خانه / آخرین اخبار / جواد رضویان در مراسم ختم مادر همسرش + عکس

جواد رضویان در مراسم ختم مادر همسرش + عکس

عصر سه شنبه ۸ مهر ماه مجلس ختم مادر همسر سید جواد رضویان در مسجد صاحب الزمان (ع) واقع در سعادت آباد بالاتر از میدان کتابی با حضور تعدادی از هنرمندان و دوستانش برگزار شد.

همسر جواد رضویان همسر بازیگران ختم هنرکندان ختم بازیگران بیوگرافی جواد رضویان

سیدجواد رضویان از پدری قمی و مادر یزدی در شهر قم به دنیا آمد. وی به طور اتفاقی وارد رشته بازیگری شد. وی در سال اول دانشگاه با مهران غفوریان و امیر غفارمنش و بیژن بنفشه‌خواه همکلاس بود و به کمک آنها وارد این رشته شده است. جواد رضویان از سال ۱۳۷۳ در عرصه بازیگری مشغول به کار شده است. در مجموعه‌های متعددی از جمله سیب خنده، مجیددلبندم و باغچه مینو… شرکت کرد. او با مجموعه سیب خنده به تلویزیون آمد. ولی با مجموعه طنز پاورچین به کارگردانی مهران مدیری به موفقیت رسید و در جایزه بزرگ این موفقیت را تکرار کرد.

همسر جواد رضویان همسر بازیگران ختم هنرکندان ختم بازیگران بیوگرافی جواد رضویانهمسر جواد رضویان همسر بازیگران ختم هنرکندان ختم بازیگران بیوگرافی جواد رضویانهمسر جواد رضویان همسر بازیگران ختم هنرکندان ختم بازیگران بیوگرافی جواد رضویانهمسر جواد رضویان همسر بازیگران ختم هنرکندان ختم بازیگران بیوگرافی جواد رضویانهمسر جواد رضویان همسر بازیگران ختم هنرکندان ختم بازیگران بیوگرافی جواد رضویان

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*