عصبانیت رونالدو از تعویض شدنش در لیگ قهرمانان

0

ساتین –

کریستیانو رونالدو در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا برای منچستریونایتد در بازگشت به این تیم، کار خود را خوب شروع کرد.

فوق ستاره پرتغالی مقابل تیم یانگ بویز اولین گل بازی را به ثمر رساند اما در نیمه دوم تعویض شد که این موضوع باعث ناراحتی او شد.

یونایتد کنترل بازی  را در دست داشت و دقیقه ۱۲ بازی، رونالدو این تیم را پیش انداخت  اما کارت قرمزی که آرون وان بیساکا مدافع منچستریونایتد دریافت کرد، ناگهان جریان بازی را به سود تیم سوئیسی تغییر داد.

در حالی که بازی با تساوی ۱-۱ پیش می رفت، اوله گنار سولشائر سرمربی منچستریونایتد تصمیم گرفت از تک امتیاز تیمش دفاع کند و به همین دلیل با انجام تعویضی محتاطانه، رونالدو را از بازی بیرون کشید و جسی لینگارد را به جای او به زمین آورد.

تصویر چهره رونالدو به وضوح نشان می داد که او چقدر از این تصمیم ناراحت است. با این وجود کریس موقع تعویض با لینگارد خوش و بش کوتاهی کرد و سپس سولشائر به سراغ او آمد تا دلیل تعویض را برایش توضیح داد تا فوق ستاره یونایتد از این اتفاق ناراحت نباشد.

لینگارد بازیکنی که به جای رونالدو به زمین رفت در دقیقه ۹۵ مسابقه با یک پاس اشتباه به بازیکن نزدیک محوطه جریمه خودی باعث شد یانگ بویز به گل دوم برسد و منچستریونایتد شکست بخورد!

اخبار منچستر یونایتد

منبع : خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ