خانه / آخرین اخبار / بازیگران سریال “زاویه هفت” شبکه سه / یک سرقت از ۷ زاویه + عکس

بازیگران سریال “زاویه هفت” شبکه سه / یک سرقت از ۷ زاویه + عکس

کامران تفتی در نقش منصور، نیما صفایی در نقش فرهاد، میرطاهر مظلومی و سارا نازپرور در نقش شیدا

سریال پلسی زاویه هفتم درباره یک سرقت مسلحانه در هفت قسمت به تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی محمدعلی سجادی برای نمایش از تلویزیون ساخته می‌شود.

تصویربرداری این سریال در تهران آغاز شد و در تهران و اصفهان ادامه پیدا می‌کند. امیرحسین شریفی درباره این سریال به جام‌جم گفت: زاویه هفتم داستان یک سرقت مسلحانه را از هفت زاویه و از دید سه پلیس و چهار سارق به نمایش می‌گذارد.

تصویربرداری این سریال در پارک ولایت در حوالی اتوبان نواب آغاز شد و تا اواخر ماه آینده نیز ادامه خواهد داشت. به گفته شریفی، این سریال با مشارکت ناجی‌ هنر و معاونت سیمای استان‌ها و مرکز اصفهان تولید می‌شود و همزمان با شبکه تهران یا شبکه دو از شبکه شما نیز به نمایش درخواهد آمد.

عکس جدید بازیگران بیوگرافی نیما صفایی بیوگرافی سارا نازپرور

رویا نونهالی، حمیدرضا پگاه، کامران تفتی، بهرام ابراهیمیان، میرطاهر مظلومی، سارا نازپرور، نیما صفایی، مهدی میامی، علیرضا مهران، معین‌الدین عشاقی و بهزاد داوری در این سریال بازی می‌کنند.

تهیه‌کننده روز هفتم درباره بازیگران این سریال گفت: خانم نونهالی نقش دکتر شمس را بازی می‌کند که کارشناس مفاسد اقتصادی است. حمیدرضا پگاه نقش سرگرد نیازی و بهرام ابراهیمیان نقش سرهنگ مجد را بر عهده دارند. فرهاد بشارتی نیز ایفای نقش یکی از پلیس‌های این سریال را برعهده دارد.

وی درباره دیگر بازیگران سریال توضیح داد: کامران تفتی در نقش منصور، نیما صفایی در نقش فرهاد، میرطاهر مظلومی و سارا نازپرور در نقش شیدا، سارقان سریال را به نمایش می‌گذارند. در گروه سارقان یک شخصیت دیگر به نام آرام هم وجود دارد که هنوز بازیگر این نقش انتخاب نشده است.

این تهیه‌کننده تاکید کرد: در این سریال سارا نازپرور نقش یک راننده رالی را بازی می‌کند که در این گروه سارقان وظیفه رانندگی را برعهده دارد. طی چند روز آینده نیز چند بازیگر دیگر به این جمع اضافه خواهند شد.

شریفی درباره شخصیت‌هایی که داستان از نگاه آنها روایت می‌شود، توضیح داد: این سریال هفت قسمت دارد. در سه قسمت ماجرای سرقت بانک را از نگاه دکتر شمس، سرگرد نیازی و سرهنگ مجد می‌بینیم و در چهار قسمت ماجرا از نگاه شیوا، منصور، فرهاد و آرام به نمایش درمی‌آید.

وی ادامه می‌دهد: در پایان سریال با بازگشایی گره‌های مختلف داستان از نگاه این شخصیت‌ها و کنار هم قرار گرفتن قطعات پازل، معمای این سرقت برای پلیس حل می‌شود و مجرمان دستگیر می‌شوند.

این تهیه‌کننده تاکید کرد: سریال زاویه هفتم ساختاری تازه و متفاوت دارد که تاکنون نمونه‌اش را در تلویزیون ندیده‌ایم. در این سریال ماجرای سرقت مسلحانه از زوایای مختلف تحلیل می‌شود.

نگارش فیلمنامه زاویه هفتم را کریم لک‌زاده برعهده داشته است و به گفته شریفی، هم به لحاظ ساختار و هم محتوا یکی از متفاوت‌ترین آثار تلویزیونی است.

وی درباره نقش کارشناس مفاسد اقتصادی در این سریال گفت: در نیروی انتظامی چنین متخصصانی وجود دارند که به نیروهای پلیس در زمینه کشف مجرمان یاری می‌دهند. اگرچه کمتر در فیلم‌ها و سریال‌ها چنین نقشی را دیده‌ایم، اما این نقش از ابتدا در فیلمنامه وجود داشته و حتما خانم نونهالی آن را ایفا خواهد کرد.

به گفته این تهیه‌کننده، سریال زاویه هفتم در مکان‌های مختلفی تصویربرداری می‌شود و نماهای هوایی و صحنه‌های تعقیب‌ و گریز متعددی خواهد داشت. در این سریال عملیات نیروی ویژه انتظامی(نوپو) نیز را شاهد خواهیم بود.

شریفی ضمن اشاره بر وجود نماهای پرتحرک در این سریال تاکید کرد: روز هفتم یک سریال پلیسی اکشن نیست. بلکه یک ملودرام روان‌شناسانه است که در آن تلاش و اندیشه پلیس و تحلیل شخصیت مجرمان به نمایش درمی‌آید.

محمدعلی سجادی به عنوان کارگردان روز هفتم ساخت آثاری چون سریال جستجوگران و فیلم‌های سینمایی مخمصه، تردست، شوریده، جنایت و اثیری را در کارنامه دارد.

تصویربرداری این سریال تا ابتدای مهر ادامه خواهد داشت و همزمان با تولید، آرش خزایی تدوین آن را برعهده دارد و شاهرخ شریفی صداگذاری سریال را انجام می‌دهد.

سیروس عبدلی به عنوان مدیرتصویربرداری، فرامرز بادرام‌پور طراح صحنه و لباس و الهام اطیابی طراح گریم در ساخت این سریال مشارکت دارند.

عکس جدید بازیگران بیوگرافی نیما صفایی بیوگرافی سارا نازپرور

عکس جدید بازیگران بیوگرافی نیما صفایی بیوگرافی سارا نازپرور

عکس جدید بازیگران بیوگرافی نیما صفایی بیوگرافی سارا نازپرور

عکس جدید بازیگران بیوگرافی نیما صفایی بیوگرافی سارا نازپرور

عکس جدید بازیگران بیوگرافی نیما صفایی بیوگرافی سارا نازپرور

عکس جدید بازیگران بیوگرافی نیما صفایی بیوگرافی سارا نازپرور

عکس جدید بازیگران بیوگرافی نیما صفایی بیوگرافی سارا نازپرور

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*