خانه / حوادث / کشف جسد یک زن باردار تهرانی در رودخانه کشکان

کشف جسد یک زن باردار تهرانی در رودخانه کشکان

کشف جسد زن تهرانی در استان لرستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت:جسد یک خانم باردار که در رودخانه کشکان غرق شده بود توسط جمعیت هلال احمر کشف و به بیرون انتقال داده شد.

صارم رضایی اظهار کرد: عصر دیروز یک خانم باردار در رودخانه ی کشکان غرق شده بود که با بکارگیری از بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر لرستان و با استفاده از عملیات راپل از رودخانه خارج و منتقل شد.

وی که به همراه معاون امداد و نجات در این عملیات حضور یافته بود بیان کرد:با توجه به شرایط سخت دسترسی به محل غرق شدگی فرد مورد نظر، کار امداد رسانی در این حادثه دشوار بود که در نهایت با استفاده از بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر استان توانستیم پیکر وی را پیدا و منتقل کنیم.

جسد زن باردار در استان لرستان کشف شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان تصریح کرد:این خانم که ۶ ماه از بارداری اش می گذشت اصالتاً اهل استان تهران بود که در رودخانه کشکان غرق می شود و متاسفانه در همان لحظات اولیه جان خود را از دست می دهد.

رضایی گفت:انتظار داریم مسافران و گردشگران که قصد آبتنی در رودخانه های استان را دارند ابتدا از این کار امتناع کنند و هرگز وارد رودهای خروشان و پر آب استان نشوند.

وی بیان کرد:تیم های امدادی و واکنش سریع جمعیت هلال احمر لرستان در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات امدادی هستند و در صورت وقوع هرگونه حادثه بلافاصله با شماره ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس گرفته شود.

منبع : میزان

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*