سایت بانک صادرات برای وام

0

سایت بانک صادرات برای وام ۱۴۰۱

سایت بانک صادرات برای وام ازدواج – سایت بانک صادرات برای وام ودیعه مسکنسایت بانک صادرات برای وام فرزندآوری  – سایت بانک صادرات برای وام ازدواج کی باز می شود – سایت بانک صادرات برای وام بدون ضامن – سایت بانک صادرات برای وام ازدواج کی باز میشه – سایت بانک صادرات وام ازدواج – سامانه بانک صادرات وام ازدواج – سایت بانک صادرات ثبت نام وام ازدواج

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور حمایت از خانواده و افزایش جمعیت جوان کشور، پرداخت وام قرض‌الحسنه فرزندآوری برای متولدین اول فروردین ١۴٠٠ به بعد را با جدیت دنبال کرده به نحوی که تاکنون سه هزار و ٩۵٩ فقره وام فرزندآوری به ارزش بالغ بر هزار و ۵٧٢ میلیارد ریال توسط بانک صادرات ایران به خانواده‌های واجد شرایط پرداخت شده است. استان‌های اصفهان، یزد، فارس و خراسان‌رضوی بیشترین تعداد وام فرزندآوری را از بانک صادرات ایران دریافت کرده‌اند.

والدین فرزندان متولد فروردین ماه ١۴٠٠ به بعد حداکثر تا دوسال پس از تاریخ تولد آنها می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه بانک مرکزی برای دریافت این وام اقدام کنند.

وام قرض‌الحسنه فرزندآوری با نرخ ۴ درصد صرفاً برای فرزندان متولد شده در داخل ایران و تنها یکبار به ازای هر فرزند بدون الزام به سپرده‌گذاری پرداخت می‌شود. به هر یک از فرزندان دوقلو، این وام تعلق گرفته و پرداخت خواهد شد.

این وام دارای شش ماه دوره تنفس است و برای فرزند اول ٢٠٠ میلیون ریال با بازپرداخت ٣۶ ماهه، فرزند دوم ۴٠٠ میلیون ریال ۴٨ ماهه، فرزند سوم ۶٠٠ میلیون ریال ۶٠ ماهه، فرزند چهارم ٨٠٠ میلیون ریال ٧٢ ماهه و فرزند پنجم به بعد یک میلیارد ریال ٨۴ ماهه در نظر گرفته شده که بر اساس اعتبارسنجی به والدین پرداخت خواهد شد.

ثبت درخواست تسهیلات بانکی در سامانه شمس

بانک صدرات ایران معمولات تسهیلات بانکی مختلفی را به مشتریان خود در قابل طرح های مختلف ارائه می کند و این تسخیلات شامل ازدواج و جهیزیه، اقشار ویژه، کمیته امداد، بهزیستی، مسکن روستایی، کارت اعتباری همیاران سپهر ۱۸%، کارت اعتباری همیاران سپهر ۱۵%، طرح ۶۷، طرح اعتباری سپهر، طرح تبسم، کارت اعتباری مرابحه اقساطی، مرابحه بدون واریز قسط، تسهیلات مرابحه خرد-بدون ضامن در قالب کارت اعتباری می شود.

حال اگر جزو مشتریانی هستید که قصد استفاده از تسهیلات ارائه شده در بانک صادرات را دارید باید وارد سامانه شمس پیشخوان مجازی شده و با انتخاب گزینه تسهیلات بانکی برای فرایند مد نظر خود اقدام نمایید.

راهنمای ثبت درخواست تسهیلات بانکی در سامانه شمس

ابتدا از طریق مراحل توضیح داده شده با کد ملی خود به سامانه شمس به نشانی shams.bsi.ir وارد شوید.

پس از ورود به پنل شخصی خود بر روی گزینه «تسهیلات بانکی» کلیک کنید.

وام بدون ضامن بانک صادرات وام بانک صادرات سامانه شمس اخبار بانک صادرات

با کلیک بر روی این گزینه می توانید علاوه بر ثبت نام در تسهیلات بانکی مد نظر خود برای ثبت درخواست تسهیلات کرونایی، پرداخت اقساط تسهیلات و ثبت درخوایت تعویق اقساط تسهیلات نیز اقدام نمایید.

 

ورود به سامانه شمس بانک صادرات

 

دانلود راهنمای شامانه شمس pdf

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ