خانه / سیاسی / جزییات درگیری خلیل آقایی و یوسفیان ملا در صحن مجلس +عکس

جزییات درگیری خلیل آقایی و یوسفیان ملا در صحن مجلس +عکس

نخستین دقایقی که علی مطهری بر کرسی ریاست مجلس تکیه کرده بود با یک اتفاق تلخ همراه شد که طی آن صدای داد خلیل آقایی معاون پارلمانی وزیر جهاد کشاورزی در فضای مجلس پیچید.
گفتنی است تعدادی از نمایندگان از جمله جهانبخش محبی نیا، جبار کوچکی نژاد و عزت الله یوسفیان ملا دور آقایی جمع شده بودند که به یکباره میان آقایی و یوسفیان ملا جر و بحث پیش آمد که منجر شد آقایی واکنشی عجیب از خود بروز دهد و یقه پیراهن خود را چاک دهد.
معاون پارلمانی وزير جهاد کشاورزی عکس مجلس بیوگرافی خلیل آقایی اخبار مجلس شورای اسلامی
عزت الله یوسفیان ملا درباره درگیری با خلیل آقایی گفته است: وزارت جهاد کشاورزی برنج وارد کرده بود و ما نمایندگان شمال به وزیر نامه‌ای نوشته بودیم تا از واردات برنج جلوگیری شود؛ آقای آقایی عصبانی شد و یقه‌اش را نیز خودش باز کرد.

ایشان کار زشتی کرد و حرف بدی نیز در این جریان زده نشد.

در جریان نشست علنی دیروز مجلس، پس از آن‌که خلیل آقایی معاون پارلمانی وزارت کشاورزی و عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر درگیر شدند، آقایی با عصبانیت فریاد زد و پیراهن خود را پاره کرد که در پی این درگیری، دیگر نمایندگان آن‌ها را از صحن خارج کردند.

درحالی که آقایی به‌شدت عصبانی شده‌بود و سعی داشت خود را به یوسفیان‌ملا برساند، دیگر نمایندگان تلاش می‌کردند که جلوی داد و فریاد آقایی را بگیرند.

این درگیری فیزیکی بلافاصله به سوژه اصلی عکاسان و خبرنگاران پارلمانی تبدیل شد.

به گزارش ایلنا، نکته جالب‌توجه درخصوص این اتفاق آن بود که درگیری فیزیکی میان آقایی و یوسفیان‌ملا تنها چند دقیقه پس از نشستن علی مطهری بر صندلی ریاست صورت گرفت و بر این اساس، نائب‌رئیس دوم مجلس که نخستین ثانیه‌های ریاست خود را تجربه می‌کرد، در کمال آرامش از جهانبخش محبی‌نیا که در نزدیکی درگیری حضور داشت، درخواست کرد که به این غائله پایان دهد.

معاون پارلمانی وزير جهاد کشاورزی عکس مجلس بیوگرافی خلیل آقایی اخبار مجلس شورای اسلامیمعاون پارلمانی وزير جهاد کشاورزی عکس مجلس بیوگرافی خلیل آقایی اخبار مجلس شورای اسلامیمعاون پارلمانی وزير جهاد کشاورزی عکس مجلس بیوگرافی خلیل آقایی اخبار مجلس شورای اسلامیمعاون پارلمانی وزير جهاد کشاورزی عکس مجلس بیوگرافی خلیل آقایی اخبار مجلس شورای اسلامی

منبع : باشگاه خبرنگاران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*