مشاغلی با ۷ میلیون تومان درآمد ماهانه

2
بازاریابی در صنوف مختلف از دو میلیون تا ۲.۵ میلیون تومان، رانندگی با درآمدی از ۱.۵ میلیون تا دو میلیون تومان، فروشندگی در صنف‌های مختلف از جمله فروشنده پوشاک و لوازم موسیقی از یک تا دو میلیون تومان جزو مشاغل آگهی شده پردرآمد آخر هفته محسوب می‌شوند.

همچنین مشاغل خانگی مانند عروسک‌سازی، کلیپس‌سازی، جعبه‌سازی و پاکت‌سازی با درآمدی از یک تا ۵.۳ میلیون تومان در ماه و ساخت تابلوفرش تا چهار میلیون تومان درآمد ماهانه، کارمند فروش از ۲.۵ میلیون تا پنج میلیون تومان، بازاریابی در صنوف مختلف از دو میلیون تا ۲.۵ میلیون تومان، رانندگی با درآمدی از ۱.۵ میلیون تا دو میلیون تومان، فروشندگی در صنف‌های مختلف از جمله فروشنده پوشاک و لوازم موسیقی از یک تا دو میلیون تومان جزو مشاغل آگهی شده پردرآمد آخر هفته محسوب می‌شوند.

علاوه بر این‌ها در بقیه مشاغل هم حقوق‌های این چنین در نظر گرفته‌اند. مثلا برای پیک موتوری با درآمدی از ۱.۵ تا ۱.۸ میلیون تومان و حتی در برخی موارد با درآمد روزانه ۱۰۰ هزار تومان، پیتزاپز ماهر از ۱.۴ میلیون تا دو میلیون تومان در ماه، نگهدار کودک و سالمند از ۸۰۰ هزار تا ۱.۸ میلیون تومان در ماه، گارسون حرفه‌ای از  یک میلیون تا ۱.۴ میلیون تومان در ماه، نگهبانی و سرایداری از ۸۰۰ هزار تومان تا ۱.۹ میلیون تومان در ماه، منشی (جوابگوی تلفن) از ۷۰۰ هزار تا ۱.۲ میلیون تومان، کارشناس پرستاری از یک تا ۱.۶ میلیون تومان، کارمند برای کارهای اداری از ۸۰۰ هزار تومان تا ۱.۵ میلیون تومان، کارگر ساده رستوران از ۹۰۰ هزار تا ۱.۲ میلیون تومان و آرایشگر زنانه یک میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

منبع: جام نیوز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 2 )
 1. علیرام می گوید

  من کسی رو میشناسم که با سرمایه ۲۵ هزار تومن ماهی ۱۲ میلیون داره درمیاره
  ۲۰ تومن کارت تاروت خریده
  ۵ تومنم پول سیم کارت داده
  الانم داره روزی ۲۰ تا فال تاروت تلفنی میگیره قیمت هرکدوم ۲۰ هزار تومن
  نشسته تو خونش و پول پارو میکنه

 2. پرستار می گوید

  کارشناس پرستاری ۱ تا ۱.۶؟ چرا حرف مفت می زنی داداش؟ الان بدبخترین پرستار ۱.۷ پایه حقوقشه بدون کارانه و اضافه کاری و شیفت شب و حق سوپروایزری و ….
  الان سوپر وایزر اورژانس تقریبا ۵ تا ۶ تومن در میاره عزیزم.(۳ تومن پایه حقوق. ۱.۵ حق سوپر وایزری و ۵۰۰ تا ۱ تومن و بالاتر کارانه و البته بدون اضافه کاری و شیفت شب و فقط در یک شیفت)
  درضمن معلومه که هیچ سوادی نداری که حرفه ی اکادمیک و مقدس پرستاری رو با شغل های سطح پایین دست فروشی مقایسه می کنی.
  برات متاسفم همین.