خانه / حوادث / عاقبت وحشتناک چرت زدن وزیر دفاع ، هنگام سخنرانی رهبر + عکس

عاقبت وحشتناک چرت زدن وزیر دفاع ، هنگام سخنرانی رهبر + عکس

کیم، رهبر کره شمالی دیروز وزیر دفاع این کشور را به جرم چرت زدن در حین سخنرانی رهبر، در مراسم رژه نظامی و در مقابل چشمان حیرت زده صدها نفر از مردم و مقامات این کشور با شلیک گلوله سیستم موشک ضد هوایی اعدام کرد.

کیم جونگ اون رهبر کره شمالی

Kim Jong-Un EXECUTES his defence minister with an anti-aircraft gun in front of hundreds of spectators – because he dozed off during a North Korean military ceremony

سازمان جاسوسی کره جنوبی روز چهارشنبه بر اساس اطلاعاتی که آن را موثق خواند، ‌اعلام کرد کیم جونگ اون رهبر کره شمالی وزیر دفاع خود را به سبب خوابیدن در یک جلسه اعدام کرده است.

به گفته شین کیونگ مین قانون گذار کره جنوبی، مقامات اداره اطلاعات ملی کره جنوبی در نشست کمیته پارلمانی – که پشت درهای بسته برگزار شد – اعلام کردند هیون یونگ چول وزیر نیروهای مسلح خلق کره شمالی در اواخر ماه آوریل بر اثر اصابت خمپاره ضد هوایی در آکادمی نظامی کانگ کن کشته شد. شمار زیادی از افراد نیر شاهد این اعدام بودند.

کیم جونگ اون رهبر کره شمالی

دفتر لی چول وو یکی دیگر از قانون گذاران کره جنوبی نیز با انتشار بیانیه ای گزارش مشابهی منتشر کرد.
شین گفت مقامات اطلاعاتی کره جنوبی به قانون گذاران این کشور اعلام نکردند این اطلاعات را از کجا به دست آورده اند و تنها گفتند این اطلاعات را از کانال های مختلف دریافت کرده اند که باور دارند صحت دارد.

به گزارش آسوشیتدپرس از سئول،‌ سازمان جاسوسی کره جنوبی سابقه ردیابی کردن تحولات را در کره شمالی دارد. تأیید اطلاعات در ارتباط با کره شمالی اغلب غیر ممکن است. کیم پس از به قدرت رسیدن در اواخر سال ۲۰۱۱ در پی مرگ پدرش، یک سری تلاش ها به منظور تقویت اختیارات و قدرت خود انجام داد. تحلیل گران در این باره با یکدیگر اختلاف نظر دارند که آیا این انتقال قدرت نشان می دهد این رهبر جوان از قدرت کافی در این کشور برخوردار است یا خیر یا تلاش می کند قدرت خود را تثبیت کند. او در سال ۲۰۱۳ دستور اعدام جانگ سونگ تائک شوهر عمه خود را به سبب خیانت صادر کرد.

ماه گذشته، مقامات سازمان جاسوسی کره جنوبی به قانون گذاران این کشور اعلام کردند پیونگ یانگ ۱۵ مقام بلندپایه را به اتهام به چالش کشیدن قدرت کیم اعدام کرده است.

یک نظر ثبت شده

  1. شنیده بودم کره شمالی اعصاب درس حسابی نداره نه تااین حد …ححح

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*