می‌توانیم پول شما را زنده کنیم.
وی اظهار می‌دارد: افرادی که با سپرده‌گذاران تماس می‌گیرند مربوط به موسسه هستند چرا که این افراد چگونه و از چه طریقی به‌جز از طریق موسسه می‌توانند به شماره‌تلفن‌های سپرده‌گذاران دسترسی داشته باشند.
این سپرده‌گذار در پایان یادآور می‌شود: درخواست ما از مسئولان قضایی و مسئولانی که در استان به این موضوع مرتبط هستند این است که فکری به حال وضعیت اقتصادی شهر مشهد و به‌ویژه مردمی که پول و زندگی خود را در این موسسه به امید سود سپرده‌گذاری کرده‌اند، بکنند.

علیرضا ظهیری/ هشدار نیوز

یک نظر ثبت شده

  1. باید یک بر نامه تلویزیونی مفصل با حضور آقای ثروتی و مسئولین مربوطه و نمایندگان مجلس و کارشناسان اقتصادی,مالی بزارند و …و تصمیم نهایی رو با ذکر جزئیات دقیق و اعلام تاریخ نهایی و قطعی و برنامه پرداخت مطالبات و سود های آن را اعلام کنند .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*