خانه / سیاسی / نادر طالب زاده قبل و بعد از ترور بیولوژیکی +عکس

نادر طالب زاده قبل و بعد از ترور بیولوژیکی +عکس

رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی بسیج جامعه پزشکی با تشریح ترورهای جدید صهیونیست‌ها با ویروس‌؛ جزئیات بیشتری از ترور بیولوژیکی نادر طالب‌زاده را عنوان کرد.

پس از اینکه نادر طالب‌زاده تهیه‌کننده، مجری برنامه‌های تلویزیونی، مستند ساز و روزنامه‌نگار در مصاحبه با رسانه‌ها از ترور بیولوژیکی خود پرده برداشت، مصمم شدیم که به این موضوع بپردازیم؛ بر همین اساس با پروفسور علی کرمی، عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) که ترور بیولوژیکی طالب‌زاده را تشخیص داده است، گفت‌وگو کردیم.

همسر نادر طالب زاده نادر طالب زاده حامیان تروریست جنایات اسرائیل ترور بیولوژیکی بیوگرافی نادر طالب زاده بیوتروریسم Nader Talebzadeh

کرمی درباره جزئیات بیشتر ترور بیولوژیکی نادر طالب‌زاده عنوان کرد: در دیدارهایی که بنده با آقای نادر طالب‌زاده داشتم در حالی که ایشان به شدت کسالت داشت و من نگران وضعیت جسمانی وی بودم، به طور اتفاقی صحبت‌هایی از ترور بیولوژیک به میان آمد؛ سپس آقای طالب‌زاده، درباره اتفاق‌هایی که یک سال و نیم پیش برای او در کشور عراق افتاده بود، صحبت کرد و حرف‌های عجیبی زد مبنی براینکه وی در هتلی در شهر نجف اقامت داشت، چمدان وی از میان صد‌ها چمدان برداشته و ۵ الی ۶ روز بعد در کربلا در نیمه شب به وی تحویل داده شد؛ لب تاپ او را خالی و بررسی‌های‌ کامل را انجام داده بودند؛ آقای طالب‌زاده از همان روز که چمدان‌ را تحویل گرفت دچار بدحالی شد به طوریکه به سختی راه می‌رفت و سرفه‌های خونی شدید داشت؛ اگر ایشان آگاهتر بود، لباس‌های داخل چمدان را نمی‌پوشید و یا از چمدان استفاده نمی‌کرد.

وی در ادامه گفت: این اتفاق به نظرم بسیار عجیب ‌رسید؛ ترور بیولوژیک بسیار گسترده شده است درحالیکه بسیاری از ترورها بیولوژیک نیستند، بلکه با مواد شیمیایی و سمی انجام می‌شوند و درون مواد به کار رفته، بحث‌هایی وجود دارد، اما بر اساس عادت به همه انواع ترورها واژه بیولوژیک اطلاق می‌شود و در مورد آقای طالب‌زاده، نیز همین عنوان مطرح شده است.

رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی بسیج جامعه پزشکی ادامه داد: من عامل ترور وی را تشخیص ندادم زیرا چیزی را مشاهده نکردم اما پس از شنیدن حرف‌های آقای طالب‌زاده، حدس زدم که قطعا آسیب جدی عمدی به وی رسیده است؛ وی می‌گوید پس از بازگشتش به کشور، دچار سرفه‌های شدید شده و لخته‌های خون از ریه وی بیرون می‌آید.

کرمی تصریح کرد: به هرحال، من به آقای طالب‌زاده گفتم که این حادثه کاملا مشکوک است و از آنجایی‌ که وی یکی از افرادی است که ماموریت‌های خارج از کشور زیادی داشته و مواضع ایشان صریح و ضد صهیونیستی بوده، به طور قطع تحت نظر دشمن قرار داشته و احتمالا دچارسوء قصد شده است.

وی افزود: در واقع باید گفت دشمن شروع به چرخه جدیدی از روش‌های حذف کرده است؛ صهیونیست‌ها جمله‌ای دارند که اسناد آن نیز موجود است مبنی بر اینکه هر که بخواهد با ما (صهیونیست‌ها) مقابله کند، با انواع ویروس‌ها و روش‌های بیولوژیک حذف خواهد شد.

سستی مسئولین و جدی نگرفتن تهدیدات، سینه‌ام را می‌فشرد

عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) در ادامه با بیان اینکه ده‌ها سال است که بنده این حرف‌ها را گفته و بارها برای مسئولان تکرار کردم، به بسیج پزشکی گفت: اما متاسفانه دوستان ما موضوع را جدی نمی‌گیرند؛ آنچه من را در این کشور متاسف می‌کند و درد سینه‌ام را می‌فشرد، سستی مسئولین و جدی نگرفتن تهدیدات است.

وی ادامه داد: بنده در جلسات مهم و استراتژیک کشور بارها این نوع تهدیدات را به مسئولان گوشزد کردم اما اصلا هشدارها جدی گرفته نمی‌شود و بلکه گاهی اوقات مورد تمسخر واقع شده‌ام، درصورتیکه اگر این حرف‌ها در کشورهای دیگر زده شود، اسناد آن مورد بازخواست مسؤلان قرار می‌گیرد و پیگیری می‌شود.

کرمی گفت: دوستان ما را متهم به توهم توطئه می‌کنند درصورتی که اینطور نیست، ممکن است روزی از خواب بیدار شویم که ده‌ها نفر از افراد مهم و شاخص کشورمان از دست رفته‌اند؛ رهبر معظم انقلاب، نیز بارها تاکید کرده است که “دشمنی دشمن، سرسوزنی عوض نشده بلکه ابزارهایشان تغییر کرده است؛ در گذشته با اسلحه و امروز با ابزارهای دیگر دشمنی می‌کنند؛ آنها در پشت سنگر نشسته و افراد بزرگ ما را نشانه می‌گیرند.”

عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج)، افزود: دشمن می‌داند که اگر بخواهد به روش حذف با اسلحه اقدام کند همانند آنچه برای دانشمندان هسته‌ای کشورمان پیش آورد، بسیار کار پُرسروصدایی خواهد بود، بنابراین اکنون به صورت آرام و بدون اینکه کسی متوجه شود اقدام به حذف می‌کند به طوریکه ما هنوز نمی‌دانیم آنها از چه موادی استفاده می‌کنند.

کرمی تاکید کرد: تهدیدات امروز دیگر توپ و تفنگ و تانک نیست بلکه تهدیدات امروز تراریخته، ورود سموم شیمیایی به غذاها، ورود ژلاتین خوکی به کشور و بهم خوردن حلال و حرام، آلودگی برنج، مواد آرایشی سمی، مواد غذایی تقلبی که در بازار بیداد می‌کند و غیره است.

همسر نادر طالب زاده نادر طالب زاده حامیان تروریست جنایات اسرائیل ترور بیولوژیکی بیوگرافی نادر طالب زاده بیوتروریسم Nader Talebzadeh

وی با بیان این مطلب که دشمن به انجام روش‌های بیولوژیک در گذشته سابقه دارد، افزود: حتی گفته شده که یاسرعرفات را با پلونیوم ۲۱۰ ترور بیولوژیکی کردند، اکثر روسای جمهور کشورهای آمریکای لاتین مانند هوگو چاوز دچار سرطان شده‌اند؛ به طورکلی، صهیونیست وارد زندگی مردم شده است.

رئیس پژوهشکده مجازی بیوتکنولوژی بسیج جامعه پزشکی با بیان اینکه دشمن نفت و غذا را مورد هدف قرار داده است، ادامه داد: نفت در مرحله فاجعه به سر می‌برد و کشورهای نفت خیز به اشغال دشمن درآمده و عربستان نوکری آنها را می‌کند و در مورد غذا نیز دشمن بارها اعلام کرده که از “طریق غذا جمعیت جهان را کنترل خواهد کرد”؛ این جمله معروف دکترین آمریکایی است.

پروفسور کرمی با بیان این مطالب و گوشزد کردن تهدیدات نوین دشمن، خاطرنشان کرد: آقای طالب‌زاده شخصیت بزرگی برای کشور است و باید از ایشان حفاظت شود و افراد بزرگ اینچنینی که به کشورهای خارجی سفر می‌کنند باید به شدت مراقب خود باشند؛ امیدوارم به واسطه این مصاحبه کمی مسئولین و مدیران این بحث را جدی بگیرند و آغازی برای جدی گرفتن مسائلی از این دست توسط مسئولین مربوطه باشد و موجبات تمسخر برخی را فراهم نکند، ترور بیولوژیک در این عرصه توسط قدرتهای بزرگ اقدامی دور از ذهن نیست.

– آقای طالب زاده شما تا به حال ویکی پدیای خود را خوانده‌اید؟ در ویکی پدیای شما به مسائلی اشاره شده که کنجکاوی‌ها را در مورد شما بیشتر بر می‌انگیزد آیا آنچه که در ویکی پدیا در خصوص پدرتان آورده شده است، صحت دارد؟
بله، من ویکی پدیای خود را خوانده‌ام. چیزهایی که در ویکی پدیا آمده، بیشتر تنظیم صدای آمریکا است. آنها دوست دارند کسانی را که از یکسری ارزش‌ها دفاع می کنند، هدف قرار دهند و ضربه‌ی خود را به جاهای دیگر وارد کنند و من هم چون از یکسری ارزش‌ها حمایت می‌کنم، اکنون هدف آنها هستم. مرحوم پدر بنده سال ۴۳ خانه نشین، سال ۴۴ دادگاهی و سال ۴۵ حکم بازنشستگی‌اش زده شد. ماجرای کامل پدر من در کتاب “قیام عشایرجنوب”(ص ۴۸۶ تا ۴۹۵) نوشته دکتر کشواد سیاهپور نوه‌ی غلامحسین سیاهپور (کسی که در سال ۴۳ علیه شاه قیام می‌کند) و هفته‌نامه‌ی فردوسی (شماره ۳۶۰ سال ۱۳۳۷) آمده است. بعد از سخنرانی امام خمینی(ره) در قم یک نبرد در جنوب بین مردم کهکیلویه و بویر احمد و شاه اتفاق می‌افتد که غلامحسین سیاهپور در رأس این ماجرا بود و من افتخار داشتم ایشان را از نزدیک ببینم. همان موقع شاه ایشان را اعدام و پدر من را به اتهام حمایت از عشایر خانه نشین می‌کند. کتاب “نبرد گجستان” محمد کرم رزم جو و همچنین سخنان مورخ آکادمیک و معروف ایران دکتر عبدالله شهبازی هم شاهد بر این مدعاست. کسی که در کودتای ۲۸ مرداد باشد، ۲ سال دادگاهی و در سن جوانی و ۲۰ سال قبل از بازنشستگی خانه نشین نمی‌شود، پدر من جوان‌ترین افسری بود که بازنشسته شد. در کتاب “تاریخ معاصر ایران”(سال ۱۳۲۰ شماره ۳۰) مقاله‌ای به نام “سرلشگر اردوگاه کیست” نوشته‌ی دکتر سیاه‌پور مفصل به زندگی پدر من پرداخته است؛ همین طور کتاب “تاریخ اجتماعی کهکیلویه و بویر احمد” که نویسنده‌ی آن را به خاطر نمی‌آورم یک فصل در این مورد صحبت شده است. یکسری افراد خارجی و داخلی که می‌دانند پدر من قبلاً ثروتمند بوده و اکنون وضع مالی خوبی ندارد، دوست دارند، امثال ما را هدف قرار دهند تا به منافع خود دست یابند. البته بیان چنین مسائلی سبب می‌شود افرادی مثل شما بروند و تحقیق کنند و کتاب‌های دکتر سیاهپور‌ها و شهبازی‌ها را بخوانند. اگر شما این کتاب‌ها را مطالعه کنید دیگر به حرف‌های صدای آمریکای بهائی گوش نخواهید داد. پدر من در زمان کودتای ۲۸ مرداد اصلاً در تهران نبوده و چیزهایی که در موردش می‌گویند دروغ است.

– شما در چند سالگی و به چه منظور به آمریکا مهاجرت کردید؟
از ۱۶ تا ۲۶ سالگی در آمریکا زندگی کردم، من در آمریکا مشاهداتی داشتم که بعدها خیلی به دردم خورد، پدر و مادر من علاقه‌ی زیادی به ادامه تحصیل من داشتند، خصوصاً مرحومه مادرم که زبان انگلیسی را نیز او به من آموخت.
– مادرتان ایرانی بود؟
بله، مادر من سیده وحیده امیر ملوک شرفی نوه‌ی آیت الله شرف العالی اصفهانی است و من کاملاً برای همین خاک و بوم هستم و اینکه مادر من آمریکایی است، شایعات برآمده از صدای آمریکا است. من تا قبل از انقلاب اسلامی در آمریکا بودم و تجربیات خوبی از آنجا کسب کردم.
– از زندگی خودتان بگویید و اینکه چطور ازدواج کردید؟ از فرزندانتان بگویید.
من در فاصله‌ی آمدن از ایالت متحده آمریکا تا ایران ازدواج کردم و ۴ فرزند، ۱ پسر و ۳ دختر دارم که یکی در ابتدای دانشگاه، یکی دانشگاهی و دوتای دیگر هم در بازار کار هستند و الحمدالله مسیر کار خود را به خوبی ادامه می‌دهند.
– شما از ۱۶ سالگی به آمریکا رفته‌اید و در آنجا تحصیل کرده‌اید، حتی گفته شده که تابعیت آمریکایی دارید، درست است؟
نه، من حتی گرین کارت هم ندارم. من با اینکه تحصیلاتم را آنجا گذرانده‌ بودم، تابعیت آمریکایی ندارم بعد از انقلاب هم امکان گرفتنش برایم بود، اما هیچ گاه نخواستم.

یک نظر ثبت شده

  1. عاشق این مَردم، عمار انقلاب
    زنده باشی مرد فداکار

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*