خانه / حوادث / خودکشی دختر ۲۰ ساله پس از تجاوز ۴ بچه پولدار تهرانی

خودکشی دختر ۲۰ ساله پس از تجاوز ۴ بچه پولدار تهرانی

دختر جوانی سه هفته پیش به همراه مادرش به پلیس تهران مراجعه کرد و گفت توسط چهار جوان مورد تجاوز قرار گرفته است. این دختر ۲۰ ساله به پلیس گفت: شب گذشته در باشگاه ورزشی با چند دختر آشنا شدم که مدتی بود آنها را در باشگاه می دیدم.

آنها به من گفتند در خانه شان میهمانی دارند و از من هم دعوت کردند در این میهمانی شرکت کنم. بعد از باشگاه به خانه آمدم و لباس هایم را پوشیدم و به آدرسی که داشتم رفتم. خانه بزرگی در بالای شهر تهران بود و میهمانان زیادی حضور داشتند. چندین پسر هم در آن میهمانی بودند. آنها به من نوشیدنی تعارف کردند و من برداشتم.

مهمانی مختلط فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی حوادث تهران پارتی مختلط اخبار تهران اخبار تجاوز جنسی

یکدفعه احساس کردم بدنم بی حس شد. اصلا متوجه نبودم چه اتفاقی افتاده است. وقتی به حالت عادی برگشتم، فهمیدم چهار پسرجوانی که در آن میهمانی بودند من را مورد آزار قرار داده اند.

خیلی حال بدی داشتم و حتی نمی توانستم روی پاهایم بایستم، وقتی اعتراض کردم که چرا این کار را با من کردند و تهدید کردم شکایت می کنم، مسخره ام کردند و گفتند خانواده هایی ثروتمند دارند و من هیچ کاری نمی توانم انجام بدهم.

دختر جوان به پزشکی قانونی منتقل شد تا در مورد ادعای تجاوز مورد معاینه قرار گیرد. همچنین ماموران موظف شدند متهمان را شناسایی و بازداشت کنند. بعد از اینکه پزشکی قانونی نظر خود را اعلام کرد، پرونده با توجه به مطرح شدن ادعای تجاوز به شعبه ۷۸ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

هیات قضات این شعبه به ریاست قاضی باقری تشکیل جلسه دادند تا پرونده را مورد بررسی قرار دهند. آنها با بررسی نظریه پزشکی قانونی متوجه شدند ادعای دخترجوان مبنی بر تجاوز، مورد تایید قرارگرفته  است.

وقتی دستور بازداشت چهار مرد جوان و دخترانی که شاکی را اغفال کرده بودند، صادر شد پلیس به محل رفت و تحقیقات خود را آغاز کرد. ماموران متوجه شدند جوانانی که در خانه ویلایی بالای شهر تهران جمع شده بودند، همگی از خانواده های بسیار ثروتمند تهرانی بودند که آن خانه را با مبلغ بسیارگزافی اجاره کرده و تاکنون چندین پارتی در آنجا برگزار کرده اند. ماموران موفق شدند سه نفر از چهارمرد جوان را بازداشت کنند اما باوجود صدور حکم بازداشت، سه دختر و یک پسر جوان دیگر آنها توانستند متواری شوند.

وقتی سه مرد جوان از سوی شعبه ۷۸ مورد بازجویی قرارگرفتند مدعی شدند دختر شاکی خودش به برقراری رابطه با آنها تمایل داشت. یکی از این پسران گفت: ما به او پیشنهاد دادیم و او هم قبول کرد.

این دختر، معتاد به انواع مواد مخدر است و آن روز هم مقدار زیادی مواد استفاده کرده بود و در حالی که نشئه بود با ما رابطه برقرار کرد اما حالا که متوجه شده خانواده ای ثروتمند داریم، قصد دارد با این شکایت از ما پول بگیرد.

دختر جوان این ادعا را رد کرد و گفت حاضر است آزمایش بدهد تا ثابت شود اعتیاد ندارد. به این ترتیب یک بار دیگر این دختر به پزشکی قانونی انتقال یافت و نتایج آزمایش ها نشان داد او معتاد نیست و گفته های سه مرد جوان کذب است.

نتیجه این نظریه به شعبه ۷۸ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده و دستور ویژه برای بازداشت متهمان فراری از سوی این شعبه صادر شده بود که مادر مقتول به قضات شعبه ۷۸ خبر داد دخترش خودکشی کرده  و پرونده در دادسرای جنایی تهران در حال رسیدگی است.

در حالی که پرونده تجاوز به دختر جوان در دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی می شود، پرونده مرگ مشکوک این دختر نیز در اداره آگاهی تهران در حال بررسی است. زمانی که مادر این دختر به پلیس خبر داد که دخترش خودکشی کرده، یک هفته از شکایت او مبنی بر تجاوز می گذشت.

این زن به ماموران گفت دخترش خود را از پشت بام خانه به پایین پرت کرده است. او گفت: از وقتی دخترم مورد تجاوز قرار گرفت وضعیت روحی خوبی نداشت و گفته های تحقیرآمیز این پسران هم به شدت وضعیت او را به هم ریخت؛ البته من و پدرش فکر نمی کردیم او خودکشی کند، شب حادثه تصور می کردیم در اتاقش است که صدایی مهیب را شنیدیم. بیرون رفتیم و متوجه شدیم دخترم خودش را از پشت بام به حیاط پرت کرده است.

پلیس با توجه به شکایت قبلی دخترجوان تحقیقات ویژه ای را درخصوص مرگ مشکوک او آغاز کرده  و پرونده تجاوز نیز همچنان در شعبه ۷۸ دادگاه کیفری استان تهران در حال رسیدگی است.

۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. خودش هم مقصربوده مثل اون دختر شیرازی که باطرف رابطه داشت .

 2. اگه ادم مشکلی رو بتونه حل کنه که به دادگاه نمیره

  چرا ایقد تو اجرای حکم دیر کردن

  دادگاه هم کم مقصر نیس یه تجاوز رو دوسال طول میدن ارث و میراث رو هش سال متاسفم که تو کشوری زندگی میکنم که

  فق بلدن بگن چی حلاله چی حرام موقع عمل که میجه بلد نیستن حتی حرف بزنن

  • یکی فرمایشات شما رو لازمه ترجمه کنه . خانم شما اول علوم ۱ رو بگذرون بعد بیا نظرات حلال حرام بده ! موقع عمل میجه ؟ ایقد ؟ فق بلدن ؟ نیس ؟ هش سال ؟!!

 3. یه ادم اشغال سرماکلاه گذاشته دادگاه گهریزک ۲سال ماروالاف کرده من ازکاروزندگی افتادم بااینکه حق باماست حق مارونمی دن اون موقع می خاین حق دختری روکه معلوم نیست حق بااون یانه روبدن که هیچ مدرکی نداشته الان هم فوت شده اینجاایران نه اروپامامسلمانیم خیرسرمون اون وقت می گن امنیت برقراریه سری پولدارهاهرکثافت کاری میکنندوبا …. ماست مالی میکنن ومابدبخت بیچاره هانه کارداریم به قول قدیمی هانه غورونه کفن بعدانتظاردارن ایران پیشرفت هم کنه وقتی وضع دادگاه ها این طوری ببینین جاهای دیگه چجوری هرکی مامن موافق لایک کنه

 4. بفرما این حرام زاده ها ى دیوس پدر اینقدر حرام و مال مردم رو پدر نامردشان اورده داده خوردن جز این نمیتونست باشه هم مال مردم رو تحت عنوان وام بانک بساز بفروش ورانت هاى موجود بازم قانع نشده به بچه اش نگفته تجاوز به ناموس مردم رو هم میشه با پول خرید اگه غیراین بود اون ادم ناجوان اقلا فکر میکرد که عواقب این کار چیه ههمین که گفتن معتاد بوده که دختره پاک بوده میشه بردن ابروى مسلمان جرم بزرگى هستش اگر قاضى محترم درنظر بگیره که انشاالله میگیره غیراز قتل باعث ابرو وهتک حرمت خانواده شده این بى شرم هاى هزار پدر چى گفتن که طفلک خودش رو کشته قربان غیرت زنانه اش فکرکرده مردن بهتر از دیدن دوباره این جانوران هستش قاضى پرونده چه بد شانسه که این کفتارهاى ادم خور را باید هربارببینه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*