خانه / آخرین اخبار / مدرک بدهی میلیاردی حسین هدایتی به بانک پارسیان

مدرک بدهی میلیاردی حسین هدایتی به بانک پارسیان

امیرعابدینی یکی از طرفداران پروپا قرص هدایتی در قضیه مزایده باشگاه پرسپولیس است. او به همراه پروین هر کاری از دستشان برمیاید انجام میدهند تا هدایتی بتواند به هدفش یعنی خرید پرسپولیس برسد.مدیرعامل سابق پرسپولیس در آخرین دفاعیه‌اش از هدایتی و اعتراض به رد صلاحیت او گفت:« شخص آقای هدایتی می‌گوید من هیچ گونه بدهی بانکی ندارم. ما هم قرار است برویم در این مورد دلایل خود را بررسی کنیم. اگر ظرف ۴۸ ساعت ثابت کنیم حسین هدایتی هیچ گونه بدهی بانکی ندارد،‌ برنده مزایده خواهیم بود اما اگر این گونه نشود،‌ شرکت استیل آذین دارای هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد بود.»

عابدینی در حالی این صحبتها را مطرح کرده که پیش از این بارها جسته و گریخته بحث بدهی هدایتی به بانک و دیگر ارگانها مطرح شده بود. البته اگر مدرک مستندتری بخواهید شاید آگهی زیر خیلی چیزها را مشخص کند. این آگهی مزایده منزل پدری حسین هدایتی است که به عنوان وثیقه برای وام چند میلیاردی نزد بانک پارسیان امانت بوده و بعد از پرداخت نشدن اقساط توسط این بانک به مزایده گذاشته شده. آگهی‌ای کمتر دیده شده که نشان بر بدهی بالای آقای عابربانک به سیستم بانکی دارد.

مالک استیل آذین خریداران پرسپولیس ثروت حسین هدایتی بیوگرافی حسین هدایتی بیوگرافی امیر عابدینی

اینکه آیا چنین فردی صلاحیت خرید پرطرفدارترین باشگاه ایران را دارد یا نه سوالی است که شاید آقایان عابدینی و پروین جواب های قانع‌کننده ای برای آن داشته باشند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*