تجاوز وحشیانه ۳۰ جوان امریکایی به یک خبرنگار ایرانی و سکوت خبری + عکس

4

به گزارش ساتین : مرجان رستمی خبرنگار نشریه The Virginian Pilot دو هفته پیش در راه بازگشت به خانه همراه خبرنگار دیگر دیوید فورستر مورد حمله و ضرب و شتم و تجاوز ۳۰ جوان سیاهپوست قرار گرفت.

عکس مرجان رستمی سگ ایرانی امید تجاوز جنسی به خبرنگاران تجاوز به مرجان رستمی تجاوز به خبرنگاران بیوگرافی مرجان رستمی اخبار حوادثبا اینکه رستمی خود خبرنگار مجرب این نشریه میباشد، این نشریه خبری در مورد ضرب و شتم، تجاوز و غیبت یک هفته ای او منتشر نکرد. همچنین گفته میشود پلیس نیز ضاربان را تحت تعقیب قرار نداده و ادعا کرده چندان کاری از دستشان بر نمی آید.
دیروز آقای اورایلی مجری شبکه فاکس با اشاره به این خبر مدعی شد که مقامات محلی قصد سرپوش گذاشتن بر این خبر را دارند چون به نظر میرسد انگیزه های حمله نژادپرستانه بوده است (سیاهپوستان علیه دو سفیدپوست – ایرانی و آمریکایی).

رستمی فارغ التحصیل دانشگاه تگزاس میباشد و قبلاً در نشریه آریزونا رپابلیک کار میکرده است.

عکس مرجان رستمی سگ ایرانی امید تجاوز جنسی به خبرنگاران تجاوز به مرجان رستمی تجاوز به خبرنگاران بیوگرافی مرجان رستمی اخبار حوادث

نکته قابل توجه اینکه نه تنها رسانه های آمریکایی بلکه رسانه های محلی نیز خبر فوق را در رسانه های خود منعکس نمی کنند، رسانه هایی که گویا به خبر آزار و اذیت حیوانات بیشتر از انسان اهمیت می دهند یا اینکه چون فرد مذکور ایرانی است ظاهرا برایشان اهمیت چندانی ندارد.گفتنی است از چند روز پیش خبر سگ ایرانی به نام «امید» به طور مرتب از رسانه های فارسی زبان ماهواره ای خصوصا “صدای آمریکا” پخش می شود و حتی مجریان آن در فیس بوک اقدام به تبلیغ برای سگ ایرانی می کنند؛اما از خبر ضرب و شتم خبرنگار ایرانی خبری نیست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 4 )
 1. maryam.ma می گوید

  ای وای من……

 2. anti-shaayeh می گوید

  کاملا دروغه ،سراسر اینترنت همچین خبری نیست،اگه چنین اتفاقی بود مثل بمب صدا میکرد ،رسانه‌ها در غرب دنبال پول سازی از راه خبر‌های دست اول هستند و برای اونها نژاد اهمیتی نداره

 3. علی می گوید

  معلوم هست سرتان را زیر برف فرو بردید
  چرا نژاد پرستی نیست از اخبار دنیا بی اطلاع هستید
  آمریکائی ها وحشی هائی هستند که نبایدبه آنها اعتماد کرد

 4. رضا می گوید

  احسنت علی آقا حق باشماست آمریکائی ها وحشی هستند
  اینرو کسانی می گویند که در آنجا زندگی کردند
  و متاسفانه برای عده ای سر زمین رویاست . سخت در اشتباهند
  هیچ حقوق بشری در آمریکا وجود ندارد . حتی برای خودشان