خانه / حوادث / خودکشی مرد قوی هیکل در بزرگراه امام علی(ع) +عکس

خودکشی مرد قوی هیکل در بزرگراه امام علی(ع) +عکس

مرد قوی هیکل در یک سناریوی تلخ در اتوبان امام علی(ع) اقدام به خودکشی کرد و همین باعث شکسته شدن سکوت شبانه در منطقه نظام آباد شد.

عقربه ها ساعت ۱۱:۳۰ شامگاه سه شنبه ۲ خرداد ماه امسال را نشان می داد که مردی پس از پرسه زنی های شبانه ناگهان به سمت پل روگذر شهید پازوکی که از روی اتوبان امام علی(ع) عبور می کند رفت و با چهره ای آشفته با پایین پل و خودروهای عبور نگاه کرد و به سمت خیابان پازوکی قدم زد.چهره پریشان این مرد ۴۴ ساله انقدر نمایان بود که چند جوان با دیدنش به سمتش رفتند تا شاید بتوانند به او کمک کنند اما وی در برابر آنها سکوت کرد و خواست تا تنها باشد.

یک ساعت از این ماجرا می گذشت که مرد میانسال به سمت پل شهید پازوکی رفت و از بالای پل به اتوبان امام علی (ع) نگاهی کرد و ناگهان خود را به مسیر شمال به جنوب اتوبان پرت کرد.

عکس خودکشی خودکشی در تهران حوادث تهران اخبار خودکشی

مرد پریشان پس از سقوط به خودرو پژو برخورد کرد و به چند متر پایین تر پرت شد و در ادامه خودروی پرایدی از روی وی عبور کرد و سپس صدای ترمزهای خودروها سکوت شبانه را شکست.

همین کافی بود تا خیلی زود تیمی از ماوران کلانتری نامجو و امدادگران اورژانس و آتش نشانی در محل حاضر شوند که پس از بررسی های ابتدایی مرگ مرد پریشان از سوی تیم پزشکی در محل صادر شد.

ماموران در این شاخه از تحقیقات پی بردند که مرد قوی هیکل در اقدامی خود خواسته از بالای پل شهید پازوکی به پایین پریده است و با خودروی پژو برخورد کرده که راننده پژو در این ماجرا شوکه شده بود و در محل حضور داشت اما خودروی پراید که از روی مرد پریشان عبور کرده بود از صحنه مرگ خودخواسته عبور کرده بود.

عکس خودکشی خودکشی در تهران حوادث تهران اخبار خودکشی
بدین ترتیب ماجرای مرگ خودخواسته به بازپرس سجاد منافی آذر در شعبه سوم دادسرای امور جنایی  تهران مخابره شد و دستور تحقیقات پلیسی به ماموران صادر شد.

بنا به این گزارش، جسد مرد قوی هیکل به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی هویت انگیزه این مرگ خودخواسته در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار گرفته است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*