خانه / استخدام و بازار کار / موسسه مالی و اعتباری عسکریه دعوت به همکاری کرد

موسسه مالی و اعتباری عسکریه دعوت به همکاری کرد

مؤسسه مالی و اعتباری عسکریه برای تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در شهر تهران از میان آقایان واجد شرایط دعوت به همکاری کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشخویان ایران (ایسنا) مؤسسه مالی و اعتباری عسکریه به شماره ثبت 360747 و شناسه ملی 10380252343 تحت نظارت و با مجوز شماره ی 156360-88/07/26 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در شهر تهران از میان آقایان واجد شرایط دعوت به همکاری کرده است.

داوطلبان می توانند با تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی نسبت به ثبت نام اقدام کنند، بدیهی است شروع همکاری منوط به قبولی در آزمون کتبی و طی مراحل استخدامی مؤسسه، انجام مصاحبه تخصصی و گذراندن موفقیت آمیز دوره‌های آموزشی است.

رشته‌های مورد قبول عبارتند از امور بانکی- اقتصاد- آمار-حسابداری- کامپیوتر-ریاضی (به جز گرایش دبیری) و مدیریت (به استثناء مدیریت بیمه-گردشگری-هتلداری)

متقاضیان می توانند از تاریخ 8 شهریور 92 تا 12 شهریور ماه با مراجعه به آدرس http://askariye.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

هم چنین تاریخ برگزاری آزمون 22 شهریور 92 است.

تلفن 88620744 -021 از ساعت 7:30 تا 16:30 آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی داوطلبان محترم خواهد بود و از متقاضیان خواسته شده از مراجعه حضوری و تماس با سایر تلفنهای موسسه خودداری کنند.

انتهای پیام

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*