راز جنایت خیابان ایتالیا در تهران، خوشگذرانی پسر جنایتکار پس از قتل پدر و خواهرش + عکس

1

در ساعت ۱۹:۳۰ مورخه ۱۶/۰۱/۱۳۹۴ ، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ کشف اجساد متعلق به دو نفر از اعضای یک خانواده به کلانتری ۱۰۷ فلسطین اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که اجساد متعلق به پدر و دختر یک خانواده است که مقتول بنام “حسن . ر” ( پدر خانواده – متولد ۱۳۲۹ ) بر اثر اصابت ضربات چاقو به ناحیه قفسه سینه و مقتوله بنام “آرین دخت . ر” ( دختر خانواده – متولد ۱۳۶۷ ) نیز بر اثر خفگی ناشی از انسداد مجاری تنفسی به قتل رسیده اند .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمد” و به دستور بازپرس شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

نحوه کشف جسد :

پسر خانواده بنام هوتن ( متولد ۱۳۶۹ ) که در اظهارات عنوان کرده بود پس از ورود به خانه با صحنه جنایت روبرو شده و موضوع را به پلیس اطلاع داده ، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : ” شب گذشته در منزل یکی از دوستان و بستگان خود بنام اشکان بودم و حتی با یکدیگر به سینما رفتیم تا اینکه امروز ( ۱۶/۰۱/۱۳۹۴ ) ، پس از دیدن مسابقه فوتبال به خانه آمدم و اشکان با ماشین مرا به درب منزل رساند ؛ زمانیکه درب خانه را باز کردم ، با جسد پدرم روبرو شدم که در داخل آشپزخانه افتاده بود و … ” .

 قتل در تهران قتل خواهر قتل پدر حوادث تهران اخبار قتل اخبار جنایی اخبار تهران

تأیید اظهارات «هوتن»

با توجه به اظهارات هوتن مبنی بر عدم حضور در خانه ( محل جنایت ) در طول دو روز گذشته ، تحقیقات از اشکان در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت ؛ اشکان در اظهاراتش ضمن تأیید سخنان هوتن به کارآگاهان گفت : “ظهر روز شنبه مورخه ۱۵/۰۱/۱۳۹۴ ، من و هوتن بین ساعت ۱۵:۰۰ الی ۱۷:۰۰ با یکدیگر بودیم که هوتن گفت : “میرم خانه” ؛ بعد از جدا شدن از هوتن سراغ کارهای خودم رفتم تا اینکه به خانه رفتم و با هوتن هماهنگ کردم که شب برای خوردن شام با یکدیگر بیرون برویم ؛ [ به صورت کاملا تصادفی ] یکی از دوستان مشترک من و هوتن بنام پرهام با من تماس گرفت و او نیز درخواست کرد تا آن شب را بهمراه من و هوتن باشد ؛ با ماشین به سمت خانه پرهام رفته و بعد از سوار کردن او به دنبال هوتن رفتیم و او در میدان فلسطین سوار ماشین شد ؛ هوتن رفتاری عادی داشت و مثل همیشه می خندید . بعد از کمی دور زدن ، در ساعت ۲۳:۳۰ به سینما رفتیم و پس از پایان فیلم [ در ساعت ۰۱:۳۰ بامداد ] هوتن به خانه ما آمد و شب را در آنجا ماند ؛ فردای آنروز یعنی در مورخه ۱۶/۰۱/۱۳۹۴ ، بعد از صرف نهار و دیدن مسابقه فوتبال ، به سمت خانه هوتن رفتیم و او در مقابل خانه پیاده شد ؛ کمتر از ۵ دقیقه ، هوتن با من تماس گرفت و گفت : “بیا اینجا ! “؛ زمانیکه وارد ورودی خانه آنها شدم ، هوتن در حالتی شک زده گفت : “بابام” . با دیدن پدر هوتن که در داخل آشپزخانه افتاده بود ، از واحد خارج شده و به ۱۱۰ زنگ زدم ” .

پرهام نیز پس از حضور در اداره دهم پلیس آگاهی ، اظهارات اشکان را در خصوص بودنِ با اشکان و هوتن و رفتن به سینما را تأیید کرد .

قتل در تهران قتل خواهر قتل پدر حوادث تهران اخبار قتل اخبار جنایی اخبار تهران

وجود آثار جراحت بر روی دستان «هوتن»

در شرایطی که هوتن مدعی عدم حضور خود در خانه در زمان وقوع جنایت شده و اظهارات دوستانش نیز تأیید کننده این موضوع بود ، اما وجود آثار جراحت بر روی دستان هوتن باعث شد تا کارآگاهان در این خصوص به تحقیق از وی بپردازند .

هوتن پس از اظهار نظرهای متفاوت و بعضا متناقض نهایتا عنوان کرد که در زمان درگیری با خواهرش (مقتوله) و زمانیکه خواهرش با چاقو به او حمله ور شده از ناحیه دو دست مجروح شده است . وی در خصوص درگیری با خواهرش به کارآگاهان گفت : ” در ساعت ۲۰:۰۰ مورخه ۱۵/۰۱/۱۳۹۴ با خواهرم درگیر شدم که خواهرم با چاقو به سمت من حمله ور شد و من در دفاع اقدام به گرفتن چاقو از وی کردم ؛ حدودا ساعت ۲۰:۳۰ پدرم به منزل آمد و پس از آن ، من از خانه بیرون آمده و در میدان فلسطین ، اشکان بهمراه پرهام به دنبال من آمد و آن شب دیگر به خانه برنگشتم ” .

هوتن در خصوص علت درگیری با خواهرش به کارآگاهان گفت : ” برای تماشای تلویزیون با خواهرم درگیر شدم که او را داخل اتاق حبس کردم و به تماشای تلویزیون پرداختم ؛ خواهرم از اتاق خارج شد و اینبار با چاقوی آشپزخانه به سمت من حمله کرد و دستان من آسیب دید ؛ دوباره خواهرم را ، اینبار داخل اتاق خودم حبس کرده و در اتاق را قفل کردم . با پدرم تماس گرفتم تا سریع به خانه بیاید و زمانیکه پدرم وارد خانه شد من از خانه خارج شدم ؛ حدودا ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه بود که اشکان به دنبال من در میدان فلسطین آمد و شب را در خانه اشکان مانده و …. ” .

اعتراف به جنایت

در شرایطی که هوتن همچنان خود را بیگناه معرفی می کرد اما با بهره گیری از نتایج بدست آمده از اقدامات علمی تیم بررسی صحنه جرم اداره دهم و تشخیص هویت پلیس آگاهی و همچنین بدست آمدن برخی تناقضات از اظهارات ، سرانجام هوتن لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت و قتل پدر و خواهرش اعتراف کرد .

قتل در تهران قتل خواهر قتل پدر حوادث تهران اخبار قتل اخبار جنایی اخبار تهران

هوتن در خصوص انگیزه و نحوه ارتکاب دو جنایت به کارآگاهان گفت : ” ساعت ۱۸:۰۰ مورخه ۱۵/۰۱/۱۳۹۴ به خاطر تماشای تلویزیون با خواهرم درگیر شدم ؛ خواهرم را داخل اتاق حباس کرده اما او با چاقوی آشپزخانه از اتاق خارج و به سمت من حمله ور شد که من چاقو را از او گرفته و او را مجددا در داخل اتاق حبس و در اتاق را قفل کردم ؛ در حالیکه بسیار عصبانی شده بودم ، به داخل اتاق رفتم و او را خفه کردم . قصد داشتم تا برای صحنه سازی خواهرم را حلق آویز کنم اما موفق به این کار نشدم ؛ در همین زمان پدرم وارد خانه شد و به داخل آشپزخانه رفت ؛ چراغ آشپزخانه هنوز خاموش بود و پدرم هنوز از موضوع قتل خواهرم اطلاع نداشت که از پشت سر به او حمله ور شده و با همان چاقویی که توسط خواهرم مورد حمله قرار گرفته بودم ، به پدرم حمله کرده و چندین ضربه ی چاقو به او زدم . پس از تعویض لباس ها از خانه خارج شدم ؛ حدودا ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه بود که اشکان و پرهام به دنبال من در میدان فلسطین آمدند و با هم به سینما رفتیم و تا فردای روز جنایت ، تا پایان بازی فوتبال در خانه اشکان ماندم تا اینکه اشکان مرا به درب خانه رساند و …  ” .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : “با اعتراف صریح متهم به ارتکاب هر دو جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است ” .

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. مریم می گوید

    اخبار دروغ وغیر مطمئن اشاعه ندید هنوز مدرکی دال بر قاتل بودنش نیست جز اعتراف خودش که امیدی برای زندگی نداره