یک زوج بازیگر ایرانی و معروف دیگر از هم طلاق گرفتند + عکس

5

بعد از طلاق آزاده صمدی و هومن سیدی و همچنین فرزاد حسنی و آزاده نامداری ، ظاهرا یک زن و شوهر دیگر که بازیگر مشهور تلویزیون و تئاتر هستند در بهمن ۹۳ طلاق گرفتند

این خبر را هفته نامه تماشاگران می گوید اما از هویت آنها چیزی نگفته است که یقینا در روزهای آتی مشخص خواهد شد . چیزی که مشخص است این دو بازیگر زن و مرد در سریال های عید نوروز زیاد دیده شده اند و یک فرزند پسر دارند .

در متن منتشر شده توسط این مجله آمده است : رابطه یک زوج هنرمند دیگر هم به پایان رسید. این زوج که از آغاز زندگی مشترک‌شان نزدیک به یک دهه می‌گذرد، به رغم داشتن یک فرزند ترجیح دادند که از یکدیگر جدا شوند. هر دوی این افراد فعالیت خود را در تئاتر آغاز کرده‌اند و همکاری با کارگردانان بزرگی را که در کارنامه خود دارند.

مثل خیلی از هنرمندان تئاتر کشور، آنها هم به مرور به سینما و تلویزیون کوچ کردند و چهره آنها در چند سریال پر بیننده نوروزی سال های اخیر دیده شد. در ماه‌های اخیر جدایی چند زوج سینمایی دیگر مثل فرزاد حسنی و آزاده نامداری، هومن سیدی و آزاده صمدی نیز بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت، گفتنی‌ست این پایان غم‌انگیز برای خیلی از همکاران این زوج که در سال‌های اخیر  رابطه صمیمانه آنها را با هم دیده بودند، شوک‌آور بوده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 5 )
 1. سحر راد می گوید

  اینااااااام!!!!!زوج خوبی بودن حیف بود

 2. صنم می گوید

  امیر و ریما…

 3. مریم می گوید

  منظورش هدایت هاشمی ونگارعابدی بوده کهیک دختر هفت ساله به اسم اما دارند.امیر وریما جدانشدند

 4. مهری می گوید

  آخی حیف شد ک جدا شدن

 5. محمد می گوید

  لطفا شفاف سازی کنید+عکس