خانه / آخرین اخبار / توهین بهناز جعفری به یک خبرنگار: آقای خمار! انگار یک چیزی بالا انداختی

توهین بهناز جعفری به یک خبرنگار: آقای خمار! انگار یک چیزی بالا انداختی

بهناز جعفری بازیگر سینما و تلویزیون در نشست خبری سریال «زیر پای مادر» با رفتار خارج از عرف خود که باعث بهم خوردن این نشست شد به مردم و خبرنگاران توهین کرد.

زندگی خصوصی بازیگران روشنفکرنمایان چهره واقعی بازیگران بیوگرافی بهناز جعفری بیماری بهناز جعفری بازیگران سریال زیر پای مادر

این نشست در حالی که اکثر اصحاب رسانه سر وقت رسیده بودند، به خاطر نبودن عوامل با یک ساعت تاخیر (ساعت ۱۹) و با حضور بهرنگ توفیقی (کارگردان)، زینب تقوایی (تهیه کننده)، علیرضا آرا، مجید نوروزی آغاز شد و پس از حدود ۴۵ دقیقه بهناز جعفری و درسا بختیاری به جمع عوامل این سریال اضافه شدند. جعفری از همان بدو ورود از عکاسان خواست تا از او عکاسی نکنند چرا که تست گریم داده است!

زندگی خصوصی بازیگران روشنفکرنمایان چهره واقعی بازیگران بیوگرافی بهناز جعفری بیماری بهناز جعفری بازیگران سریال زیر پای مادر

ماجرا از آنجایی آغاز شد که یکی از خبرنگاران ضمن تاکید بر علاقه خود به سریال، نظرش را مبنی بر اینکه زیر پای مادر را شاید بتوان شبیه کارهای مسعود کیمیایی دانست مطرح کرد و از کارگردان خواست تا او در این باره صحبت کند. پس از پایان صحبت های بهرنگ توفیقی بهناز جعفری با شماتت خبرنگاران حاضر در جلسه گفت: « من فکر می کنم تقصیر جامعه منتقدان و کلاً جامعه ما هست که به خاطر عدم آگاهی و شناختشون و تنبل بودنشون تقصیرها را گردن چیزهای دیگری می اندازند و میخواهند بگویند که مثلاً ما کیمیایی را می شناسیم. در حالی که حتی خود کیمیایی هم نمیشناسید. من اینجا نشسته ام و میبینم که هیچ بار شناخت و تحلیلی در شما وجود ندارد یعنی یک سری آدم که حتی پیش و پا افتاده ترین سوالات برای به چالش کشیدن ما بازیگرها که یک سال زحمت میکشیم وجود ندارد. همه سوالات شما باعث کسالت خاطر است. این به خاطر عدم سواد و عدم شناخت منتقدین است. یعنی در جایگاهی هنوز ننشستند آدمهای منتقد ما که واقعا منتقد باشند و نقد کنند. چون الگویشان یک سری آدمهایی مانند فراستی است.

در این بین یکی از خبرنگاران به جعفری گفت شما هنرمندان گویا نمی دانید به خاطر وجود رسانه و خبرنگاران است که امروز مشهور شده اید و جعفری در جوابی گستاخانه و خارج از ادب گفت: آقای خمار شما مثل اینکه چیزی انداختی بالا! وی در ادامه توهین هایش به خبرنگاران گفت شما کارمندانی هستید که دارید فقط تایمتون رو می گذرانید.

خبرنگاران با این توهینهای خانوم بازیگر جلسه را ترک کردند. نکته جالب توجه تعجب کارگردان و تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی از این حرکت جعفری بود. آنچنان که زینب تقوایی خطاب به بهرنگ توفیقی گفت: جعفری چرا اینجوری کرد؟

این اولین بار نیست که بازیگران اینگونه زبان به توهین به اصحاب قلم و رسانه می کنند. کسانی که امروز در شبکه های مجازی به تعداد دنبال کننده هایشان می نازند آنقدر توهم علامه دهر بودن بهشان دست داده که در مورد هرچیزی اظهار نظر میکنند. از سیاست گرفته تا مسائل اجتماعی و حتی مسائل اقتصادی…

در روزهای آینده بیشتر درباره این اتفاق صحبت خواهیم کرد.

لازم به یادآوری است که خبرنگاری که مورد توهین بهناز جعفری قرار گرفت می تواند از وی به خاطر حتک حرمت شکایت قضایی کند.

منبع : تسنیم

۱۰ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. اگر خبرنگاران هه بازیگران را برای مدتی تحریم و بایکوت منن حساب کار دست بی ادبان و توهین کنندگان می آید ،

  2. مملکت که بی صاحب باشه هر کس هر شکری میخواد میخوره!

  3. بنظرم باید واسه هنرمندا یه کمیته انظباطی تشکیل بدن و هر کسی حرف مفت زد،کسی رو تحقیر کرد،باورها و مسائل اعتقای و شرعی را به مسخره گرفت و ….یا جریمه مالی کنن یا یکسال از کار محروم کنن اونوقت مشاهده می کنید چه اتفاقی میفته،در ضمن فکر کنم این خانم بازیگر خودش یه چیزی بالا انداخته و خمار بوده که …..

  4. بنده منظور یکی از خبرنگاران که گفتن شما بهناز جعفری شدید رو نفهمیدم،مثلاً تا حالا چی بودن؟ حالا چی شدن؟کلاً هنرمندان جماعتی توهم زده!در ضمن هی تکرار می کنن بیماره بیماره،بیمار هستن بشینن خونه مثل ما استراحت کنن،کار به این سختی اونوقت به این کم درآمدی، کیه که بخاطرش از خونه بیاد بیرون،کرایه ماشین آدم هم در نمیاد،خوبه ایشون دکتر نشدن انقدر از بالا به همه چی نگاه میکنن و یه مشت بیسواد دورشون می بینن،ایکاش همه بیسواد بودیم والا قدیمیهای بیسواد هزار تا همه ما شعور داشتن!!

    • بنده پدر بزرگم ۹۶ سال عمر کردن و بیسواد هم بودن ولی ما حتی یک کلمه خارج از ادب ازشون نشنیدیم ورد زبونشون هم سبحان الله و الحمدلله بود،کل عمرشون هم به اندازه یک روز بعضی از جوونهای امروزه گناه نکردن،واقعاً خوش بحالشون،اگه سواد نداشتن معرفت داشتن،حالا شما برید هی چند تا چند تا مدرک بگیرین! با سوادها !

  5. آقا ایشون که حرف بدی نزدن،واسه ماها عجیبه خماری ،چیزی بالا انداختی،انگار واسه اینا عادیه مثل بقیه چیزها!تو برنامه های خندوانه و دور همی که دیدین خانم و آقا فرق نمیکنه از ترک سیگار ،با افتخار ،صحبت میکنن،تا اونجاش راه داره با ما درد دل می کنن بقیه هم راه نداره ولی خودتون بگیرین دیگه! در ضمن چیه این بازیگرها مخصوصاً خانمها انقدر زور میزنن آستین هاشون بره بالا،هی تا می کنن که دستاشونو نشون بدن،یه حلقه ای بپوشین راحت،کم خودتونو اذیت کنین تو این هوای گرم و ماه رمضون هم که هست آدم واقعاً اذیت میشه!

  6. ایشون چرا یک ساعت تاخیر داشته؟همش از اونجا آب می خوره ههههههه

  7. آره بنظرم نه تقصیر خانم بهناز جعفری بوده نه تقصیر خبرنگارها،همش تقصیر همین لاک قرمز بوده که ایشون بکار بردن،باشد که زین پس در چنین نشست هایی از رنگهای ملایم و آرامبخش تری استفاده شووووود!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*