دختر جوان و زیبایی که کارگر ساختمانی است! +عکس

1

شاید شما نیز با افرادی مواجه شده اید که تنها تن به کاری می دهند که دارای کلاس یا پرستیژ اجتماعی باشد. برای این دسته از افراد کلاس و پرستیژ شغلی، مهمترین مسئله محسوب می شود. اما در این میان کم نیستند زنانی که پا به پای مردان در خارج از خانه کار می کنند تا بتوانند تکیه گاه آنها در زندگی باشند. برای این دسته از زنان کلاس یا پرستیژ شغلی مهم نیست و آنها تنها به هدفی که دارند می اندیشند.

کارگر ساختمانی کارکردن زن در بیرون از خانه عکس دختر زیبا زنان فیلیپین زنان در خارج دختر فیلیپینی دختر زیبا اخبار فیلیپین آزادی زنان در غرب

حمل آجر توسط دختر جوان

ژیائو مئی” یکی از این زنان است. انتشار تصاویری که وی را به عنوان یک کارگر ساختمانی مشغول کار در ساختمانی در فیلیپین نشان می داد تبدیل به پربازدید ترین تصاویر این روزهای فضای مجازی شده است. یکی از تصاویر وی را مشغول حمل آجر نشان می دهد. او می گوید می خواهد روی پای خودش بایستد و از نظر مالی به والدینش متکی نباشد. هدف وی پس انداز پولهایش و سپس خرید یک آپارتمان است.

وی در این خصوص گفت :” به زودی به هدفم خواهم رسید. هدف من با انجام این کار این بود نشان دهم ما زنان نیز توانایی های انجام کارهای سخت را داریم. می خواهم به زنان بگویم آنها توانایی هایی فراتر از تصورشان دارند. من از انجام این کار لذت می برم و برای من هدفم اهمیت زیادی دارد.

کارگر ساختمانی کارکردن زن در بیرون از خانه عکس دختر زیبا زنان فیلیپین زنان در خارج دختر فیلیپینی دختر زیبا اخبار فیلیپین آزادی زنان در غرب

دختر کارگر ساختمانی

دختر جوانی که کارگری میکند

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. فضل می گوید

    أعوذُ بِاللّهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیمِ
    وَلَا تَتَمَنَّوْا مَا فَضَّلَ اللَّـهُ بِهِ بَعْضَکُمْ عَلَىٰ بَعْضٍ ۚ لِّلرِّ‌جَالِ نَصِیبٌ مِّمَّا اکْتَسَبُوا ۖ وَلِلنِّسَاءِ نَصِیبٌ مِّمَّا اکْتَسَبْنَ ۚ وَاسْأَلُوا اللَّـهَ مِن فَضْلِهِ ۗ إِنَّ اللَّـهَ کَانَ بِکُلِّ شَیْءٍ عَلِیمًا ﴿٣٢﴾ «نساء» و زنهار، آنچه را خداوند به [سبب‌] آن، بعضى از شما را بر بعضى [دیگر] برترى داده آرزو مکنید. براى مردان از آنچه [به اختیار] کسب کرده‌اند بهره‌اى است، و براى زنان [نیز] از آنچه [به اختیار] کسب کرده‌اند بهره‌اى است. و از فضل خدا درخواست کنید، که خدا به هر چیزى داناست. (۳۲)