خانه / جالب و خواندنی / عاقبت تجاوز جنسی به زنان و دختران جوان و فیلم برداری از آنها ؛ اعدام شیطان در ملأعام + عکس

عاقبت تجاوز جنسی به زنان و دختران جوان و فیلم برداری از آنها ؛ اعدام شیطان در ملأعام + عکس

شیطان خطرناک که زنان و دختران جوان را به خلوتگاه پر از تجهیزات جنگی می‌کشاند و در برابر دوربین فیلمبرداری آنان را تسلیم نیت شوم خود می‌کرد، در ملأعام اعدام شد.

عکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدام
 این مرد ۳۲ ساله که «حسین – م» نام داشت بر اساس گزارش پلیس اطلاعات و امنیت شهر قائمشهر ۱۷ اسفند سال ۹۱ به جرم سیاه، نگهداری اسلحه جنگی که دو کلاشنیکف با پنج خشاب و ۱۳۹ تیر جنگی، دو کلت کمری با ۴۲ فشنگ، یک تپانچه قدیمی، دو بی سیم، دو اسپری اشک‌آور، چند سرنیزه جنگی، شمشیر و قداره است، دستگیر شد.
براساس این گزارش، در بازرسی از خانه این مرد خطرناک همچنین یک لپ‌تاپ و تعدادی فلش مموری به‌دست آمد که در آن فیلم‌هایی سیاه نگهداری می‌شد.
در بازبینی این فیلم‌ها اطلاعاتی از اعمال شیطانی متهم بازداشت شده به‌دست آمد که حکایت از شرارت‌های وحشیانه و تبهکارانه وی داشت. بر اساس اطلاعات به‌دست آمده از این فیلم‌ها، وی بارها به شیوه‌های مختلف زنان و دختران جوان را به خانه تنهایی خود کشانده و با تهدید به مرگ نیت شوم خود را اجرایی کرده بود.
در ادامه بررسی‌ها مشخص شد مرد خطرناک از صحنه‌های اقدامات سیاه خود فیلمبرداری کرده و برای تهدید و ارعاب طعمه‌های خود از آنها استفاده می‌کرد. در گزارش دادستانی قائمشهر آمده است که پس از دستگیری حسین بیش از ۱۵ زن و دختر جوان که در دام وی افتاده‌اند و از ترس وی امکان حضور در دادسرا و ارائه شکایت را نداشتند، شناسایی شده‌اند. در دادخواست دادستان آمده که حسین در برابر دوربین فیلمبرداری بدون اعتنا به گریه‌ها و التماس‌های طعمه‌هایش بویژه زنی جوان در برابر دیدگان دختربچه سه ساله‌اش وی را تسلیم نیت شوم خود کرده است.
باتوجه به همه اقدامات تبهکارانه حسین، دادسرای قائمشهر برای وی قرار مجرمیت صادر کرده و پرونده‌اش به دادگاه کیفری استان مستقر در قائمشهر ارسال شد.
بنابر این گزارش، پنج قاضی دادگاه کیفری استان پس از بررسی و مطالعه دقیق پرونده مرد خطرناک را به خاطر جرایم سیاه به اعدام در ملأعام محکوم کردند. همچنین در حکم صادره از سوی دادگاه کیفری استان این مرد به جرم نگهداری اسلحه جنگی به هفت سال و شش ماه زندان، به جرم نگهداری کلت کمری به سه سال زندان و به جرم نگهداری افشانه اشک‌آور به سه سال زندان محکوم شده است. بر اساس گزارش خبرنگار شوک، با توجه به اعتراض مرد شیطان‌صفت به رأی سنگین خود، پرونده برای رسیدگی ویژه به شعبه ۱۱ دیوانعالی کشور ارسال شد و قضات دیوان نیز این حکم را تأیید کردند و قابل اجرا دانستند تا اینکه سحرگاه پنجشنبه ۲۹ آبان مرد شیطان در بلوار ولایت قائمشهر به دار مجازات آویخته شد.

عکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدامعکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدامعکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدامعکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدامعکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدامعکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدامعکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدامعکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدامعکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدامعکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدامعکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدامعکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدامعکس تجاوز جنسی عکس اعدام تجاوز جنسی اخبار قائمشهر اخبار اعدام

۱ دیدگاه

  1. چه فایده که اعدامش کنن.باید هر روز یه تیکه از بدنشو میبریدن تا کم کم جون بده و زجرکش بشه تا عبرت بقیه بشه.و الا هر روز از این اتفاقات میوفته و ادامه پیدا میکنه

    (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*