خانه / جالب و خواندنی / زیبایی یک دختر والیبالیست درد سرساز شد + عکس

زیبایی یک دختر والیبالیست درد سرساز شد + عکس

 مربی یک تیم والیبال دختران در قزاقستان از افزایش محبوبیت یکی از بازیکنان جوانش به دلیل زیبایی در میان هواداران تیم رنج می برد تا جایی که گفته «کار با این شرایط غیر ممکن است.»

ورزشکار زیبا عکس دختر زیبا دختر زیبا بازیکن زیبا sabina altynbekova

به گفته این مربی والیبال «تماشاگران طوری با ما برخورد می کنند که اینگار تنها یک بازیکن در زمین ولیبال است.»

مربی قزاقستانی که تیمش در دسته یک لیگ والیبال این کشور حضور دارد در این باره افزود: «تیم ما به دلیل عشق تماشاگران به سابينا (17 ساله)، فلج شده است.»

ورزشکار زیبا عکس دختر زیبا دختر زیبا بازیکن زیبا sabina altynbekova

این دختر جوان که تایوانی تبار است، علاوه بر زیبایی و استعداد در ورزش والیبال، در یکی از مدارس نمونه کشور قزاقستان به تحصیل مشغول است.

بر اساس این گزارش، هواداران وی در شبکه های اجتماعی هر روز در حال افزایش هستند.

همچنین وی تاکنون چندین پیشنهاد از شرکت های مختلف برای شرکت در نمایش مد لباس دریافت کرده است.

 

ورزشکار زیبا عکس دختر زیبا دختر زیبا بازیکن زیبا sabina altynbekovasabina altynbekova

۸ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. هر چی میگذره متوجه میشم سیاستهای کشور خودمون از همه جای دنیا بهتره که ورزش بانوان جداست و با حجاب باید حضور پیدا کنن……..

  2. حسام ترک قشقایی

    باران خانوم ….حرفت کاملا صحیح

  3. عالیه خانما..شما چی………

  4. این دختر بیشتر بخاطر رفتار خوبش معروف شده است. تا حالا دوست پسر نداشنته، یک عکس با بیکینی یا لباس سکسی ندارد. بسیار مهربان است. در مصاحبه اش گفته که بجای دوست پسر ترجیح میدهد ازدواج کند. مانند خیلی از دختران قزاق باکره است. من برادرم با یک دختر قزاق ازدواج کرده و من با دختر آمریکایی. باور کنید دختران مو بلوند آمریکایی و مو مشکی قزاق بهترین دختران جهان برای ازدواج هستند. تنها ایراد دختران قزاق این است که دوست ندارند بیشتر از ۱ یا ۲ بچه داشته باشند، در حالیکه من در عمرم هیچ دختر موبلوند آمریکایی ندیدم که به کمتر از ۵-۶ بچه راضی باشد. اگر چک کنید میتوانید ببینید حتی ستارگان زن هالیوود با افاده ای که دارند معمولا ۵-۶ بچه دارند. همسر سابق من ایرانی بود و حاضر نبود بیشتر از یک بچه برای من بیاور ولی زن آمریکاییم تا حالا ۴ بچه آورده و قرار است ۲ بچه دیگر هم برآیم بیاورد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*