خانه / جالب و خواندنی / زورگیری و تجاوز جنسی به زنان و دختران در جاده های ساری

زورگیری و تجاوز جنسی به زنان و دختران در جاده های ساری

پسر جوان سوار بر خودرو به شکار زنان و دختران مسافر دست می‌زد. این مرد جوان به بهانه مسافرکشی طعمه‌های خود را در سطح شهر سوار می‌کرد و با تهدید، نقشه شیطانی خود را به اجرا درمی‌آورد.
فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی حوادث ساری تجاوز جنسی به زور اخبار ساری

اقدامات پلیسی برای به‌دست آوردن ردی از این جوان پس از ادعای تلخ دختر جوانی در دستور کار مأموران قرار گرفت. این دختر در مراجعه به مأموران پلیس میاندرود در استان مازندران گفت: چند روز پیش برای رفتن به خانه کنار خیابان ایستاده بودم که خودرویی مقابلم توقف کرد. با توجه به اینکه مسافرکش‌های زیادی در این مسیر هستند و بارها دیده بودم که مسافران سوار این خودروها می‌شوند بدون هیچ شکی سوار خودرو شدم.

بعد از مسافتی ناگهان راننده مسیرش را بسرعت تغییر داد، وقتی اعتراض کردم او با چاقویی که همراه داشت تهدید کرد اگر داد و فریاد کنم مرا خواهد کشت و ترسیدم تا اینکه مرا به منطقه خلوتی برد. در آنجا هر چه التماس کردم بی‌فایده بود و او مرا تسلیم نیت شوم خود کرده و بعد از آنکه دار و ندارم را سرقت کرد مرا از خودرویش بیرون انداخت و گریخت.

این دختر که بشدت ترسیده بود تنها توانست اطلاعاتی از نشانی‌های ظاهری راننده در اختیار مأموران قرار دهد.

مأموران که با دستور قضایی اقدامات گسترده‌ای را برای به‌دست آوردن ردی از این مرد شرور در دستور کار خود قرار داده بودند، در مرحله نخست بررسی‌های خود اقدام به طراحی تصویر رایانه‌ای از وی کردند.

در مرحله دوم از تجسس‌های پلیسی، کارآگاهان مشخصات ارابه این شیطان را بررسی کرده و تیم‌های گشت نامحسوسی را برای ردیابی راننده و خودرو به‌ کار گرفتند.

با این اقدامات بود که مأموران پلیس بعد از چند روز موفق به ردیابی مسیر تردد جوان فراری شدند.

آنان با به‌دست آوردن این اطلاعات دریافتند که این شکارچی دختران در بابلسر تردد دارد بنابراین با دستور قضایی مخفیگاه وی را در بابلسر تحت محاصره خود در آورده و او را بازداشت کردند.

این پسر که باور نداشت از سوی پلیس شناسایی شده باشد در مراحل نخستین بازجویی‌ها با ادعای اینکه از ماجرای آدم‌ربایی‌ها و نیت‌های شوم برای دختران مسافر بی‌اطلاع است، سعی کرد مسیر تحقیقات مأموران را به گمراهی بکشاند اما وقتی دید پلیس مدارک غیرقابل‌انکاری دارد راز اقدامات سیاهش را فاش کرد و لب به اعتراف گشود.

سرهنگ نصیری فرمانده پلیس میاندرود، در این باره به تشریح جزئیات حادثه پرداخت و گفت: در پی اعلام شکایت چند زن مبنی بر اینکه در مسیر محورهای مواصلاتی به میاندرود سوار خودروی مسافرکش شده و راننده پس از چند کیلومتر ناگهان به جاده‌های فرعی تغییر مسیر داده و اقدام به مزاحمت و انجام رفتار و حرکات سیاه می‌کرد و با سرقت تلفن همراه، آنان را در گوشه خلوتی رها می‌کرد تحقیقات پلیسی کلید خورد.

سرهنگ نصیری افزود: مأموران پلیس آگاهی تحقیقات گسترده خود را آغاز کردند و باتوجه به چهره‌نگاری از وی و تصاویر دوربین‌های مداربسته، خودروی مسافرکش را شناسایی کردند و راننده را تحت تعقیب قرار دادند.

وی خاطرنشان کرد: پلیس در عملیاتی ضربتی با دستور قضایی محل تردد و مخفیگاه این مرد را در شهر بابلسر شناسایی و شکارچی دختران مسافر را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند. سرهنگ نصیری در پایان خاطرنشان کرد: زنان برای پیشگیری از وقوع جرایم مشابه از سوار شدن به خودروهای خارج از سرویس تاکسیرانی خودداری کرده و سعی کنند از خودروهای عمومی استفاده کنند

یک نظر ثبت شده

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*