خانه / سیاسی / همسر مرحوم سیداحمد خمینی ،وزیر حسن روحانی می شود؟

همسر مرحوم سیداحمد خمینی ،وزیر حسن روحانی می شود؟

در میان چهره‌های نام‌آشنای زن، یکی از گزینه‌ها که خبر آن قطعی به نظر می‌رسد، انتخاب شهیندخت مولاوردی برای وزارت آموزش‌وپرورش است.

مولاوردی از همان ابتدا هم جزء گزینه‌هایی بود که نامش برای این وزارتخانه مطرح شده بود. عملکرد مثبت او در معاونت زنان همچنین یکی از برگ‌های برنده روحانی در معرفی او برای وزارتخانه آموزش‌وپرورش است؛ به‌ویژه آنکه جدایی دانش‌آشتیانی از دولت دوازدهم قطعی شده است.

شرق نوشت: بااین‌حال ملاوردی در حیاط هیئت دولت، درباره این گمانه گفته است: هنوز صحبتی نشده و چون صحبتی نشده، نمی‌توانم بگویم هستم یا نیستم. معاون امور زنان ریاست‌جمهوری همچنین درباره نتایج رایزنی‌ها برای حضور زنان در کابینه گفت: «رایزنی‌ها در این زمینه ادامه دارد. کلا ترکیب کابینه قطعی نشده، اما رایزنی‌ها ادامه دارد و به مرحله نهایی‌شدن رسیده، ولی تصمیم‌گیرنده نهایی رئیس‌جمهور خواهد بود».

الهه کولایی از دیگر گزینه‌هایی است که این‌بار در لا‌به‌لای سخنان نمایندگان عضو فراکسیون زنان مجلس دهم به او اشاره می‌شود. کولایی تجربه حضور در کمیسیون امنیت ملی مجلس ششم را در کارنامه دارد. استاد دانشگاه است و از زنان فعال اصلاح‌طلب.

همچنین شنیده شد که از سوی برخی اعضای حزب اعتدال و توسعه تلاش‌هایی صورت می‌گیرد تا پروین داداندیش، همسر محمود واعظی، (از اعضای حزب اعتدال و توسعه)، را برای وزارتخانه علوم معرفی کند. سابقه مشاوره وزیر مستعفی فرهنگ و ارشاد (علی جنتی) نیز حضور در مجموعه مدیریتی دانشگاه آزاد ازجمله سوابق او به شمار می‌رود.

همسر محمود واعظی همسر سید احمد خمینی سوابق شهیندخت مولاوردی سوابق الهه کولایی دولت حسن روحانی خانواده سید احمد خمینی بیوگرافی فاطمه طباطبایی بیوگرافی شهیندخت مولاوردی بیوگرافی پروین داداندیش اصلاح طلبان چه کسانی هستند

از دیگر گزینه‌هایی که برای این وزارتخانه زمزمه آن شنیده شده، سیده‌فاطمه طباطبایی، همسر مرحوم سید احمد خمینی و مادر سیدحسن خمینی، است. فاطمه تنها دختر آیت‌الله سیدمحمدباقر سلطانی‌طباطبایی، از استادان حوزه علمیه قم است. جد مادری او آیت‌الله سیدصدرالدین صدر و پدر امام موسی صدر است. فاطمه، یکی از خواهرزاده‌های امام موسی‌صدر به شمار می‌رود. فاطمه طباطبایی مقطع کارشناسی را بعد از انقلاب در رشته فلسفه غرب دانشگاه تهران به اتمام رساند و پس از آن کارشناسی ارشد و دکترای خود را در رشته عرفان اسلامی گذرانده است. او هم‌اکنون رئیس شورای زنان فرهیخته در دانشگاه آزاد اسلامی است.

یک نظر ثبت شده

 1. فراموش نکنید که :
  پزشکی در بیمارستان خصوصی کار می کرد ،تصادفی برای ان بیمارستان امد که وضعش وخیم بود،یکی از همکاران به خانم دکتر گفتند که عملش کنیم ،وضعیتش وخیم ،
  ولی خانم دکتر توجهی به ان نکرد وگفت این بیمارستان خصوصی و قرار نیست هرکسی که اومد وپول نداشت ما او را عمل کنیم ،عمل نکرد وان جوان مرد.
  خانم دکتر که به خانه امد دید پسرش با ماشین رفته ودر خانه نیست،
  به دنبال پسرش گشتند ،اخر سر جنازه اش در بیمارستانی که خانم دکتردر انجا کار می کرد،پیدا کردند همان جوان تصادفی،
  چوب خدا بی صداتر از هر چیزی،
  به فرزندانتان رحم کنید وبه فرزندان مملکتمان هم رحم کنید تاخدا به فرزندانتان رحم کند.
  که قربانی ۲۰۳۰ و امثال ان نشوند.
  به حضرت زهرا قسم تان می دهم خلاف دین مبین اسلام عمل نکنید ،
  ازخدا نمی ترسید از چوب زدنش بترسید.

  امیدوارم خانم مولاوردی وانهایی که سند ننگین ۲۰۳۰ را چه آگاهانه یا نااگاهانه(الان همه به ۲۰۳۰ وعواقب ان در امریکا اگاهند) اماده و امضاءکرده اند،
  به عصمت و عفت زهرا (سلام الله علیها) اگرقابل هدایت اند هدایت شوند واگر قابل هدایت نیستند
  …..
  امیدوارم به فرزندان بیگناه مملکت امام زمانی مان اسیبی نرسد.
  خدایا کسانی که به جامعه امام زمانی ما خدمت می کنند،حفظ وموفق وتایید شان بدار مثل امام خامنه ای وسید حسن نصرالله و…این بزرگواران که خالصانه برای خدا نه خود کار می کنند.
  وکسانی که دانسته یا ندانسته به جامعه اسلامی وامام زمانی ما ضربه می زنند اگر قابل هدایت اند،هدایت شان کن اگه قابل هدایت نیستند بی عابرو و بی اعتبار و وهلاکشان کن .
  دعای مجاس قرانی ما و بقیه مجالس مذهبی .
  حواستان باشه فرزندانتان را قربانی ۴ سال کارتان نکنید.
  نیچه اگرمرد قربانی دور اش از خدا شد،

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*