خانه / حوادث / مرگ عجیب یک بازیگر در اثر یک حادثه ساده

مرگ عجیب یک بازیگر در اثر یک حادثه ساده

«جان فورجام» بازیگر فیلم معروف «کسب و کار ایتالیایی» براثر یک حادثه در خانه‌اش در انگلیس درگذشت.

ایندیپندنت نوشت: این بازیگر ۷۵ ساله پس از افتادن از تخت‌ خواب و شکستن گردنش به دلیل خونریزی داخلی به بیمارستان بُرده شد و پس از دو روز از دنیا رفت.

حوادث واقعی بیوگرافی جان فورجام John Forgeham

«جان فورجام» John Forgeham در سال ۱۶۹۶ برای بازی در نقش «فرانک» در فیلم «کسب و کار ایتالیایی» در کنار «مایکل کین» به شهرت رسید و برای نسل جوان‌تر نیز با بازی در فیلم «زن فوتبالیست‌ها» در نقش مربی «فرانک لاسلت» شناخته شده است.

 

این بازیگر انگلیسی متولد سال ۱۹۴۱، در حالی که در دوران جوانی مشغول کار در یک کارخانه بود به یک انجمن نمایشی آماتور پیوست و چند سال بعد توانست به آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک راه یابد و در آنجا با کسب مدال نقره بهترین بازیگری دانش آموخته شد.

 

او بعدها و بین‌ سال‌های ۱۹۶۶ تا ۱۹۷۲ به کمپانی رویال شکسپیر پیوست و در تورهای داخلی و بین المللی این کمپانی به نقش‌آفرینی پرداخت.

 

«تعهد تابعیت» (۲۰۰۷)، «مین ماشین» (۲۰۰۱)، «آمریکایی‌های جوان» (۱۹۹۳)،  «پاپ ژان پل دوم» (۱۹۸۴) و «شینا» (۱۹۸۴) از جمله آثار سینمایی «جان فورجام» است، ضمن این که وی در طول دوران فعالیت هنری خود در سریال‌های تلویزیونی نظیر «شووسترینگ» (۱۹۸۰-۱۹۷۹)، «سوئینی» (۱۹۷۸-۱۹۷۵) و «انتقام‌جویان»(۱۹۶۹-۱۹۶۱) نیز بازی کرد.

همسر(ها)جورجینا هِیل (جدا شدند)
فی‌یستا مِی لینگ (جدا شدند)
آرلین گارسیانو (۲۰۰۶-۲۰۰۴)

وی در سال‌های پایانی زندگی با بیماری افسردگی دست به گریبان بود./ ایسنا

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*